Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona 19

lubie starszych

Polecane posty

10 minut temu, panama25 napisał:

Jedna a pozostałe dwie?😉

nie będę się przechwalał ... oceniłabyś sama.... myślę, że dobre serce jest dla Ciebie warunkiem "sine qua non"  i dopiero po jego spełnieniu przechodzisz dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Ja mogłabym z trzydzieści lat starszym od siebie. Maksimum. No, jeszcze starszy, to już chyba przegięcie, czyż nie? 🙂

No a mnie kochały/kochają 18, 24, 26, 29.... oraz powyżej. A mam 68. Od najmłodszej z nich starszy równo 50 lat. Co prawda to bardzo nieliczne przypadki, ale jednak pokazują, że bywa różnie.

Chociaż sam uważam, że to przegięcie i stąd mój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
4 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Ja mogłabym z trzydzieści lat starszym od siebie. Maksimum. No, jeszcze starszy, to już chyba przegięcie, czyż nie? 🙂

A z nie-dziadkiem to jak rozumiem uważasz za zboczenie. ..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Musisz być mimo wieku bardzo przystojny i nieźle się trzymać, nie jest tak? 

Chyba normalnie przystojny, jak to starszy; mówią że z wiekiem przystojniejemy.  Ciało mam młode, mogłabyś się pokazać ze mną na basenie ;-). Natomiast trzymam się prawie dobrze - chodzę trochę wolniej, niż inni i czasem utykam na prawą nogę, to pozostałość udaru sprzed kilku lat.
Acha, jestem zadbany, jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Filip napisał:

A co jakbyś na bezludnej wyspie ze starszym panem była i chcica by cię dopadła, a w nogawce od szortów widziałabyś że mu sterczy ??? :DDDD

Przykro mi,ale nie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
24 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Nieee, jeśli trafi mi się dojrzaly emocjonalnie trzydziestolatek to biorę w ciemno. 

Ok ile dajesz mi lat

imgur.com/a/Nhgleh8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia13
3 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

5 - 7 kilo nadwagi i umysłowe spierrdolenie 😛

 

Dlaczego pan go przezywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm

Gdzie widzisz niby ten piwny brzuch?  

imgur.com/a/DCFiq5Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
3 minuty temu, Gość Marcysia13 napisał:

Dlaczego pan go przezywa?

Spójrz na jego nick.  Mi dosłownie kości wystają, a że nie jestem szczypiorem to się chuderlaki czepiają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia13
Przed chwilą, Gość 43 cm napisał:

Spójrz na jego nick.  Mi dosłownie kości wystają, a że nie jestem szczypiorem to się chuderlaki czepiają 😉

On wygląda jak mój dziadzo od banci Helenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
1 minutę temu, Gość Marcysia13 napisał:

On wygląda jak mój dziadzo od banci Helenki.

Bo to stary dziad jest.  Tylko szyderstwo mu pozostało.   😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm

Twarz na ile lat oceniacie?  

imgur.com/a/Espuj0H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Dlaczego my Polacy musimy  być prawie najgorszym społeczeństwem w Europie ? Zawsze mamy do wszystkich. Jakieś pretensje lub bez żadnego powodu ich  obrażamy . U siebie nie widzimy słomy w butach lecz innym musimy dowalić . Całe szczęście ze nie wszyscy rodacy to zwykle chamy ,są i sympatyczni tolerancyjni ,tylko oni zazwyczaj nie wypowiadają się na żadnych forach internetowych gdyż nie widza sensu rozmawiać na takim poziomie rynsztokowym .Polaku nie bierz przykładu z polityków z kiboli z prezesa i tym podobnym ludziom ,bądź sympatyczny dla wszystkich nie ważne jakie maja poglądy kolor  skóry czy jak kochają . Ważne ze jest osoba dobra uczciwa ,możesz liczyć na jego pomoc w razie zagrożenia ,to są cechy człowieka normalnego i dobrego ,staraj się takim być a lepiej się będzie żyło tobie i nam wszystkim Polakom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starość i radość

Mam 47 lat i kilka miesięcy temu rozstałem się z kobietą 22 lata młodszą. Byliśmy 4 lata ze sobą. Zgadzam się z jednym z przedmówców, dojrzali mężczyźni zdecydowanie w pierwszej kolejności nastawiają się na dawanie przyjemności kobiecie niż branie. Wspaniały związek, przepełniony miłością i namiętnością. Z przyjemnością wejdę w kolejny z osobą sporo młodszą od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starość i radość
3 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Właśnie. To jest po pierwsze. Po drugie dla kobiety, taki facet jest opiekuńczy, troskliwy, wie że się musi nie opiekować. Wspaniale 

To jest piękne dla obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Rob

Jestem z Krakowa mam 40 lat przystojny opiekuńczy chętnie spotkam się z młodszą robercika1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Dlaczego my Polacy musimy  być prawie najgorszym społeczeństwem w Europie ? Zawsze mamy do wszystkich. Jakieś pretensje lub bez żadnego powodu ich  obrażamy . U siebie nie widzimy słomy w butach lecz innym musimy dowalić . Całe szczęście ze nie wszyscy rodacy to zwykle chamy ,są i sympatyczni tolerancyjni ,tylko oni zazwyczaj nie wypowiadają się na żadnych forach internetowych gdyż nie widza sensu rozmawiać na takim poziomie rynsztokowym .Polaku nie bierz przykładu z polityków z kiboli z prezesa i tym podobnym ludziom ,bądź sympatyczny dla wszystkich nie ważne jakie maja poglądy kolor  skóry czy jak kochają . Ważne ze jest osoba dobra uczciwa ,możesz liczyć na jego pomoc w razie zagrożenia ,to są cechy człowieka normalnego i dobrego ,staraj się takim być a lepiej się będzie żyło tobie i nam wszystkim Polakom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzo

Gość Rób . Nie rób z siebie pośmiewiska ,zachowaj się jak facet ,reklamujesz się jak kogut w kurniku . Gość podpisujący się facet . Zgadzam się z tobą w 100% jesteśmy bardzo złym narodem dla innych a nawet dla siebie tez ,najgorsze ze deklarujemy 85 % jako katolicy . Wychodzi na to ze osoby laickie są bardzo tolerancyjne i szanują ludzi bez względu na wyznanie i kolor skory . Brawo Polacy o poglądach laickich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej
Dnia 15.04.2019 o 16:53, Gość Młoda napisał:

Mnie też się podobają starsi ale tacy koło 40-ki.

Ale choć już nie jestem dziewicą, to o takich panach mogę tylko pomarzyć 😞

dlaczego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość starość i radość napisał:

Mam 47 lat i kilka miesięcy temu rozstałem się z kobietą 22 lata młodszą. Byliśmy 4 lata ze sobą. Zgadzam się z jednym z przedmówców, dojrzali mężczyźni zdecydowanie w pierwszej kolejności nastawiają się na dawanie przyjemności kobiecie niż branie. Wspaniały związek, przepełniony miłością i namiętnością. Z przyjemnością wejdę w kolejny z osobą sporo młodszą od siebie.

Tak właśnie jest (im) ze mną. Może dlatego mnie lubią, a po rozstaniu długo chlipią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapper
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Ja bym młodszego nie chciała. Tylko starsi. ☺️

W twoim wieku możesz liczyć tylkp na starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trapper18
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Oj nie. Już pisali do mnie tutaj młodsi o rok, nawet kilka lat 😕

Ściemniali z wiekiem tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość trapper18 napisał:

Ściemniali z wiekiem tak jak ty.

Eee ta. Niiisia wygląda i myśli akurat jak 25-latka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Rob

Witam miłe Panie jestem z Krakowa mam 40 lat przystojny opiekuńczy chętnie spotkam się z młodszą robercika1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×