Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga b

Jestem utrzymanką o dobrze mi z tym

Polecane posty

Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Seks jest przereklamowany więc nie warto o nm pisać. Ale zachowanie teściowej jest tematem odpowiednim do dyskusji ponieważ jest niezadowolona  bo synowa nie pracuje i wykorzystuje finansowo  jej synka.

No i jest pasożytem. Powinna pracować nawet za minimalną pensję. Za to powinna dzielić z mężem pracę domowe. Wtedy dopiero teściowa będzie zadowolona 😀. W ostateczności mąż powinien jej wypłacać pensję, od której by płaciła składki ZUS i podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny
2 minuty temu, Gość Bum cyk cyk napisał:

I po co ta mowa nienawiści? Biali ludzie nie uprawiają seksu? Tylko kolorowi? 😝 

Masz rację my biali jesteśmy z daleka od seksu tylko kolorowi cały czas sie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

No i jest pasożytem. Powinna pracować nawet za minimalną pensję. Za to powinna dzielić z mężem pracę domowe. Wtedy dopiero teściowa będzie zadowolona 😀. W ostateczności mąż powinien jej wypłacać pensję, od której by płaciła składki ZUS i podatki.

Masz rację  teściowa uważa ją za pasożyta, a prace domowe powinna wykonywać sama i mąż nie powinien płacić składki ZUS  tylko przeznaczać te pieniądze na swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Masz rację  teściowa uważa ją za pasożyta, a prace domowe powinna wykonywać sama i mąż nie powinien płacić składki ZUS  tylko przeznaczać te pieniądze na swoje potrzeby.

No ale przede wszystkim powinien wygonić ja do pracy, żeby przestała być pasożytem, z którego społeczeństwo nie ma pożytku, a tylko jest dla niego obciążeniem, choćby takim, że chodzi po chodniku. I co to za marnowanie czasu na dbanie o własną urodę? Tylko kobieta płytka jak kałuża, traci czas na coś takiego. Powinna w tym czasie pogłębiać swoją wiedzę na jakieś ciekawe tematy, typu historia Starożytnych Węgier. Wtedy będzie miała o czym rozmawiać z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aga b napisał:

Akurat o zainteresowaniach nie pisałam ale cieszę się ze wiesz wszystko z góry 

No jak  nie? Fitnes, kawka, kosmetyczka.. taki standardowy zestaw Karyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego miał by ja mąż wymieniać i na jaka? Na umeczona matkę polke zarobiona i zaniedbana z braku czasu ? Ja też nie pracuje bo nie muszę i nie zamierzam , mój mąż woli bym miała czas na sport i zabiegi kosmetyczne, bym była zawsze piękna pachnąca i sexi, gdybym poszła do pracy i się zapuściła i wylewalabym swoje frustracje na niego to wtedy bym musiała się bać ,że się rozejdziemy  bo nie wytrzymamy napięcie , a tak każdy jest szczęśliwy,   jedynie inaczej niż autorka nie zamawiam jedzenia, bo nie lubię jeść cudzego jedzenia uwielbiam gotować,  lubię być świadoma co jem i przede wszystkim zdrowo i świeżo , 

na kobiete lepiej zorganizowaną zdolną się realizować na wielu polach społecznych a przez to ciekawszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

No ale przede wszystkim powinien wygonić ja do pracy, żeby przestała być pasożytem, z którego społeczeństwo nie ma pożytku, a tylko jest dla niego obciążeniem, choćby takim, że chodzi po chodniku. I co to za marnowanie czasu na dbanie o własną urodę? Tylko kobieta płytka jak kałuża, traci czas na coś takiego. Powinna w tym czasie pogłębiać swoją wiedzę na jakieś ciekawe tematy, typu historia Starożytnych Węgier. Wtedy będzie miała o czym rozmawiać z mężem.

Dlaczego społeczeństwo nie ma z niej pożytku? Płaci za fitnessy i kosmetyczkę więc również przyczynia się do tego, że osoby te mają za co żyć. Jak usługa nabijana jest na paragon to płaci VAT, a z wplywy z vatu są redystrybuowane pomiędzy beneficjentów np gminy i to idzie na utrzymanie chodników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Katarzyna napisał:

Dlaczego społeczeństwo nie ma z niej pożytku? Płaci za fitnessy i kosmetyczkę więc również przyczynia się do tego, że osoby te mają za co żyć. Jak usługa nabijana jest na paragon to płaci VAT, a z wplywy z vatu są redystrybuowane pomiędzy beneficjentów np gminy i to idzie na utrzymanie chodników. 

Społeczeństwo ma pożytek z jej męża, a ona jest tylko pasożytem. Samo płacenie VAT to za mało. Powinna jeszcze płacić ZUS, Pit, Cit, Fundusz Pracy, ubezpieczenie chorobowe a co zostanie oddać dla Owsiaka albo Caritasu.  Mogę cię odesłać do dyskusji, w której mądre kobiety to udowodniły 😀. Może któraś tu się jeszcze pojawi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Społeczeństwo ma pożytek z jej męża, a ona jest tylko pasożytem. Samo płacenie VAT to za mało. Powinna jeszcze płacić ZUS, Pit, Cit, Fundusz Pracy, ubezpieczenie chorobowe a co zostanie oddać dla Owsiaka albo Caritasu.  Mogę cię odesłać do dyskusji, w której mądre kobiety to udowodniły 😀. Może któraś tu się jeszcze pojawi.

 

Przecież ona jest jego żoną i to są ich wspólne pieniądze. On równie dobrze mógłby te pieniądze ładować do przysłowiowej skarpety i nikt by z tego pożytku nie miał. Przypomnę, że głównym aksjomatem finansów jest to, że pieniądz ma zmienną wartość w czasie. W "skarpecie" niestety tylko tracą swoją wartość. Kasa musi na siebie pracować lub musi być na bieżąco wydatkowania - wówczas ma to sens. Moim zdaniem to bardzo mądra kobieta jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pipa napisał:

No i super 🙂 najłatwiejsze być szczęśliwym w życiu 🙂

Pipo, masz 100% rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka

Ide spać, dobranoc. Muszę rano wstać by znów zap.dal.ac w robocie bo nie mam męża i musze pracować. Buu.. Ale mam za to kolegę z pracy za kochanka i tak się grzmocimy na sluzbówkach, że aż miło 😍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Przecież ona jest jego żoną i to są ich wspólne pieniądze. On równie dobrze mógłby te pieniądze ładować do przysłowiowej skarpety i nikt by z tego pożytku nie miał. Przypomnę, że głównym aksjomatem finansów jest to, że pieniądz ma zmienną wartość w czasie. W "skarpecie" niestety tylko tracą swoją wartość. Kasa musi na siebie pracować lub musi być na bieżąco wydatkowania - wówczas ma to sens. Moim zdaniem to bardzo mądra kobieta jest. 

Wejdź na temat " Jaki procent pracujących...", tak około strony 65, tam mądre kobiety udowadniają, że kobieta niepracującą, a wydająca pieniądze zarabiane przez męża, jest takim samym pasożytem, jak ktoś wydający pieniądze otrzymane z Mopsu. Podobnie jak ktoś, kto żyje z wynajmu odziedziczonych nieruchomości, albo z procentów od lokat. Bo Biblia mówi " kto nie pracuje, ten nie je". A powtórzył to wiecznie żywy Lenin 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Rescator555 napisał:

No ale przede wszystkim powinien wygonić ja do pracy, żeby przestała być pasożytem, z którego społeczeństwo nie ma pożytku, a tylko jest dla niego obciążeniem, choćby takim, że chodzi po chodniku. I co to za marnowanie czasu na dbanie o własną urodę? Tylko kobieta płytka jak kałuża, traci czas na coś takiego. Powinna w tym czasie pogłębiać swoją wiedzę na jakieś ciekawe tematy, typu historia Starożytnych Węgier. Wtedy będzie miała o czym rozmawiać z mężem.

Przecież mężowie nie chcą rozmawiać z żonami. Oni chcą je tylko dupczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przecież mężowie nie chcą rozmawiać z żonami. Oni chcą je tylko dupczyć.

Takie masz doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Takie masz doświadczenie?

Nie mam męża. Ale tak słyszałam. Ja się tylko bzykam z cudzymi mężami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie mam męża. Ale tak słyszałam. Ja się tylko bzykam z cudzymi mężami.

A po bzykaniu rozmawiasz z nimi o fizyce kwantowej albo o podobnie mądrych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie mam męża. Ale tak słyszałam. Ja się tylko bzykam z cudzymi mężami.

A po bzykaniu rozmawiasz z nimi o fizyce kwantowej albo o podobnie mądrych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A po bzykaniu rozmawiasz z nimi o fizyce kwantowej albo o podobnie mądrych tematach.

Nie. Mało rozmawiamy w ogóle. A na fizyce kwantowej się nie znam za bardzo. Oni też nie. Policzę wprawdzie hamiltonian dla ruchu elektromu w w podwójnej studni potencjału, ale bardziej zaawansowanych zagadnień to już nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Rescator555 napisał:

A po bzykaniu rozmawiasz z nimi o fizyce kwantowej albo o podobnie mądrych tematach?

Ja w ogóle taka małomówna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja w ogóle taka małomówna jestem.

No to masz przynajmniej jedną cechę kobiety idealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Mało rozmawiamy w ogóle. A na fizyce kwantowej się nie znam za bardzo. Oni też nie. Policzę wprawdzie hamiltonian dla ruchu elektromu w w podwójnej studni potencjału, ale bardziej zaawansowanych zagadnień to już nie za bardzo.

W podwójnej studni potencjału elektron wykonuje jedynie ruch spinowy, więc hamiltonian wynosi zero. To policzy każdy przedszkolak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

W podwójnej studni potencjału elektron wykonuje jedynie ruch spinowy, więc hamiltonian wynosi zero. To policzy każdy przedszkolak.

A co to jest ruch spinowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Milenka napisał:

Ide spać, dobranoc. Muszę rano wstać by znów zap.dal.ac w robocie bo nie mam męża i musze pracować. Buu.. Ale mam za to kolegę z pracy za kochanka i tak się grzmocimy na sluzbówkach, że aż miło 😍

 

Milenko ty bardzo nieładnie się zachowujesz.Musisz  znajść sobie partnera życiowego który będzie Cię utrzymywał a ty sobie posiedzisz w domu i będziesz pasożytkiem:-) Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam męża. Ale tak słyszałam. Ja się tylko bzykam z cudzymi mężami.

To ty jesteś niegrzeczna dziewczynka jak z cudzymi chłopami się bzykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Rescator555 napisał:

W podwójnej studni potencjału elektron wykonuje jedynie ruch spinowy, więc hamiltonian wynosi zero. To policzy każdy przedszkolak.

To zależy od warunków brzegowych. Np. od wysokości bariery. elektron może tunelowć. I nie ma czegoś takiego jak "ruch spinowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Rescator555 napisał:

W podwójnej studni potencjału elektron wykonuje jedynie ruch spinowy, więc hamiltonian wynosi zero. To policzy każdy przedszkolak.

O przepraszam to ja jestem jakaś opóźniona w rozwoju i nawet do przeszkolą się nie nadaje bo mało tego, że nie wiem co to jest  hamiltonian to tymbardziej obliczyć bym go nie potrafiła. Czyli muszę żyć w celibacie bo po seksie nie będę potrafiła rozmawiać z partnerem o fizyce kwantowej. Załamaliście mnie na samą noc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

To ty jesteś niegrzeczna dziewczynka jak z cudzymi chłopami się bzykasz.

No bo swojego nie mam. To muszę z cudzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

No bo swojego nie mam. To muszę z cudzymi.

To musisz sobie poszukać i to jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
7 godzin temu, Rescator555 napisał:

Takie masz doświadczenie?

Oho! Już się zaczyna  odwracanie  kota ogonem  Przecież to twoje podejście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, Gość Gośc napisał:

Oho! Już się zaczyna  odwracanie  kota ogonem  Przecież to twoje podejście. 

Jakie jest moje podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×