Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona 19

lubie starszych

Polecane posty

Gość Gość

Brak wam tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy

Gość Rób . Nie rób z siebie pośmiewiska ,zachowaj się jak facet ,reklamujesz się jak kogut w kurniku . Gość podpisujący się facet . Zgadzam się z tobą w 100% jesteśmy bardzo złym narodem dla innych a nawet dla siebie tez ,najgorsze ze deklarujemy 85 % jako katolicy . Wychodzi na to ze osoby laickie są bardzo tolerancyjne i szanują ludzi bez względu na wyznanie i kolor skory . Brawo Polacy o poglądach laickich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy starszy

Oj ktoś podszywa się pod mój nick ,bardzo brzydko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Chyba wiem ☺️

ale niestety mam 54 lata i zbliżam się do 60tki ... a tych już nie lubisz .... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, darkeacer napisał:

ale niestety mam 54 lata i zbliżam się do 60tki ... a tych już nie lubisz .... 😞 

Myślę ze jak dobrze zakonserwowany to jeszcze by się wzięła za ciebie. Dużo młodych woli tych starszych a nie mleczaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary człowiek i morze .

Nie jest to miejsce na reklamowanie się obojętne ,pan pani.wiem ze bardzo mało kobiet siedzi na takich forach facet potrafi każde forum  z ochydzic nie ważne kobietom lub facetom  a później siedzi i narzeka  ze tutaj kobiet nie ma . Kicha w swoje gniazdo ...yzmami i  tekstami ma żal ze kobiety uciekają od takich ...ów Lecz chciałem poruszyć i inny problem dotyczących tez kobiet . Jestem tez wiekowym facetem nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania przez kobiety lecz gdy miałem żonę i byliśmy bardzo dobrym małżeństwem ,żona jak i ja od samego początku małżeństwa.Co do życia intymnego  mówiliśmy sobie wszystko co oczekuje od drugiej osoby ,nie było tajemnic w tym temacie ,nawet fantazje erotyczne realizowaliśmy . Owszem jak każdy samiec ogladalem się  za zgrabnymi pięknymi kobietami , lecz seks miałem w domu i to na najwyższym poziomie ,o ile tak można nazwać.jak w małżeństwie  sex jest ważny lecz jest i wiele innych spraw ważnych .Od zawsze dbałem o siebie czystość ubieranie się dobre kremy ,nawilżanie twarzy ,penisa ,jadra wszystko to było w dotyku miłe ze strony żony ,moje klejnoty zawsze były i nadal są są bez zarzutu . Jak żona mawiała , z moich intymnych organów można jeść posiłek ,były do przesady higieniczne . Dzisiaj jestem od 2 lat sam mam 61 wiosen ,nie czuje ich lecz niestety to prawda . Pewna pani zaproponowała  spotkanie lecz nie w celu intymnym ,tylko pomocy sąsiedzkiej. A ze była bardzo młoda troszeczke się wstydziła poprosić o pomoc 23 l. Co miałem wykonać wykonałem wiec zaproponowała lampkę wina ,niestety nie pije żadnego alkoholu od zawsze . Wiec ja wspaniała herbatę ona winko . Sex był wspaniały ,to mało powiedziane ,była wręcz zszokowana ze ja w tym wieku mogę tyle i tak długo . Sama przyznała ze pierwszy raz w życiu miała w buzi penisa ,lecz nie mogła się powstrzymać  musiała  spróbować ja nie oponowałem, wiadomo ,tez bawiłem się jej śliczna muszelka . Niestety wyprowadziła się i mieszka poza krajem . Naprawdę ciężko w tym wieku poznać kobietę ,nie mówiąc o seksie ,gdy zobaczy lata nie chce mieć z takim wiekowo facetem nic ,a nie będę się reklamował i poniżał . Dzisiaj niestety pozostaje własna inicjatywa ,ręka . Przepraszam za długi wstęp lecz nie  umiem w tak bardzo skondensowany sposób napisac tak wiele . Panowie chłopaki ,nie silnie się na dowcipy aluzje i obelgo ,wiem na co was stać .jNie musicie czytać a tym bardziej komentować ,wiem co potraficie . Pisałem raczej do pan lub dziewczyn ze nie każdy stary jest obłędny . Zreszta bez wyjątku każdy nim będzie gdy dożyje . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary człowiek i może, nie jesteś sam. Ja mam 68 lat. Małżeństwo zakończyłem 22 lata temu, lecz dotąd cieszę się nazdwyczajnym zainteresowaniem kobiet. Głównie młodych, przed trzydziestką, chociaż zdarzają się i panie po czterdziestce. Od razu przyznam, że jestem dość rozwiązły (czy też jurny, jak powiedziała mi dobra znajoma), ale chyba dlatego, że w łóżku najbardziej kręci mnie rozkosz i szczęście kobiety. I one to chyba jakoś wyczuwają, lgną do mnie.
W tym wątku jeszcze jeden albo dwóch starszych panów pisze o swoich pozytywnych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary człowiek i morze

Szkoda ze mało wypowiadają się kobiety ,myśle ze to wina facetów co wchodzą i piszą teksty po to by obrażać ludzi wić one nie widza sensu rozmawiać z półgłówkami .Nigdy. nie używałem żadnych wspomagaczy ,nawet jak nie widziałem takowych . To samo alkohol ,ostatnio wypiłem wódkę mając 17 lat ,było to na imieninach koleżanki ,dałem mały łyczek i wszystko oddałem  ,miałem straszne torsje . Dzisiaj jestem w wieku bliżej tam w zaświaty niż życia na ziemi i nie znam smaku piwa ,alkoholi ,i bardzo się cieszę z tego ,patrząc na pijących Jak robią  z siebie gorszego od świni (przepraszam świnki za porównanie nie jesteście takie ,lecz ten stereotyp odpowiada  Babrania się w  nieczystość faceta) i z tego jestem dumny ze nie znam smaku żadnych używek .Pan 68 lat brawo za kondycję jednak są panowie  którzy swoją postawa potrafią zainteresować młodsze kobiety . Jak pan napisał my bardziej dbamy w zbliżeniu z kobieta o rozkosz kobiet by była zadowolona z aktu ,młody czeka tylko by zrobić swoje odwraca się i śpi ,przeważnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

to prawda, z równolatkami to jest szybka zabawa, natomiast z dojrzałymi facetami, to jak pisałam wcześniej to jest celebracja chwili, ciała. Moje doświadczenia to różnica wieku ok 20 lat, ja mam 30 i po pierwszym w sumie przypadkowym razie, to ciągnie mnie w stronę takiej różnicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starość i radość
25 minut temu, Gość evela napisał:

to prawda, z równolatkami to jest szybka zabawa, natomiast z dojrzałymi facetami, to jak pisałam wcześniej to jest celebracja chwili, ciała. Moje doświadczenia to różnica wieku ok 20 lat, ja mam 30 i po pierwszym w sumie przypadkowym razie, to ciągnie mnie w stronę takiej różnicy wieku.

a 15 lat może być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

wiesz, pisanie tutaj, to nie jest równoznaczne z anonsem, zaproszeniem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary człowiek i morze

Pani Evela . To zrozumiałe ze to forum nie jest do zawierania znajomosci ,No chyba ze oboje tego chcą . Szanowna pani evelo , mężczyzna nie ważne  starszy młody  ma w genach dbanie ,szanowanie, kobiety . Niestetyj jak zapewne pani wiadomo  geny potrafią się psuć . Właśnie z takich popsutych genów biorą się faceci zwłaszcza w młodym wieku ze im odbija ,myślą ze żyją w krajach arabskich i kobietę ma tyle do powiedzenia co jego koza . Tak , to nie przesada ,u nas młodzi tak dbają o partnerki . Oczywiście ze są młodzi co potrafią szanować kobietę i to jest prawda ,tylko dlatego ze przewaga jest tych gorszych wiec są widoczniejsi  Mam kolegę ,ma 65 wiosen i on nie musi mieć seksu z ,swojej żony zrobił popychadło i służąca . Kobieta na starość  myśli  o rozwodzi gdyż jest traktowana naprawdę gorzej od  służącej . Gdybym ja nie raz bronił jego żony kilka razy znalazła by się w szpitalu  pobita. Gwoli prawdy są i kobiety złe lecz zdecydowanie jest ich mniej . Oczywiście i ja nigdy bym nie skamlał o sex i prosił kobietę dziewczynę daj bo jestem spragniony twojego ciała . Nie tego nie uczynię nawet gdyby mnie. Bolały  mocno jadra   Każda Kobieta zapewne wie ze gdy facet nagrzany i podniecony zostanie brutalnie poinformowany ze nici z seksu ,to ma problem kilka godzin bólu jąder ,nie jest to przyjemne . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

samo sedno, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×