Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona 19

lubie starszych

Polecane posty

Gość ona 19

bardzo mnie kręci sex ze starszymi panami,miałam już sex z 62 opłatkiem Poznanym na czacie i było mega ,chciała bym dowiedzieć się czy ja mam tylko takie zboczenie czy są inne dziewczyny które lubią starszych panów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

Ja też tak mam. Mam 18 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 55

Ja mam odwrotnie, kręci mnie seks z nastolatkami 🙂 I wiem, że nie tylko ty i rkm tak macie. Też poznałem na forum parę dziewczyn, z którymi miałem potem baaardzo bliskie relacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0na19
10 minut temu, Gość rkm napisał:

Ja też tak mam. Mam 18 lat. 

stary taki koło 60 umie zrobić dobrze,i ta myśl ze mógłby być moim ojcem podnieca mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Zapraszam do mnie mam 43 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,weszłam na Twój temat z czystej ciekawości, sugerując się Twoim nikiem jesteś bardzo młoda kobietą,seks z panem po 60tce hm,sądzę że masz syndrom porzuconej córeczki przez tatusia,w tym wieku mężczyźni mają problemy z erekcja,nie krytykuję Ciebie nie zrozum mnie źle,ale chyba szukasz innych korzyści dla Siebie.powodzenia😍

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Być może któryś z tych panów ma problemy, są jednak tacy którym w tym wieku stoi jak młody dąb, piszczałabyś oj, piszczała. Dodam ci ze to nie jestem ja a mój sąsiad zza ściany który ma trzydziestokilkuletnią kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Być może któryś z tych panów ma problemy, są jednak tacy którym w tym wieku stoi jak młody dąb, piszczałabyś oj, piszczała. Dodam ci ze to nie jestem ja a mój sąsiad zza ściany który ma trzydziestokilkuletnią kobietę.

ha,wiesz bo zażyciu niebieskiej tabletki to uwierzę,bez przykro mi ale nie, mówiąc o panach 60+.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona19
12 godzin temu, Debora napisał:

ha,wiesz bo zażyciu niebieskiej tabletki to uwierzę,bez przykro mi ale nie, mówiąc o panach 60+.😎

nie szukam sponsora bo nie kręci mnie sex za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość taki jeden

Starsi faceci spokojnie jeszcze sporo mogą. Najgłupsze są generalizacje. Ile tu jest wypowiedzi o mężach, przecież nie emerytach, mających problem z erekcją. Jeden ma drugi nie, bez wzgledu na wiek. A kogo interesują statystyki niech liczy. Ja wolę sex i flirtowanie z młodymi. Starsi faceci bardziej potrafią docenić i cieszy się takim sexem, poświęćić wiecej czasu partnerce, dopuścić, dogłaskać, po prostu zadbać. Bo wiedzą że to jest dla nich sytuacja wyjątkowa i potrafią się nią cieszyć. A że doświadczeni dluzej mogą... No i nie skupiają się na sobie. Taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Gość taki jeden napisał:

Starsi faceci spokojnie jeszcze sporo mogą. Najgłupsze są generalizacje. Ile tu jest wypowiedzi o mężach, przecież nie emerytach, mających problem z erekcją. Jeden ma drugi nie, bez wzgledu na wiek. A kogo interesują statystyki niech liczy. Ja wolę sex i flirtowanie z młodymi. Starsi faceci bardziej potrafią docenić i cieszy się takim sexem, poświęćić wiecej czasu partnerce, dopuścić, dogłaskać, po prostu zadbać. Bo wiedzą że to jest dla nich sytuacja wyjątkowa i potrafią się nią cieszyć. A że doświadczeni dluzej mogą... No i nie skupiają się na sobie. Taka prawda. 

nie mam problemu z erekcją, z przedwczesnym wytryskiem czasami tak ale z erekcją nie. Tak więc nie każdy dojrzały facet potrzebuje wspomagania erekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Dnia 14.04.2019 o 10:22, Debora napisał:

ha,wiesz bo zażyciu niebieskiej tabletki to uwierzę,bez przykro mi ale nie, mówiąc o panach 60+.😎

Spróbuj a później głupoty pisz. Gwarantuję ci ze niejeden sześćdziesięciolatek pipkę by ci zdemolował, tak że rano w lusterku byś ją obolałą oglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda

Mnie też się podobają starsi ale tacy koło 40-ki.

Ale choć już nie jestem dziewicą, to o takich panach mogę tylko pomarzyć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Młoda napisał:

Mnie też się podobają starsi ale tacy koło 40-ki.

Ale choć już nie jestem dziewicą, to o takich panach mogę tylko pomarzyć 😞

Dlaczego pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc on
30 minut temu, Gość Młoda napisał:

Mnie też się podobają starsi ale tacy koło 40-ki.

Ale choć już nie jestem dziewicą, to o takich panach mogę tylko pomarzyć 😞

Młoda a może zamiast pomarzyć wolała byś popisać?

Jestem w prxedziale wiekowym Twoich zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Młoda napisał:

Mnie też się podobają starsi ale tacy koło 40-ki.

Ale choć już nie jestem dziewicą, to o takich panach mogę tylko pomarzyć 😞

Chętnie poznam młodą odważną Kobietę do realnych spotkań😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda

Bo jak napiszę ile mam lat to skasują moją wypowiedź 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

Mam trochę partnerów 40+ na swoim koncie i w porównaniu do młodziaków to niebo a ziemia. Nie są egoistami, wiedzą co robią, potrafią robić to bardzo długo. Poza tym w starszych mężczyznach jest pewna wrażliwość dżentelmena. Są bardziej podatni na bodźce i traktują seks jak akt sztuki, jak dzieło. Mam 18 lat i już nie chcę wracać do młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

moje doświadczenia to kilka razy ze starszymi o ok 20 lat. Ja mam 30. Zdecydowanie fajniej niż z równolatkami, różnica jest taka, że celebrują chwilę, doprowadzają pod sam szczyt i dziej się tak kilka razy zanim pozwolą skończyć. To jest mega odjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

To co napisał Baron to wydaje się jakby pisał o mnie ,lecz nie znam gościa ale zgadzam się z nim całkowicie . W moim przypadku mam porównanie ,miałam dwoje facetów w moim wieku mam 24 oni mieli 26 ,25 lat. Teraz gdy kocham się z panem 66 lat dopiero wiem co znaczy seks co znaczy przyjemność z seksu . Z radości mogła bym krzyczeć na całe gardło ,jestem prze szczęśliwa ,mam tyle energii w sobie za 20 tu . Jeden starszy pan obudził we mnie kobietę . Mam świadomość tego ze podobam się chłopakom panom ,dają mi jasny przekaz tego ,lecz do łóżka jak na razie mam tylko mojego dziadka  ,wspaniałego dziadka . On jest sam ma śliczne mieszkanie ,był w wojskowym ,ma wiele pamiątek z świata gdzie przebywał na misjach . Nie mówi wiele o sobie ,lecz nie musi gdyż kocha za 10 ciu to mi wystarczy . Nie miałam pojęcia ze są u nas w kraju tacy panowie . Fakt jest postawny mężczyzna widać ze uprawiał sport i sztuki obrony ,to widać  po poruszaniu się . Lecz dla mnie liczy się jego sprawność czułość ,namiętność byś ty była szczęśliwa i dlatego oddaje się jemu całkowicie bez wachania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

 czułość ,namiętność byś ty była szczęśliwa i dlatego oddaje się jemu całkowicie bez wahania .

czułość i namiętność mężczyźni dojrzali mają faktycznie czasami silniejszą niż młodzi. To cecha dojrzałości właśnie. Poza tym w dzisiejszych czasach faceci w wieku nawet 60 lat nie muszą wyglądać jak starcy.... Oczywiście wymaga to bycia zadbanym ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Zgadzam się, mają nawet całkiem niezła kondycje, jeśli nie niszczą swojego zdrowia...

zgadza się ... do tego zadbane zęby, figura i fryzura i można być bardziej atrakcyjny niż zaniedbany młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Uwielbiam relacje starszy mężczyzna - młodsza kobieta, młodsza dużo.... Właśnie o te dojrzałość i czułość mi chodzi...

lubię kobiety ... jestem strasznym pieszczochem. Lubię miłe, zmysłowe i inteligentne, także takie, z którym można się pośmiać, porozmawiać .... Niestety też lubię kobiety wymagające a to już jest ryzykowna sprawa, bo czasami można nie sprostać ich wymaganiom, czego doświadczyłem w życiu nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Młodsze od siebie też? 

młodsze ode mnie też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niiisia25 napisał:

My już kiedyś pisaliśmy, nie wiem czy pamiętasz 

wiem .... dziś zaraz będę kończył tu obecność .... więc uśmiech i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

39 latek z Ostrowca pozna młodsza lub starszą. Mój mail chetny.chetny@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×