Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata

Ciągle wkurzona, smutna, zmęczona, bez energii, co to może być?

Polecane posty

Gość Agata

Hej! Może ktoś podpowie jakieś rozwiązanie. Ciągle jestem bez energii, zmęczona, senna i wkurzona, rozgoryczona, kiedy z kimś siedzię zwraca mi uwagę „ale ty poważna jesteś”, ktoś inny mówi „uśmiechnij się!”, a ja nie mam ochoty, moje oczy, moja mimika mówi „odczep się, zostaw mnie w spokoju”. Nie jestem w ogóle energiczna, rozmowna. Mam trudności z wysiedzeniem w pracy, staram się nie pić kawy, bo wiem, że nie za dobrze wpływa na stan mojej skóry, no i uzależnia na tyle, że kiedy nie mam do niej dostępu jest jeszcze gorzej niż teraz.
Najlepiej czuję się w domu, gdzie nie muszę zmuszać się do czegoś.
Zagranicą mieszkam trochę ponad rok i na początku była euforia, potem rozczarowanie i tęsknota, teraz chyba zaakceptowałam stan rzeczy, ale liczę miesiące do powrotu do Polski (za około rok).
Czytałam na róznych forach podobne historie o wkurzeniu bez powodu i często ktoś radził „zbadaj tarczycę”, zbadałam, wszystko jest ok poza TSH – 4,15, czyli 0.15 ponad normę, ale nie jest to przecież coś co wpływa na mój nastrój, bo nie przekracza znacznie normy.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krs

Witaj ,też tak miewam ,zresztą jak i sporo ludzi wokół ,nie jestem fachowcem ,ale to co opisujesz wygląda na depresję lub początki,ale wszystko da się wyleczyć i niekoniecznie farmakologicznie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Ojboli

Diagnozuję tasiemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara

Sexu ci brakuje. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z archiwum ABC

buhahahah. ty tak na poważnie pytasz??? ...A ci brakuje i porządnego rżnięcia co 2 dni. i to cała filozofia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She0311

Agata A ile masz lat? Na tsh nie patrzy się czy się w granicach miescisz tylko w zależności od wieku np 20 - 20 parolatka tsh ok 1,5 to jest dobrze. 4.0 gdy ma się tych 20-30 lat to jest za dużo zdecydowanie. I rodzinny raczej tego nie powie tylko dobry endokrynolog. Takntylkonpodpowiadam bo sama choruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitno
13 godzin temu, Gość Agata napisał:

Hej! Może ktoś podpowie jakieś rozwiązanie. Ciągle jestem bez energii, zmęczona, senna i wkurzona, rozgoryczona, kiedy z kimś siedzię zwraca mi uwagę „ale ty poważna jesteś”, ktoś inny mówi „uśmiechnij się!”, a ja nie mam ochoty, moje oczy, moja mimika mówi „odczep się, zostaw mnie w spokoju”. Nie jestem w ogóle energiczna, rozmowna. Mam trudności z wysiedzeniem w pracy, staram się nie pić kawy, bo wiem, że nie za dobrze wpływa na stan mojej skóry, no i uzależnia na tyle, że kiedy nie mam do niej dostępu jest jeszcze gorzej niż teraz.
Najlepiej czuję się w domu, gdzie nie muszę zmuszać się do czegoś.
Zagranicą mieszkam trochę ponad rok i na początku była euforia, potem rozczarowanie i tęsknota, teraz chyba zaakceptowałam stan rzeczy, ale liczę miesiące do powrotu do Polski (za około rok).
Czytałam na róznych forach podobne historie o wkurzeniu bez powodu i często ktoś radził „zbadaj tarczycę”, zbadałam, wszystko jest ok poza TSH – 4,15, czyli 0.15 ponad normę, ale nie jest to przecież coś co wpływa na mój nastrój, bo nie przekracza znacznie normy.
 

brak ruc,hania i tyle, najlepsze proszki poruc,hać troszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieprawda z tsh. Masz wysoką.  Dobrze  żeby kobieta w wieku rozrodczym miała poniżej 2,5. Koniecznie zrób dokładniejsze badania. I koniecznie endokrynolog. A tarczyca potrafi wpływać na nastrój.  Wiem  coś o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powinnaś zrobić ust tarczycy, ft 3 ft 4 przeciwciał, być może problem też z pierwiastka typu jod. Moim zdaniem każdy endo zaleciłby ci przy takim tsh euthyrox. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cierpisz na nostalgię za krajem. Ale ci ludzie dookoła niczemu nie są winni, więc zdobądź się na wysiłek, i częściej zawiadamiaj swoją twarz o swoim w sumie pozytywnym nastroju. Jeśli Cię stać, kup sobie jakieś witaminy, przede wszystkim D3, B compex, no i minerały, cynk, selen, magnez, potas. Ciesz się drobnymi radościami, ogólnym zdrowiem, tym, że masz pracę. Czas zleci i wrócisz do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucho mor

autorko, znajdź faceta i zacznij się ruc/hać to od razu ci wszystko przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka (nie tego tematu)

Boga Ci brakuje 🙂  cierpisz, życie rzuca Tobą jak chce, nie widzisz sensu, pełna złosci, smutku... bardzo daleko odeszłaś od Boga? Pamiętaj, że Bóg bardzo Cie kocha, ukochał Cię miłoscią odwieczną. Pragnie Twojego zdrowia, energii, witalności, radości i możesz to mieć całą wiecznosć, ale przyjdź do Boga, a On ciebie uleczy.

 Bóg „Uzdrawia tych, których serce jest złamane, I zawiązuje ich rany.” Ps 147,3

“Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.”1 P 5, 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinek

Wygląda to na depresję, jeśli mogę coś zasugerować to zmianę diety, dużo warzyw i trochę ryb i czerwonego mięsa, jeśli z jakiś powodów nie "tolerujesz" to możesz także wesprzeć się suplementami, zwróć uwagę aby miały one witaminę B12, jej brak często może prowadzić do depresji, jak już ogarniesz dietę, może znajdź sobie jakieś ciekawe zajęcie, jakieś hobby, w którym byś się realizowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa

Poczytaj o kandydozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossscc

Tez jestem zdania ze brakuje ci seksu.

Serio. Mam te same objawy kiedy cierpię na brak faceta.

Seks od razu sprawi ze humor i samopoczucie sie poprawi.

Natury nie oszukasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek na zło
Dnia 4.04.2019 o 05:14, Gość Agata napisał:

Hej! Może ktoś podpowie jakieś rozwiązanie. Ciągle jestem bez energii, zmęczona, senna i wkurzona, rozgoryczona, kiedy z kimś siedzię zwraca mi uwagę „ale ty poważna jesteś”, ktoś inny mówi „uśmiechnij się!”, a ja nie mam ochoty, moje oczy, moja mimika mówi „odczep się, zostaw mnie w spokoju”. Nie jestem w ogóle energiczna, rozmowna. Mam trudności z wysiedzeniem w pracy, staram się nie pić kawy, bo wiem, że nie za dobrze wpływa na stan mojej skóry, no i uzależnia na tyle, że kiedy nie mam do niej dostępu jest jeszcze gorzej niż teraz.
Najlepiej czuję się w domu, gdzie nie muszę zmuszać się do czegoś.
Zagranicą mieszkam trochę ponad rok i na początku była euforia, potem rozczarowanie i tęsknota, teraz chyba zaakceptowałam stan rzeczy, ale liczę miesiące do powrotu do Polski (za około rok).
Czytałam na róznych forach podobne historie o wkurzeniu bez powodu i często ktoś radził „zbadaj tarczycę”, zbadałam, wszystko jest ok poza TSH – 4,15, czyli 0.15 ponad normę, ale nie jest to przecież coś co wpływa na mój nastrój, bo nie przekracza znacznie normy.
 

Chłopa ci brakuje dziecko, chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa

Może psychoterapia? Porozmawiasz sobie i zobaczysz, że pomoże. Wiem po sobie. Jak jesteś za granicą to przez internet. Ja tak zrobiłam bo nie miałam odwagi iść osobiście. Ja korzystałam ze strony OcalSiebie, ale pewnie więcej jest takich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopot z tarczyca

Tsh 4.15 jasno wskazuje na niedoczynnosc. Zrob do tego z jednego pobrania ft3 i ft4 a potem idz do endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Przerost CANDIDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używaj

cípka nieużywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×