Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga b

Jestem utrzymanką o dobrze mi z tym

Polecane posty

Gość

Bardzo śmieszne 😁😁😁. Głąby wiedzą jak się rotuje załogi na platformach czy offshorach! Co jeszcze wiecie? A wiecie jak na "pudełkach" ? Głębokość wiedzy równa głębokości kałuży na tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robi się ciekawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A przygłupy lykaja jak kluski 😀. Chociaż za namawianie do aborcji grozi 3 lata odsiadki. Za pochwała nie cudzej aborcji raczej nie. Ale co te głąby wiedzą o prawie.

Ale pie/rdolisz. Nie odwracaj kota ogonem. Jakby cię ten paragraf tak naprawdę obchodził, to byś o tym wtedy napisał i ewentualnie potępił ten przepis prawny jako durny. a ty co? Teraz o nim piszesz, żeby nie wyszło na to jaki z ciebie gnój? Paragraf paragrafem, a jakoś to tutaj na kafe żadnej proponującej pomoc w aborcji nie przeszkadza, chociaż o nim doskonale wiedzą. Nawet nazwiska i numery telefonu podają, żeby sprzedać coś poronnego.

1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

No przygłupy, napiszcie coś jeszcze o Rescatorze. Chce jeszcze się pośmiać. Może coś o tym jak baba zagięła mnie z fizyki kwantowej? Albo jak rotuje się załogi na platformach? A może na offshorach, jeśli wiecie co znaczy to słowo?

A jednak platformy co? 😄 No chyba, że to kolejna wypowiedź mająca udowodnić nam głupim babom, że to kolejna dziedzina, czy temat, na którym Res się zna, a tak naprawdę tylko mu się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

No przygłupy, napiszcie coś jeszcze o Rescatorze. Chce jeszcze się pośmiać. Może coś o tym jak baba zagięła mnie z fizyki kwantowej? Albo jak rotuje się załogi na platformach? A może na offshorach, jeśli wiecie co znaczy to słowo?

Akurat z fizyką to sam się ośmieszyłeś. Ruch wezykowy elektronu :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat z fizyką to sam się ośmieszyłeś. Ruch wezykowy elektronu 😄😄😄

Hahaha, bałwan myślał, że to napisałem na poważnie. Co za tępota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Hahaha, bałwan myślał, że to napisałem na poważnie. Co za tępota.

Tak, tak. Z ruchem spinowym też oczywiście żartowałeś? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

A przygłupy lykaja jak kluski 😀. Chociaż za namawianie do aborcji grozi 3 lata odsiadki. Za pochwała nie cudzej aborcji raczej nie. Ale co te głąby wiedzą o prawie.

Ehhh stary głupcze, za postawienie warunków córce - albo usuwasz albo radź sobie sama - nie zamykają. W świetle prawa tego typu szantaż ekonomiczny przestępstwem nie jest, ale generalnie taka sytuacja to jest niepozostawienie córce wyboru, bo wiadomo, ze nie poradziłaby sobie wtedy bez kasy ojca (500+ wtedy nie było, była w trakcie studiów, alimentow tez by nie dostala skoro pewnie nawet nie znala danych ojca i był obcokrajowcem). Ale udawaj dalej upośledzoną ame.bę, nie potrafiącą czytać ze zrozumieniem. To potrafisz najlepiej. Zawsze tak robisz kiedy pali ci sie grunt pod nogami. Coś jakoś przestałeś szczekać tak ochoczo ryjem (a co robisz prawie zawsze) jak ci trafnie wytknęli to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ehhh stary głupcze, za postawienie warunków córce - albo usuwasz albo radź sobie sama - nie zamykają. W świetle prawa tego typu szantaż ekonomiczny przestępstwem nie jest, ale generalnie taka sytuacja to jest niepozostawienie córce wyboru, bo wiadomo, ze nie poradziłaby sobie wtedy bez kasy ojca (500+ wtedy nie było, była w trakcie studiów, alimentow tez by nie dostala skoro pewnie nawet nie znala danych ojca i był obcokrajowcem). Ale udawaj dalej upośledzoną ame.bę, nie potrafiącą czytać ze zrozumieniem. To potrafisz najlepiej. Zawsze tak robisz kiedy pali ci sie grunt pod nogami. Coś jakoś przestałeś szczekać tak ochoczo ryjem (a co robisz prawie zawsze) jak ci trafnie wytknęli to i owo.

Zauważ, że nasz dzielny Res przyjął nową taktykę. Jak już wyjdzie na jaw, że palnął totalną głupotę to mówi, że żartował :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, tak. Z ruchem spinowym też oczywiście żartowałeś? 😄😄😄

No gdzieżby taka "alfa i omega", taki wszechwiedzący yntelygent jak res przyznał się do błędu? 😉  Było kilka tematów  w których  się pomylił czy strzelił jakiś faux paus, oczywiście wtedy zawsze to był "żart", "ironia" lub "prowokacja" 😉 Będzie kręcił się jak smród w gaciach byleby tylko próbować wyjść z tego z twarzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tak, tak. Z ruchem spinowym też oczywiście żartowałeś? 😄😄😄

No pewnie, napisałem to poważnie😀😀😀. Chociaz kto nie jest matołek, niedoinformowany powinien wiedzieć co to jest spin, także spin elektronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Zauważ, że nasz dzielny Res przyjął nową taktykę. Jak już wyjdzie na jaw, że palnął totalną głupotę to mówi, że żartował 😄😄😄

Głupotę? To chyba tylko ... nie widzi, że to były jaja. A w oddanie bachora na mace też uwierzyłas? Co za bezmózgowie 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale pie/rdolisz. Nie odwracaj kota ogonem. Jakby cię ten paragraf tak naprawdę obchodził, to byś o tym wtedy napisał i ewentualnie potępił ten przepis prawny jako durny. a ty co? Teraz o nim piszesz, żeby nie wyszło na to jaki z ciebie gnój? Paragraf paragrafem, a jakoś to tutaj na kafe żadnej proponującej pomoc w aborcji nie przeszkadza, chociaż o nim doskonale wiedzą. Nawet nazwiska i numery telefonu podają, żeby sprzedać coś poronnego.

A jednak platformy co? 😄 No chyba, że to kolejna wypowiedź mająca udowodnić nam głupim babom, że to kolejna dziedzina, czy temat, na którym Res się zna, a tak naprawdę tylko mu się tak wydaje.

Przecież pisałem, że sprzedałem bachora na mace.

Oczywiście, że ... wiecie o platformach, offshorach czy innych jednostkach. Bo jesteście tak durne, że mój but z lewej nogi jest mądrzejszy. I same udowadniacie swoją głupotę, mój udział jest minimalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Rescator555 napisał:

No pewnie, napisałem to poważnie😀😀😀. Chociaz kto nie jest matołek, niedoinformowany powinien wiedzieć co to jest spin, także spin elektronu.

Cytat

 

Gdybyś nie był matołkiem to powinieneś wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak ruch spinowy. Spin jest liczbą kwantową opisującą stan elektronu i nie ma bezpośredniego przełożenia na mechanikę klasyczną. Coś tam ci dzwoni tylko nie wiesz, w który kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Rescator555 napisał:

Głupotę? To chyba tylko ... nie widzi, że to były jaja. A w oddanie bachora na mace też uwierzyłas? Co za bezmózgowie 😀😀😀.

Ty sam jesteś jednym wielkim  żartem. Bo jaj to na pewno nie masz za duzych. Tak samo mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś nie był matołkiem to powinieneś wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak ruch spinowy. Spin jest liczbą kwantową opisującą stan elektronu i nie ma bezpośredniego przełożenia na mechanikę klasyczną. Coś tam ci dzwoni tylko nie wiesz, w który kościele.

Gdybyś nie była matołkiem, to byś wiedziała, że o ruchu spinowym i innych ruchach napisałem dla jaj. To, że wzięłaś to na poważnie, to już twój problem. W oddanie bachora na mace też uwierzylas? To współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś nie był matołkiem to powinieneś wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak ruch spinowy. Spin jest liczbą kwantową opisującą stan elektronu i nie ma bezpośredniego przełożenia na mechanikę klasyczną. Coś tam ci dzwoni tylko nie wiesz, w który kościele.

Gdybyś nie była matołkiem, to byś wiedziała, że o ruchu spinowym i innych ruchach napisałem dla jaj. To, że wzięłaś to na poważnie, to już twój problem. W oddanie bachora na mace też uwierzylas? To współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty sam jesteś jednym wielkim  żartem. Bo jaj to na pewno nie masz za duzych. Tak samo mózgu.

A ty za to jesteś laureatem Nobla. Nie mam ochoty bawić się w wymianę obelg z ...ką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś nie był matołkiem to powinieneś wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak ruch spinowy. Spin jest liczbą kwantową opisującą stan elektronu i nie ma bezpośredniego przełożenia na mechanikę klasyczną. Coś tam ci dzwoni tylko nie wiesz, w który kościele.

Gdybyś nie była matołkiem, to poznała byś, że to co pisałem to były jaja. A co to znaczy " nie ma przełożenia na mechanikę klasyczną" ? Bo spin inaczej kret jest pojęciem używanym w mechanice  klasycznej wcześniej niż w fizyce kwantowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To co, która mądra zna się na rotacji załóg na platformach czy offshorach? A może na pudełkach, suchych  albo tankierach? Bo piz/dzic bez pojęcia to kazda potrafi, ale jak zapytać o konkrety to bredzicie jak potłuczone. No która, tylko konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Rescator555 napisał:

Gdybyś nie była matołkiem, to byś wiedziała, że o ruchu spinowym i innych ruchach napisałem dla jaj. To, że wzięłaś to na poważnie, to już twój problem. W oddanie bachora na mace też uwierzylas? To współczuję.

Tak, tak. A co mogłeś innego napisać jak nie masz pojęcia o tych rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Rescator555 napisał:

Gdybyś nie była matołkiem, to poznała byś, że to co pisałem to były jaja. A co to znaczy " nie ma przełożenia na mechanikę klasyczną" ? Bo spin inaczej kret jest pojęciem używanym w mechanice  klasycznej wcześniej niż w fizyce kwantowej.

Ale nie spin elektronu. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Rescator555 napisał:

Gdybyś nie była matołkiem, to poznała byś, że to co pisałem to były jaja. A co to znaczy " nie ma przełożenia na mechanikę klasyczną" ? Bo spin inaczej kret jest pojęciem używanym w mechanice  klasycznej wcześniej niż w fizyce kwantowej.

Generalnie śmiesznie. Tamto pisałeś (niby)dla  jaj, a teraz? Chwalisz się, że znasz słowo "spin" czy też piszesz dla jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, tak. A co mogłeś innego napisać jak nie masz pojęcia o tych rzeczach?

A czy ja kiedykolwiek twierdziłem, że znam się na fizyce kwantowej? Też mi odkrycie, że nie mam pojęcia 😀😀😀.  Więc dla wolno myślących ...ek: Rescator nie ma pojęcia o fizyce kwantowej, teorii strun, historii starożytnych Węgier, miesiączkowaniu pingwinów, damskiej modzie, wedkowaniu i wielu innych sprawach. I na te tematy nie zabieram głosu. Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale nie spin elektronu. lol

Co "nie spin elektronu"? Wyrażaj się precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Generalnie śmiesznie. Tamto pisałeś (niby)dla  jaj, a teraz? Chwalisz się, że znasz słowo "spin" czy też piszesz dla jaj?

Co to jest spin to powinien wiedzieć każdy, kto zdał maturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest dziwne, że ŻONA mówi o sobie utrzymanka. 

tak jakbyś była jakąś panią na godziny nie rozumiem tego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Gdybyś nie była matołkiem, to byś wiedziała, że o ruchu spinowym i innych ruchach napisałem dla jaj. To, że wzięłaś to na poważnie, to już twój problem. W oddanie bachora na mace też uwierzylas? To współczuję.

Myśle ze gdybys miał żartować z tym ruchem spinowym to nie pisałbyś prawie prawie dobrze ale jednak zle, tylko napisałbyś całkiem zle, jak o miesiączce pingwinów czy innych ewidentnie żartobliwych sprawach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ha ha ha Res pisze dla jaj. No nic dziwnego, skoro tak bardzo pragnie, żeby mu urosły, to nawet fantastykę dla nich jest w stanie pisać 😂😂😂

Platformy he he. Po pierwsze każdy kraj ma swoje własne przepisy odnośnie zmianowości, ilości godzin i pracy w ciężkich warunkach w swoich zakładach pracy, więc możesz mi naskoczyć ze swoim żądaniem wyłożenia mojej wiedzy na ten temat. Może wiem dużo, może nie wiem nic. Po drugie tak łatwo cię zdemaskować, że, aż mi ciebie po prostu żal. Mogę mieć nawet ujemną wiedzę na temat wymiany siły roboczej na platformach, kiedy moim zamiarem było wyciągnięcie od ciebie informacji. 

Uuu każdy kto zdaje maturę, powinien wiedzieć co to jest spin. No cóż. A każdy, kto choćby kończy podstawówkę, powinien wiedzieć, że pingwiny to ptaki, więc nie miesiączkują. Za każdym razem masz czas Res edytować swoje posty, a sprawdzić miesiączki pingwina nie umiesz, skoro to oczywiste, że jeśli nie posiada macicy, to może to dotyczy czegoś innego i nie wyskakiwać z tekstem o pożyciu seksualnym innego zwierzęcia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Rescator555 napisał:

Gdybyś nie była matołkiem, to byś wiedziała, że o ruchu spinowym i innych ruchach napisałem dla jaj. To, że wzięłaś to na poważnie, to już twój problem. W oddanie bachora na mace też uwierzylas? To współczuję.

Myśle ze gdybys miał żartować z tym ruchem spinowym to nie pisałbyś prawie prawie dobrze ale jednak zle, tylko napisałbyś całkiem zle, jak o miesiączce pingwinów czy innych ewidentnie żartobliwych sprawach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gośc napisał:

Ha ha ha Res pisze dla jaj. No nic dziwnego, skoro tak bardzo pragnie, żeby mu urosły, to nawet fantastykę dla nich jest w stanie pisać 😂😂😂

Platformy he he. Po pierwsze każdy kraj ma swoje własne przepisy odnośnie zmianowości, ilości godzin i pracy w ciężkich warunkach w swoich zakładach pracy, więc możesz mi naskoczyć ze swoim żądaniem wyłożenia mojej wiedzy na ten temat. Może wiem dużo, może nie wiem nic. Po drugie tak łatwo cię zdemaskować, że, aż mi ciebie po prostu żal. Mogę mieć nawet ujemną wiedzę na temat wymiany siły roboczej na platformach, kiedy moim zamiarem było wyciągnięcie od ciebie informacji. 

Uuu każdy kto zdaje maturę, powinien wiedzieć co to jest spin. No cóż. A każdy, kto choćby kończy podstawówkę, powinien wiedzieć, że pingwiny to ptaki, więc nie miesiączkują. Za każdym razem masz czas Res edytować swoje posty, a sprawdzić miesiączki pingwina nie umiesz, skoro to oczywiste, że jeśli nie posiada macicy, to może to dotyczy czegoś innego i nie wyskakiwać z tekstem o pożyciu seksualnym innego zwierzęcia. 

 

I co, niby udało ci się mnie zdemaskować? Jak jesteś taka mądra, to powinnaś wiedzieć, że na platformach mają zwykle super internet. Nie mam zamiaru dyskutować o zasadach rotacji załóg na platformach. Też ich nie znam, bo nigdy na takim czymś nie byłem. Chociaż wiem, że zasady są bardzo podobne, bez względu na przepisy krajowe. Tak, ze zgaduj dalej 😀😀😀

A co do miesiączkowania pingwinów( i jeszcze wpływu zorzy polarnej na to zjawisko hahaha) i traktowania tego poważnie, to po raz kolejny wykazujesz swoją głupotę. Bo jest to przykład abstrakcyjnych tematów do rozmów, które durne babsko może prowadzić, z facetem, któremu tak naprawdę zależy tylko na jej ciche. Wymieniam też historię starożytnych Węgier. Czy twoim zdaniem istnieje taki dział historii? 😀😀😀 Nabijam się z głupoty bab, które uważają się za nie wiadomo jak uczone, a one durne to łykają. Boże nieistniejący, że taka głupotą jest możliwa!!! A jeszcze kogoś uważają za glupiego.

Ps. Zaraz pewnie zaczną udowadniać, że historia starożytnych Węgier to bardzo rozbudowany dział nauki. I że faceci zamiast babę wydupczenia, wolą obliczać z nią hamiltoniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×