Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola

IPhone 4S w 2019 roku

Polecane posty

Gość Jola

Z racji tego, że sama szukałam odpowiedzi na to pytanie i nie znalazłam, postanowiłam podzielić się wrażeniami. Niedawno spadł mi mój „normalny” iPhone se, roztrzaskał się tak, że używanie go oznacza pocięte palce. Nie mam aktualnie pieniędzy na nowy bo mam 15 lat i nie pracuję,  więc taki wydatek kosztuje mnie dużo planowania i oczywiście urabiania rodziców. Na ten czas znalazłam swojego starego 4S i pełna złych przeczuć przełożyłam do niego kartę. Telefon jest strasznie mały i ma mały ekran. Mój ma iosa 9 i wszystko jako tako chodzi. Instagram działa, snapchat tez. Trzeba swoje odczekać czasami, ale nie widze żeby chodził wolniej od najtańszych samsungow czy huawei. Jest stary, ale dalej dobrze wyglada, nie potrafi utrzymać 2 apek w pamięci naraz bez przeładowania ale jeżeli już się załaduje to jakoś to chodzi. Minusy: mały ekran, przedni aparat jest bardzo słaby, bateria (jak odepne rano mój od ładowarki to o 15 jest rozładowany, w domu siedzę na kablu cały czas. No i nie ma 4G. Ale ogólnie mogę go polecić, dalej można go używać. Z instagramem mialam trochę problemu po na ios9 trzeba go wgrać przez itunes, ale ogólnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPhone 4s to ciągle niezły telefon, ale w gruncie rzeczy coraz więcej aplikacji wymaga nowszych telefonów, szczególnie, że teraz np iPhone 8 jest dostępny w naprawdę dobrej cenie w abonamencie w Play, więc dla chcącego - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×