Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda kobieta

wychowanie w poczuciu że seks jest zły a dorosłe życie

Polecane posty

Gość młoda kobieta

Mam 20 lat całe życie w domu  wpajano mi że seks jest zły że to upokrzenie dla kobiety i jej  przykry obowiązek żeby zadowolić męża  problem w tym że to teraz odbija się w moim dorosłym życiu i relacjach z mężczyznami a raczej jej braku co na to można poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
1 godzinę temu, Gość młoda kobieta napisał:

Mam 20 lat całe życie w domu  wpajano mi że seks jest zły że to upokrzenie dla kobiety i jej  przykry obowiązek żeby zadowolić męża  problem w tym że to teraz odbija się w moim dorosłym życiu i relacjach z mężczyznami a raczej jej braku co na to można poradzić

Za stary jestem dla ciebie, choć wiele kobiet uwielbia nieco starszych :D Udowodniłbym ci że seks jest super-ponad poziomami, jedyny problem to trafić na odpowiedniego człowieka. Dużo zdrowych orgazmów ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość młoda kobieta napisał:

co na to można poradzić

Zacząć pracować nad sobą, z seksuologiem, ewentualnie psychologiem. A dodatkowo starać się o doświadczenia ze stabilnym szanującym Cię partnerem, dzięki czemu masz szansę przekonać się o błędności obecnych przekonań nt seksu. Nic tak nie zmienia nastawienia, jak podejście empiryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×