Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert31

Jak radzicie sobie ze swędzeniem jaj w miejscu publicznym?

Polecane posty

Gość Robert31

Najgorzej jak stoję w zapełnionym autobusie otacza mnie pełno pięknych dziewczyn w wieku 18-25. I niestety nagle jaja mnie zaczynają swędzieć, a nie chce wyjść na oblecha i muszę wytrzymać w takim stanie z pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuza

Kupuję masażer estim. Zakładam część na jaja, a pilota do kieszeni. Baby myślą, że to mp3, a mi przechodzi. Niekiedy kończy się niekontrolowanym odpływem supermy, więc warto podłożyć tam 4 nałożone na siebie chusteczki, (albo tampona) żeby miało co wchłonąć. Potem jak się któraś wypowie że zapomniała tampona możesz jej użyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć przy sobie bandaż..., bandażujesz obie ręce i prosisz najbliżej stojącą dziewczynę żeby ci podrapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji, bardziej myślałem że ci stanął i próbujesz to ukryć, ale jak tylko swędzą cię jaja, to dyskretnie się po nich podrap. Nie jesteś na dworze królowej angielskiej by zachowywać odpowiednią etykietę, tylko w komunikacji publicznej a tam rozumieją że kogoś jaja swędzą.Pisałem o dyskrecji, ale zawsze ktoś zauważy, ale zrozumie. Swędzą mu jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
2 godziny temu, Gość Robert31 napisał:

Najgorzej jak stoję w zapełnionym autobusie otacza mnie pełno pięknych dziewczyn w wieku 18-25. I niestety nagle jaja mnie zaczynają swędzieć, a nie chce wyjść na oblecha i muszę wytrzymać w takim stanie z pół godziny.

Jeśli masz 31 lat i jeździsz autobusami to o pięknych laskach możesz jedynie pomarzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert31
29 minut temu, Gość Taka jedna napisał:

Jeśli masz 31 lat i jeździsz autobusami to o pięknych laskach możesz jedynie pomarzyć. 

Blachara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wysiadają z tego autobusu jak zobaczą tego trzydziestolatka. Nie tego, tylko tego autora tematu, który zadał przecież proste pytanie.

Co ma zrobić, jak swędzą go jaja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirror

Ogolić i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Taka jedna napisał:

Jeśli masz 31 lat i jeździsz autobusami to o pięknych laskach możesz jedynie pomarzyć. 

Jesteś typową blacharą, a może on po prostu jeździ autobusami bo ma taniej? Albo lubi patrzeć na dziewczyny w autobusie. Może ma auto nawet drogie ale nim nie jeździ do pracy. Może po pracy chodzi wypić piwo z innymi i musi wracać autobusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretny

Spróbuj się podrapać dyskretnie przez ubranie, praktyka czyni mistrza. Gorzej jakby się pojawiła erekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×