Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lkh

Wyrzeklam się Boga i oddałam duszę diabłu nawet o tym zapomnialam

Polecane posty

Gość Gosc
32 minuty temu, Gość przecież ! napisał:

To chyba przez tego szatana niczego nie rozumiesz,jest gorzej niz na wstepie pisałaś ! Nie nadążasz ,zamknij temat ,juz ci radziła

Zostaw ja kobieto w spokoju bo nie pomagasz jej swoimi schizami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z chlebem
2 godziny temu, Gość Buczy ! napisał:

Dla niektorych zwierzaki wazniejsze niż człowiek ! A i do brzozy można się przytulić ,zaczerpnąć dobrej energii ,a człowieka można zniszczyć ,gdy nam niepotrzebny jest, lub nam na odcisk nadepnal i wszystk gra i

nie prawda, człowiek też jest dla mnie ważny, po prostu zwierzęta nie są mniej ważne i gorsze od ludzi 😕

a jak ktoś wierzy w wieczne piekło to ma -problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tyle
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zostaw ja kobieto w spokoju bo nie pomagasz jej swoimi schizami. 

No i o to chodziło !Daj spokój i po sprawie! Czy ja usiłuję jej / jemu pomóc ? Coś ci się pomyliło ,czytaj ze zrozumieniem ! Ja tylko zwracam wam uwagę na to ,że temat położyliscie ,zle się przygotowaliscie do tego i tyle ! Synhronizacja wam nawala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak trzymaj !
3 minuty temu, Gość bułka z chlebem napisał:

nie prawda, człowiek też jest dla mnie ważny, po prostu zwierzęta nie są mniej ważne i gorsze od ludzi 😕

a jak ktoś wierzy w wieczne piekło to ma -problem..

To dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale co ja tam wiem?

Po pierwsze nikt opętany nie przyzna się do tego ,że jest opetany , bo jest mu z tym dobrze ,stroni tylko od wszystkiego co święte .To ktoś z boku najpierw zauważy .Po drugie jest jeszcze coś takiego, jak nękanie i te dwie sprawy należy rozgraniczyć ! Najpierw badania psychiatryczne przeprowadzić ,żeby wykluczyć chorobę ,potem dopiero szukać należy pomocy u egzorcysty ! Zanim zaczniecie zakładać temat ,może wczesniej należy coś na ten temat przeczytać z pewnością byłoby wam lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość I tyle napisał:

No i o to chodziło !Daj spokój i po sprawie! Czy ja usiłuję jej / jemu pomóc ? Coś ci się pomyliło ,czytaj ze zrozumieniem ! Ja tylko zwracam wam uwagę na to ,że temat położyliscie ,zle się przygotowaliscie do tego i tyle ! Synhronizacja wam nawala !

Synchronizacja tabletek ci nawala. Schizofrenia to bardzo często najzwyklejsze opętanie przez demony. Jezus by Cie uzdrowił gdybys tylko tego chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tym głosem !
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Synchronizacja tabletek ci nawala. Schizofrenia to bardzo często najzwyklejsze opętanie przez demony. Jezus by Cie uzdrowił gdybys tylko tego chciała. 

Hahahahaha czy wy możecie coś innego wymyślić ! Przecież to nie ja się spowiadam i nie ja proszę o wybaczenie,nie ja mam bzika na punkcie satanistycznych symboli ! Hahahahaha słabe nerwy macie ,brak wam cierpliwości ! Starą spiewke zaczynacie śpiewać ? Fałszujecie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Nie tym głosem ! napisał:

Hahahahaha czy wy możecie coś innego wymyślić ! Przecież to nie ja się spowiadam i nie ja proszę o wybaczenie,nie ja mam bzika na punkcie satanistycznych symboli ! Hahahahaha słabe nerwy macie ,brak wam cierpliwości ! Starą spiewke zaczynacie śpiewać ? Fałszujecie ......

Kiełbasa weź skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziecie !
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kiełbasa weź skończ.

Nie jestem waszą kiełbasą ,nie jestem waszym projektem ,nie macie wpływu na to co piszę i kiedy ! Nie macie nade mną władzy, potwory ! Nigdy nie mieliście i mieć nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriiikkk

sik!

Lepsze niz egzorcysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

A może macie rację może to niepotrzebne może ja się mylę i lepiej odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Proszę was w takim razie o modlitwę za moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
1 godzinę temu, Gość Lkh napisał:

Proszę was w takim razie o modlitwę za moje dzieci.

W środku nocy obudziłam się spojrzałam na zegarek była 3:33 ale tego się nie bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subnet connection
2 godziny temu, Gość Lkh napisał:

A może macie rację może to niepotrzebne może ja się mylę i lepiej odpuścić

W niedawnym objawieniu jest boża rada aby ci którzy nie potrafią znaleźć egzorcysty, przyszli do kościoła ( gdy akurat nie ma mszy) i przed tabernakulum na kolanach zwrócić się w modlitwie do Jezusa o uwolnienie i ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym problem
4 godziny temu, Gość Lkh napisał:

A może macie rację może to niepotrzebne może ja się mylę i lepiej odpuścić

W niczym nie przesadzasz ,jesteś wcieleniem zła osobowego ! Ziejesz siarką obojętnie, jaki temat założysz i w kogo się wcielisz ,jaki nick użyjesz ! Zeby ci wybili ,więc tylko możesz pomemłać i uslinic ! W życiu każdego człowieka jest taki moment ,że się zamota i pogubi ,ale zazwyczaj stara się powrócić na właściwe miejsce ! Ty razem ze swoim stadem ,dobiliscie do takiego punktu, że nie ma dla was powrotu, nie widzicie nic oprócz tego w czym tkwicie ! Każdy człowiek ma szansę się zmienić ,jezeli tylko ma chęć ,u was tej chęci brak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość w tym problem napisał:

W niczym nie przesadzasz ,jesteś wcieleniem zła osobowego ! Ziejesz siarką obojętnie, jaki temat założysz i w kogo się wcielisz ,jaki nick użyjesz ! Zeby ci wybili ,więc tylko możesz pomemłać i uslinic ! W życiu każdego człowieka jest taki moment ,że się zamota i pogubi ,ale zazwyczaj stara się powrócić na właściwe miejsce ! Ty razem ze swoim stadem ,dobiliscie do takiego punktu, że nie ma dla was powrotu, nie widzicie nic oprócz tego w czym tkwicie ! Każdy człowiek ma szansę się zmienić ,jezeli tylko ma chęć ,u was tej chęci brak !

nie osądzaj żeby samą nie być osądzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt !
10 minut temu, Gość Gość napisał:

nie osądzaj żeby samą nie być osądzona

No właśnie ! Teraz widzisz jak to sprawdza się teraz, w waszym przypadku!

Jest tylko jedna różnica: oszczerstwa pomówienia i sk/wysynstwo w najgorszym wydaniu , kontra prawda o was .Prawda nie jest osadzaniem, to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde jaka miłość.

Zasługujesz na nią 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde jaka miłość.
3 minuty temu, Gość Kurde jaka miłość. napisał:

Zasługujesz na nią 🙂 

To nie do tego tematu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Fakt ! napisał:

No właśnie ! Teraz widzisz jak to sprawdza się teraz, w waszym przypadku!

Jest tylko jedna różnica: oszczerstwa pomówienia i sk/wysynstwo w najgorszym wydaniu , kontra prawda o was .Prawda nie jest osadzaniem, to

mi sie nie tłumacz, ja jestem nikim, módl sie żeby Pan sie od ciebie nie domagał tłumaczeń czego szczerze Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Nie jestem pewna co zrobić, ale chcę żyć miłością i w miłości. Kiedyś nosiłam szkaplerz a teraz nie zasługuje na nic.

Mąż mówił że nikt go nie namówi do modlenia się a jednak chce ślubu powinno to być szczere inaczej to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpierw
3 minuty temu, Gość gość napisał:

mi sie nie tłumacz, ja jestem nikim, módl sie żeby Pan sie od ciebie nie domagał tłumaczeń czego szczerze Ci życzę.

Czy ja się tłumaczę ? Cóż z nowu ? Biblię widzę znasz ,szkoda ,że zalecenia z niej płynące stosujecie na odwrót ! No i odpowiadasz mi jakbyś nie rozumiał,zrozumiała o co w tym wszystkim chodzi ! Zastanów się zanim coś napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lkh napisał:

teraz nie zasługuje na nic.

takim myśleniem udowadniasz, że nie odwracasz sie od złego, tylko usprawiedliwiasz trwanie w nim. Pokuta i wiara uświęca człowieka, jeśli nie wybaczasz sobie to oznajmiasz, że nic nie zmienisz, a jedynie przyznajesz sie otwarcie, że służysz diabłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogrążasz się !
4 minuty temu, Gość Lkh napisał:

Nie jestem pewna co zrobić, ale chcę żyć miłością i w miłości. Kiedyś nosiłam szkaplerz a teraz nie zasługuje na nic.

Mąż mówił że nikt go nie namówi do modlenia się a jednak chce ślubu powinno to być szczere inaczej to nie ma sensu

Hahahaha skaplerze nosiły nasze babcie ,widać coś jeszcze pamietasz z historii ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość wpierw napisał:

Czy ja się tłumaczę ? Cóż z nowu ? Biblię widzę znasz ,szkoda ,że zalecenia z niej płynące stosujecie na odwrót ! No i odpowiadasz mi jakbyś nie rozumiał,zrozumiała o co w tym wszystkim chodzi ! Zastanów się zanim coś napiszesz

Może i widzisz więcej ze względu na swoją fizjologię, ale pamiętaj, że im bardziej obdarzoną osobą jesteś tym więcej od Ciebie będzie wymagał Pan. Nie zwracaj sie do mnie w liczbie mnogiej bo nie należe do żadnej świty o którą podejrzewasz połowe piszących tu ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
2 minuty temu, Gość gość napisał:

takim myśleniem udowadniasz, że nie odwracasz sie od złego, tylko usprawiedliwiasz trwanie w nim. Pokuta i wiara uświęca człowieka, jeśli nie wybaczasz sobie to oznajmiasz, że nic nie zmienisz, a jedynie przyznajesz sie otwarcie, że służysz diabłu.

Jak można coś takiego wybaczyć? Przecież od tego to się właśnie zaczęło nie byłam w stanie wybaczyć ludziom którzy nas skrzywdzili a teraz mam wybaczyć sobie za to że krzywdzilam innych? Co za hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lkh napisał:

Jak można coś takiego wybaczyć? Przecież od tego to się właśnie zaczęło nie byłam w stanie wybaczyć ludziom którzy nas skrzywdzili a teraz mam wybaczyć sobie za to że krzywdzilam innych? Co za hipokryzja!

tak, Jezus kazał wybaczać, za wszystkie grzechy oddał swoje życie na golgocie, jeśli nie przyjmujesz jego ofiary, dobrowolnie poddajesz sie ukaraniu wg uczynków - a po to Chrystus umarł abyśmy nie stanęli przed sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest !
8 minut temu, Gość gość napisał:

takim myśleniem udowadniasz, że nie odwracasz sie od złego, tylko usprawiedliwiasz trwanie w nim. Pokuta i wiara uświęca człowieka, jeśli nie wybaczasz sobie to oznajmiasz, że nic nie zmienisz, a jedynie przyznajesz sie otwarcie, że służysz diabłu.

 

8 minut temu, Gość gość napisał:

takim myśleniem udowadniasz, że nie odwracasz sie od złego, tylko usprawiedliwiasz trwanie w nim. Pokuta i wiara uświęca człowieka, jeśli nie wybaczasz sobie to oznajmiasz, że nic nie zmienisz, a jedynie przyznajesz sie otwarcie, że służysz diabłu.

Do kogo to piszesz ? Do wielonicka ,ktory nagle znalazł sposób ,żeby wzbudzić zainteresowanie ? Wie że wiara i seks, dochodowym interesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Jest ! napisał:

 

Do kogo to piszesz ? Do wielonicka ,ktory nagle znalazł sposób ,żeby wzbudzić zainteresowanie ? Wie że wiara i seks, dochodowym interesem

pisze to na świadectwo wszystkich którzy przypadkiem to przeczytają, nawet jeśli ona to zdepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×