Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romuald

Moja żona ma małe piersi..

Polecane posty

Gość Romuald

Witam jak w temacie, jesteśmy małzenstwem od 15 lat sex układa się różnie są wzloty i upadki główny problem to Cycuszki mojej lubej w rozmiarze orzechów włoskich które niestety mnie nie kręcą. Małżonka twierdzi iż tak została stworzona i nie ma zamiaru nic w tym kierunku zrobić, nadmienię iż finansowo jesteśmy w dobrej sytuacji, oboje pracujemy w naprawdę dobrych firmach. Wszelkie próby propozycji powiększenia piersi kończą się awantur ą a ja śnie o potężnych balonach i miłości hiszpańskiej czy została mi tylko zdrada z odpowiednią prostytutką.... 🤔

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marki97

No i dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma rację i ją popieram. Nobody is perfect a naturalne lepsze niż wypchane silikonami. Myślę, że to w Tobie jest problem. Jesteś z nią 15 lat i nie potrafisz jej zaakceptować albo mówiąc językiem seksu - znaleźć w niej coś innego, co będzie dla Ciebie fetyszem i Ciebie kręciło - pupa, sama figura, jakiś rodzaj seksu. To przykre. Chyba, że są inne problemy w waszym związku, które próbujesz zwalić na jej piersi. Psycholog, terapia małżeńska i w ogóle się zastanów czy chcesz z nią być jeśli już myślisz o zdradzie z prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romuald
5 minut temu, Gość Marki97 napisał:

No i dawaj 🙂

Co mam dać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marki 97

Z prostrytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romuald
6 minut temu, Gość Marki 97 napisał:

Z prostrytutką

I tutaj też jest problem bo mój Wacek ma 4 cm to moja tragedia życiową niestety.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

francuz lepszy od hiszpana.... może jeszcze włożyć między pośladki , w pupę ... wiele innych rzeczy, które można robić z partnerką o małych piersiach. Piersi nawet małe można oczywiście ssać. Ja mając dziewczynę z małymi piersiami prosiłem aby krzyżowała ramiona przed sobą z przodu i wkładałem między ramiona. Wkładałem także do pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marki 97

Prostytutce wszystko jedno, byle kasa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Romuald napisał:

Witam jak w temacie, jesteśmy małzenstwem od 15 lat sex układa się różnie są wzloty i upadki główny problem to Cycuszki mojej lubej w rozmiarze orzechów włoskich które niestety mnie nie kręcą. Małżonka twierdzi iż tak została stworzona i nie ma zamiaru nic w tym kierunku zrobić, nadmienię iż finansowo jesteśmy w dobrej sytuacji, oboje pracujemy w naprawdę dobrych firmach. Wszelkie próby propozycji powiększenia piersi kończą się awantur ą a ja śnie o potężnych balonach i miłości hiszpańskiej czy została mi tylko zdrada z odpowiednią prostytutką.... 🤔

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak poznałeś swoją żonę to jej piersi wielkości "orzeszków" ci nie przeszkadzały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Romuald napisał:

Witam jak w temacie, jesteśmy małzenstwem od 15 lat sex układa się różnie są wzloty i upadki główny problem to Cycuszki mojej lubej w rozmiarze orzechów włoskich które niestety mnie nie kręcą. Małżonka twierdzi iż tak została stworzona i nie ma zamiaru nic w tym kierunku zrobić, nadmienię iż finansowo jesteśmy w dobrej sytuacji, oboje pracujemy w naprawdę dobrych firmach. Wszelkie próby propozycji powiększenia piersi kończą się awantur ą a ja śnie o potężnych balonach i miłości hiszpańskiej czy została mi tylko zdrada z odpowiednią prostytutką.... 🤔

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam powiększone piersi i to szczerze przeszłam dwie operacje. Mam rozmiar G. Nie jestem bogata, ale wydałam w sumie 30tyś. i jako posiadaczka sztucznego biustu powiem tak:"Moja najlepsza decyzja w życiu". Dziwię się twojej żonie, tymbardziej, że wypływa to z twojej strony, pewnie byś jej zafundował. Ja niestety nie miałam tyle szczęścia sama sobie musiałam zafundować, ale warto było....Przekonaj ją, przecież nie musi sobie robić takich wielkich...A jak nie będzie chciała to zobacz jak to jest z taką z większym biustem. 

Skończcie krytykować sztuczne cycki wypchane silikonem, bo mogę śmigać bez stanika i mi nic nie wisi a mam rozmiar G.

Pozdrawiam👍😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, darkeacer napisał:

francuz lepszy od hiszpana.... może jeszcze włożyć między pośladki , w pupę ... wiele innych rzeczy, które można robić z partnerką o małych piersiach. Piersi nawet małe można oczywiście ssać. Ja mając dziewczynę z małymi piersiami prosiłem aby krzyżowała ramiona przed sobą z przodu i wkładałem między ramiona. Wkładałem także do pachy

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Z a j e b i s t a alternatywa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Lepsze małe i naturalne niż duże i sztuczne.

Małe jest piękne 🙂 I przynajmniej nie zwisają na starość 😄 Mnie by nie przeszkadzały małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoja małżonka to mądra babka, pozbawiona kompleksów. Ma racje tak została stworzona i taką się lubi.

Z tego co czytam to zdania nie zmieni, i bardzo dobrze. 

Chcesz dla własnej przyjemności narażać ją, na poważną operację i bolesną rekonwalescencję. Taki zabieg może skończyć się różnymi powikłaniami (np.utrata czucia częściowa lub całkowita, nieszczęśliwy upadek może spowodować pęknięcie implantu,  i inne.) Poza tym implanty nie są wieczne i trzeba je wymieniać. Nie Ty będziesz przechodził tę gehennę. 

Jesteś samolubny i nie obchodzi Cię dobro Twojej małżonki. Gdyby było inaczej nie naciskał byś na nią w tym temacie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa

Kurcze, to jednak operacja, bol i ryzyko powiklan jak ma sie pecha.. nie fair jednak namawiac kogos do takiej ingerencji skoro jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam małe ale podczas jedynego z badań ginekologicznych doradzał nam by mąż malował po okresie piersi i wtedy unikamy RAKA,  Po tych masażach piersi stały sie większe ale to trwało. Również po porodzie się zwiększyły a nadwyżkę pokarmu z przyjemnością ssał chcą mąż. Mąż uczestniczył podczas porodów bo CC jest ryzkiem zakażeń i powikłań! Mąż jest również podczas badań krocza i zabiegów by pilnował sterylności bo rękawiczki chronią tylko ginekologa nie pacjenta! Liczy się uczucie nie małe czy duże piersi. Ostatnia rzecz to powiekszanie pierwsi jest to zbędny ból i nienaturalne jak można się pieścić z silikonem itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po 15 latach nagle zaczęły przeszkadzać ci jej cycki? Hahahahahaha!!! Jednak faceci to dno. Widziały galy co brały.

Ja sama w życiu nie zrobiłabym sobie silikonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, darkeacer napisał:

 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja miałam małe ale podczas jedynego z badań ginekologicznych doradzał nam by mąż malował po okresie piersi i wtedy unikamy RAKA,  Po tych masażach piersi stały sie większe ale to trwało. Również po porodzie się zwiększyły a nadwyżkę pokarmu z przyjemnością ssał chcą mąż. Mąż uczestniczył podczas porodów bo CC jest ryzkiem zakażeń i powikłań! Mąż jest również podczas badań krocza i zabiegów by pilnował sterylności bo rękawiczki chronią tylko ginekologa nie pacjenta! Liczy się uczucie nie małe czy duże piersi. Ostatnia rzecz to powiekszanie pierwsi jest to zbędny ból i nienaturalne jak można się pieścić z silikonem itp...?

 

Nadwyżkę pokarmu ssał mąż....

Mąż jest również podczas badania krocza....

O nie!!!! Gdzie ja jestem???że też takie dziwadła są na tym świecie😂😂😂😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Po 15 latach nagle zaczęły przeszkadzać ci jej cycki? Hahahahahaha!!! Jednak faceci to dno. Widziały galy co brały.

Ja sama w życiu nie zrobiłabym sobie silikonów.

Ja też tak gadałam jak mnie nie było jeszcze stać na operacje!!!😁 Wypisujecie głupoty, teraz implanty są tak miękkie i przypominają naturalne, a przy tym sterczą pomimo dużego rozmiaru i to jest to. Każdy facet nawet jak się będzie wypierał przy babie, że fuj silikony to pierdzieli głupoty! Albo nie wie, że twarde piłki odeszły do lamusa😂😂😂 Ja tam uważam, że tylko silikonowe piersi sa najseksowniejsze i powie to każda, która wreszcie sobie zrobi swoje zwisy...bądź "orzeszki"😉😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niektóre piersi powiększają się z wiekiem. Skoro twojej od 15 lat nie urosły, to już marne szanse na dorodny kobiecy biust. Jeśli nie macie ślubu kościelnego ani dzieci, to możesz jeszcze zmienić ją na lepszy model. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też tak gadałam jak mnie nie było jeszcze stać na operacje!!!😁 Wypisujecie głupoty, teraz implanty są tak miękkie i przypominają naturalne, a przy tym sterczą pomimo dużego rozmiaru i to jest to. Każdy facet nawet jak się będzie wypierał przy babie, że fuj silikony to pierdzieli głupoty! Albo nie wie, że twarde piłki odeszły do lamusa😂😂😂 Ja tam uważam, że tylko silikonowe piersi sa najseksowniejsze i powie to każda, która wreszcie sobie zrobi swoje zwisy...bądź "orzeszki"😉😉😉

Nie mierz wszystkich swoja miarą. Mnie stać było na taką operację i nie pomyślałam o tym. Rozumiem w pełni żonę autora. 

Lubię swoje ciało takim jakim ono jest. 

Szanuje Twoją decyzję i cieszy mnie to, że jesteś zadowolona z nowych piersi. Jednak nie zgodzę się z  tym, że silikon jest najseksowniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie mierz wszystkich swoja miarą. Mnie stać było na taką operację i nie pomyślałam o tym. Rozumiem w pełni żonę autora. 

Lubię swoje ciało takim jakim ono jest. 

Szanuje Twoją decyzję i cieszy mnie to, że jesteś zadowolona z nowych piersi. Jednak nie zgodzę się z  tym, że silikon jest najseksowniejszy.

Doskonale wiem, że dużo kobiet stać na taką operację, mają bardzo małe piersi, ale się na nią nie decydują....

Nie nakazuje nikomu, żeby sobie zrobił operacje, jednak uważam, że sterczące duże piersi są idealne, a jak wiadomo takie są najseksowniejsze. Chyba, że naturalne, sterczące ale nieduże, bo jak wiadomo większe naturalne niestety wiszą, rzecz naturalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie mierz wszystkich swoja miarą. Mnie stać było na taką operację i nie pomyślałam o tym. Rozumiem w pełni żonę autora. 

Lubię swoje ciało takim jakim ono jest. 

Szanuje Twoją decyzję i cieszy mnie to, że jesteś zadowolona z nowych piersi. Jednak nie zgodzę się z  tym, że silikon jest najseksowniejszy.

Doskonale wiem, że dużo kobiet stać na taką operację, mają bardzo małe piersi, ale się na nią nie decydują....

Nie nakazuje nikomu, żeby sobie zrobił operacje, jednak uważam, że sterczące duże piersi są idealne, a jak wiadomo takie są najseksowniejsze. Chyba, że naturalne, sterczące ale nieduże, bo jak wiadomo większe naturalne niestety wiszą, rzecz naturalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie mierz wszystkich swoja miarą. Mnie stać było na taką operację i nie pomyślałam o tym. Rozumiem w pełni żonę autora. 

Lubię swoje ciało takim jakim ono jest. 

Szanuje Twoją decyzję i cieszy mnie to, że jesteś zadowolona z nowych piersi. Jednak nie zgodzę się z  tym, że silikon jest najseksowniejszy.

Doskonale wiem, że dużo kobiet stać na taką operację, mają bardzo małe piersi, ale się na nią nie decydują....

Nie nakazuje nikomu, żeby sobie zrobił operacje, jednak uważam, że sterczące duże piersi są idealne, a jak wiadomo takie są najseksowniejsze. Chyba, że naturalne, sterczące ale nieduże, bo jak wiadomo większe naturalne niestety wiszą, rzecz naturalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie mierz wszystkich swoja miarą. Mnie stać było na taką operację i nie pomyślałam o tym. Rozumiem w pełni żonę autora. 

Lubię swoje ciało takim jakim ono jest. 

Szanuje Twoją decyzję i cieszy mnie to, że jesteś zadowolona z nowych piersi. Jednak nie zgodzę się z  tym, że silikon jest najseksowniejszy.

Doskonale wiem, że dużo kobiet stać na taką operację, mają bardzo małe piersi, ale się na nią nie decydują....

Nie nakazuje nikomu, żeby sobie zrobił operacje, jednak uważam, że sterczące duże piersi są idealne, a jak wiadomo takie są najseksowniejsze. Chyba, że naturalne, sterczące ale nieduże, bo jak wiadomo większe naturalne niestety wiszą, rzecz naturalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Małe są absolutnie super, twoja żona rozsądnie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech zajdzie w ciążę to jej urosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×