Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewna

Czy wszyscy mężczyźni są tacy?

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

W takim razie z tego co czytam, nie mam co liczyć na prawdziwy, szczery związek. 
Kłodą nie jestem, mam bardzo duże potrzeby, nawet większe niż większość mężczyzn. Niestety mimo to, nadal mam obawy, że pójdzie do innej. Dlaczego? Bo tak już jest, jak to piszecie. Jestem ze wspaniałym mężczyzną, kocham go nad życie, on ma znacznie mniejsze potrzeby niż ja, a mimo to, gdzieś z tyłu głowy mam tą myśl, że coś może nie wypalić, że on może zdradzić. Właśnie przez Was, Wasze potwierdzenia, że facet który nie zdradza, to nie facet. Że nawet jak mu dobrze i idealnie, to przy pierwszej lepszej okazji on i tak przeleci jakąś inną.

Ty winisz go za swoje obawy? 😄 A może masz nie równo pod sufitem? XD 

To tak samo jak z kobietami, które widza gwałty na każdej ulicy xD 

Ty przestań winić mężczyzn i wylewać pomyje na ludzi, bo masz skrzywioną psychikę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty winisz go za swoje obawy? 😄 A może masz nie równo pod sufitem? XD 

To tak samo jak z kobietami, które widza gwałty na każdej ulicy xD 

Ty przestań winić mężczyzn i wylewać pomyje na ludzi, bo masz skrzywioną psychikę. 

Nie, jego nie winię. Słowa mu nie powiedziałam.

Skrzywiona psychike ma wiele kobiet. Jakoś kobiety nie biegaja w nocy po parkach i nie gwalca mezczyzn, jeśli już o tym mowa. Sami jesteście sobie winni takiemu stereotypowi, a nie innemu. Powyżej macie przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
5 godzin temu, Gość bizo napisał:

niunia, gdyby nie faceci i ich popęd do dymania to ludzkość by wymarła, bo wy baby byście czekały aż wszystko będzie idealne nim byście dały doopy i zaciążyły. Sam fakt że ty istniejesz zawdzienczaj ojcu że chciało mu się dymać i omamił twoją matke na tyle aby puściła szpary. Mała lekcja życiowa dla ciebie. Pa Pa

Usmialem sie :D Najlepsze wytlumaczenie EVER! :D

 

Ja od siebie dodam ze jesli facet w domu ma normalnie ze swoja zona to nie szuka skoku w bok (przynajmniej na trzezwo). Taka prawda, jesli w domu cos nie gra i zona nie daje lub obrzydza swoim zachowanie facetowi zycie to on predzej czy pozniej peknie i pojdzie tam gdzie ma lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość ... napisał:

Nie, jego nie winię. Słowa mu nie powiedziałam.

Skrzywiona psychike ma wiele kobiet. Jakoś kobiety nie biegaja w nocy po parkach i nie gwalca mezczyzn, jeśli już o tym mowa. Sami jesteście sobie winni takiemu stereotypowi, a nie innemu. Powyżej macie przykłady.

Kobiety za to biorą L4 zaraz po zajściu w ciążę choć wcale nie potrzebują. Później płaczą jacy to źli pracodawcy nie chcą zatrudniać młodych kobiet. Chcesz się licytować?  Bez sensu.

Przejrzyj sobie kafe to się dowiesz,  ze co druga tutaj zdradziła męża. Co drugi zdradził żonę. Świat jest powalony tylko tacy chorzy seksiści jak Ty starają się przypisać całe jego zło jednej płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×