Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kąpukąpu

Co ile dni bierzecie kapiel/prysznic? Co ile dni myjecie dziecko?

Polecane posty

Gość gość

My kapiemy sie codziennie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie do tych, które nie rozumieją jak można się podmywać bo tyle z tym zachodu, a same twierdzą, że biorą prysznic raz dziennie przed pójściem spać. Nie myjecie dupy po całej nocy albo po wypróżnieniu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły dr

Ja dodam, że ludzie z suchą skórą, często mają zmniejszone wydzielanie potu niż taki przeciętny "zdrowy" człowiek. I częste mycie jest wtedy wręcz przeciwwskazane. Ludziom z atopowym zapaleniem/łusdzczycą itd. zaleca się mycie całego ciała raz na 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie do tych, które nie rozumieją jak można się podmywać bo tyle z tym zachodu, a same twierdzą, że biorą prysznic raz dziennie przed pójściem spać. Nie myjecie dupy po całej nocy albo po wypróżnieniu się?

Co innego skorzystać z bidetu lub umyć się nad wanna w miejscach intymnych a i tak wtedy myjemy też nogi (drugi przypadek)jak jest taka potrzeba a brak czasu , ale po co na Boga zamiast prysznica myć osobno stopy osobno twarz i tylek a plecy i klate zostawiać 😂po co się pytam jak tak noe chcecie łoju Zmywać to przetrzyj tylko krocze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey

Takie rzeczy się wynosi z domu rodzinnego i tyle. Albo się ma nawyk higieny i potrzebę odświeżenia codzienną albo ochlapie się psioche nad bidetem i leci spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssss

Co dzien szybki prysznic, ze  2 minuty ,w zasadzie tylko dla splukania i dla masazu, ktorym jest wycieranie recznikiem. Mydla  nie uzywam, tylko troche plynu do higieny intymnej . Twarz myje tylko  mleczkiem albo tonikiem, a  mydlem i czyms bardziej szorstkim ok raz na miesiac -  taki peeling. Kapiel nie czesciej  niz raz na miesiac, tez dla wymoczenia i usuniecia starego naskórka, Taki styl postepowania maja wszytkie panie w mojej rodzinie- idealna skóra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja nie rozumiem, że ktoś myje głowę raz na miesiąc. Np moja teściowa i ciocia. Owszem,  mają gęste,  suche włosy,  ale przecież skórą głowy też się poci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się myję raz na 3 dni bo mam małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja się myję raz na 3 dni bo mam małe dziecko.

A co ma piernik do wiatraka? Czemu niby matka ma śmierdzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co ma piernik do wiatraka? Czemu niby matka ma śmierdzieć? 

Bo jesteś  ruda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd wiesz, że jestem ruda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Skąd wiesz, że jestem ruda?

Japa cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×