Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mila2792

Czy wypada mi o to poprosić chrzestną dziecka?

Polecane posty

Gość gosc

A ja myślę, że to (wypowiedzi Justy, Milenki i Pauli)  produkuje jedna osoba, w końcu dziś pirama aprilis. Serio nie wierzę, że ktoś mógłby być na tyle głupi by udostepnic watek na prywatnym fb, gdzie obgaduje koleżankę która może to przeczytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Justyna napisał:

Tak, ja tłumaczyłam, dlatego chciałam napisać "Paula" ale potem stwierdziłam, że to nie uczciwe i chciałam wykasować i napisać "Justyna" a kafeteria postanowiła zostawić jako "Pau". 🤔

To przekaż Pauli, że mam ją gdzieś i w takim wypadku nie musi być chrzestną Marleny i na pewno nie będzie, bo bycie chrzestna to pomoc przede wszystkim rodzicom w wychowaniu dziecka a nie dziecku bo jakie dziecko może mieć problemy. Niech się udławi tymi pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ja myślę, że to (wypowiedzi Justy, Milenki i Pauli)  produkuje jedna osoba, w końcu dziś pirama aprilis. Serio nie wierzę, że ktoś mógłby być na tyle głupi by udostepnic watek na prywatnym fb, gdzie obgaduje koleżankę która może to przeczytać. 

Wiesz, udostępniła to grupie dla matek tylko, że otwartej więc każdy mógł to przeczytać. Poza udostępnieniem linku powtórzyła tam pytanie i dała możliwość wypowiedzi anonimowo albo przez FB. Po tym, jak ja i inna dziewczyna napisałyśmy, że widzimy ten post i że sprawa trafi do Pauli to  post zniknął. Poza tym Paula nie wypowiadała się tutaj. Paula nie zna języka polskiego, jest Niemką. Wytłumaczyłam to wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ja myślę, że to (wypowiedzi Justy, Milenki i Pauli)  produkuje jedna osoba, w końcu dziś pirama aprilis. Serio nie wierzę, że ktoś mógłby być na tyle głupi by udostepnic watek na prywatnym fb, gdzie obgaduje koleżankę która może to przeczytać. 

Wiesz, udostępniła to grupie dla matek tylko, że otwartej więc każdy mógł to przeczytać. Poza udostępnieniem linku powtórzyła tam pytanie i dała możliwość wypowiedzi anonimowo albo przez FB. Po tym, jak ja i inna dziewczyna napisałyśmy, że widzimy ten post i że sprawa trafi do Pauli to  post zniknął. Poza tym Paula nie wypowiadała się tutaj. Paula nie zna języka polskiego, jest Niemką. Wytłumaczyłam to wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Mila2792 napisał:

To przekaż Pauli, że mam ją gdzieś i w takim wypadku nie musi być chrzestną Marleny i na pewno nie będzie, bo bycie chrzestna to pomoc przede wszystkim rodzicom w wychowaniu dziecka a nie dziecku bo jakie dziecko może mieć problemy. Niech się udławi tymi pieniędzmi.

No właśnie, w wychowaniu, a nie finansowo, żałosna mopsiaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Udowodnijcie ze to nie prowo i pokażcie coś z wiadomości z paula albo coś z fb... zakazując imię i nazwisko czy tam nr tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zamazując*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiądz

A po co chrzcić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Mila2792 napisał:

bo bycie chrzestna to pomoc przede wszystkim rodzicom w wychowaniu dziecka a nie dziecku 

No bez jaj! A może obowiązkiem chrzestnych jest utrzymywać rodziców chrześniaków? No błagam Cie, bachor ma matke i ojca i to oni muszą go utrzymywać a chrzestna musi tylko potrzymać dziecko w kosciele, poza tym nic nie musi.

Ale  tak mysle, ze to marne prowo i teksty 3 kolezanek pisze jedna nastolatka jakas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam nadzieję ze to żart prima aprilis owy.. Nie chce mi się wierzyć że tak można myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zartem to moze byc co nie zmienia faktu, ze niektorzy tak mysla.  Sa ludzie, ktorzy ciagna i ciagna bez konca i wstydu.  

Oto obowiazki chrzestnych:

Mają oni pomagać chrześniakowi przynajmniej w ostatnich przygotowaniach do przyjęcia sakramentu, a po chrzcie dbać o jego wytrwanie w wierze i w chrześcijańskim ży­ciu. 

Wlasnie dlatego czesto wybieramy nam ludzi bliskich, ktorzy reprezentuja nasze moraly i postawe etyczna. Zauwaz, ze nie pieniadze nie sa wspomnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
16 godzin temu, Mila2792 napisał:

Hej dziewczyny,

Od kilku dni gryzę się z myślami i postanowiłam o tym pogadać z kimś mi nieznanym.

Chrzciny dziecka zbliżają się wielkimi krokami. Na chrzestną dziecka wybrałam moją przyjaciółkę z zza granicy. Wybrałam ją, ponieważ jest obrzydliwie bogata, więc bycie matką chrzestną nie obciąży jej budżetu tak jakby obciążyło moją rodzinę czy innych znajomych. Poza tym wiem, że byłaby idealną matką chrzestną. Ona uwielbia moją Marlenkę! Jako chrzestna zaproponowała, że oprócz prezentów dla małej, ubierze ją na chrzciny i sfinansuje przyjęcie, które chciałam zorganizować, a kiepsko u nas teraz z pieniędzmi. Jak myślicie, czy mogłabym ją jeszcze poprosić żeby dała małej pieniądze na prezent albo chociaż pieniądze zamiast innych rzeczy? Nie chcę pożyczać, bo nie wiem czy będę miała jak oddać. Proszę bez hejtów.

Znaczy że ty te pieniądze wydasz? To prezent lub kasa dla małej nie dla ciebie. Nie hejtuje tylko mowie. Mam nadzieję że mała dostępie piękny pamiątkowy prezent. Bardzo nie lubię czegoś takiego. Rodzice rządzący się pieniędzmi dzieci... No proszę cię! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
11 godzin temu, Gość Xiądz napisał:

A po co chrzcić ?

A po co głupio pytać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak wstawić tu zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak wstawić tu zdjęcie...

Wrzucas na darmowy serwer do zdjęć i linka wklejasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

I co dalej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teraz proszę powiedzieć czy to było prowokacja czy na serio? Jeśli prowokacja to 10/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uluula lala
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Teraz proszę powiedzieć czy to było prowokacja czy na serio? Jeśli prowokacja to 10/10 

Było tu zdjęcie na dowód nie wiem dlaczego już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzialam tego screena
3 minuty temu, Gość Uluula lala napisał:

Było tu zdjęcie na dowód nie wiem dlaczego już nie ma

i jestem troche w szoku bo myslalam ze to prowo a wychodzi na to ze to wyludzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Uluula lala napisał:

Było tu zdjęcie na dowód nie wiem dlaczego już nie ma

Nic nie bylo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic nie było. Ten temat to PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co dalej? Justyna zaglądasz jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×