Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Niemowlę nie chce samo spać!!

Polecane posty

Gość Kasia

Witam zwracam się z prośba o poradę co zrobiłam złe gdzie popełniłam błąd..mój synek kończy 11mc odkąd wróciliśmy ze szpitala do domu śpi ze mną i tylko ze mną, tata został przeniesiony do salonu , synek urodził się ze złamanym obojczykiem co skłoniło mnie właśnie do tego by na początku spał ze mną i trwa to do dziś ale nie w tym problem .. odkąd jest znami nie było wieczoru kiedy mogłam spokojnie zrobić coś dla siebie czy obejrzeć tv poczytać .. pierwsze miesiące myślałam ze tak musi być ale teraz wiem ze coś jest nie tak, kiedy leżę z nim może spacerze przerwy godzinami kiedy wyjdę z pokoju z zegarkiem w ręku po 30min płacze muszę wrócić zasypia ale już wyjść nie mam szans.. dzieje się to zwłaszcza wieczorem , od 11 mc każdy jeden wieczór spędzam w sypialni z dzieckiem , chodzę spać po 21, nie mogę wstać w nocy do toalety bo jest histeria ... co robić ? Pediatra oraz neurolog mówią ze taki typ... ze wyrośnie ... ale kiedy ??? Czy któraś mama ma lub miała podobny problem ? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz przetrwać, dziecko ma tylko 11 msc jest przywiązane do Ciebie, nauczone ze śpisz z nim, pewnie tez zeby wychodza i jest czujny. Moja dwojka dzieci ma to samo. Mlodszy ma 2 i pol roku i tez czesto chodzę z nim spac, czasem wstanę na chwilę i juz krzyczy. Jak nie usłyszę go w porę to się rozbudzi i nie zasnie przez 2h. Mój starszy tez tak mial. Rzadko zdarzają się bezproblemowe dzieci i tak właśnie one rosną, więc najlepiej uzbroić się w cierpliwość i poświęcić sie póki ono Ciebie potrzebuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×