Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przegrana

Życie ze schizofrenią

Polecane posty

Gość Przegrana

Opowiem Wam jak to jest... Wyobraź sobie,że jesteś na moim miejscu.  Jesteś inteligentną i czującą osobą, masz wykształcenie wyższe i pracę,dom, jednego bliskiego człowieka, który dużo o Tobie wie i dzięki temu Cię zna...tym człowiekiem jest matka...Jedyna osoba,która wie i rozumie. Nikt nie zrozumiał mojej choroby w takim stopniu, oprócz też  lekarzy oczywiście. Przepraszam za styl pisania... Oprócz tych podstawowych dobrych  spraw jak praca,czy bliska osoba masz już same nieskończenie wielkie problemy. Nie możesz nawiązać zadnej bliskiej relacji. Dlaczego? Bo nie umiesz wyrażać uczuc,nie wiesz co czujesz,wyobrażasz sobie tylko,że powinieneś w danym momencie tak A nie inaczej odczuwać. Nie masz mimiki- leki Cię zmieniły, jesteś jak gruby, napuchnięty starzec z kamienną twarzą i jednostajnym nerwowym głosem. Leki są jednak niezbędne,żebyś się nie zabił. Żebyś widział i słyszał to co jest i nie więcej. Jesteś jak człowiek w śpiączce, rozumiesz wszystko w około, ale nie umiesz się porozumieć. Nigdy nie będziesz mieć dzieci ,wiesz to,bo to byłby szczyt nieodpowiedzialności,poza tym geny.....Nie możesz przekazywać tego horroru dalej . Wiecie co jest moim paliwem,aby żyć ? Nie miłość,to by było za wiele łaski dla mnie. Nie Bóg, bo nie umiem w niego uwierzyć. Tylko przyzwyczajenie do bycia ciałem na tej planecie. Kiedyś przyjdzie dzień, a czekam na niego z nadzieją ,aż odważę się zabić. Zostałam ukarana bardziej niż niejeden morderca z dożywociem, Z tym że ja nikomu nie zrobiłam krzywdy. Może w poprzednim wcieleniu? Jakie byłoby to proste i wyjaśniające.  Można by tak pisać dalej, ale już się zmęczyłam. Co Was to w ogóle obchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś podobnego

nawijaj stalkerze podsłu...ący inie namawiaj nikogo do samobójstwa , redakcja niech ustali IP tego gnoma lub gnomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

 Bylas kiedys w schroniksu dla psów? A moze w hospicjum dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś podobnego

Tego nie napisała osoba chora na schizofrenię ale stalker 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana

Nie. Mam zwierzęta,które przygarnelam,  a na hospicjum daje regularnie kasę. Co do bycia tam,byłoby trudno, bo to jedne z nielicznych spraw,które powodują atak płaczu u mnie. Tak samo do muzeum obozu Auschwitz nie byłabym w stanie pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość no coś podobnego napisał:

Tego nie napisała osoba chora na schizofrenię ale stalker 

Tak ,to stalker napisał ! Chorzy na schizofrenie to ludzie bardzo wrażliwi,czują więcej, choć inaczej! Ta choroba w różny sposób sie objawia !Z nudów doopek nie wiedząc co pisać ,wymyśla tematy ! Współczuć należy chorym ,a ten padalec  bawi się cudzym nieszczęściem ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak ,to stalker napisał ! Chorzy na schizofrenie to ludzie bardzo wrażliwi,czują więcej, choć inaczej! Ta choroba w różny sposób sie objawia !Z nudów doopek nie wiedząc co pisać ,wymyśla tematy ! Współczuć należy chorym ,a ten padalec  bawi się cudzym nieszczęściem ! 

Aha. No i widzicie,taki mój los. Nawet obcy człowiek mnie chce zmieszać z błotem bez powodu. Jestem osobą z diagnozą jak z tematu. Zapewne masz jakiś problem i szukasz ujścia swojej frustracji. Jest też możliwość, że prowokujesz mnie tym zarzutem, chcąc coś uzyskać..hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorko ja też nie wierzę w boga też jestem odmieńcem, znajdź jakieś hobby sztukę może ,fajnie że matka cie rozumie nie rozpaczaj chociaż wiem, że łatwo powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoja matka przecież nie żyje,  zmarła jesienią nagle, sam o tym pisałeś. Schizofrenie masz już tyle lat, to powinieneś się przyzwyczaić do niej. Jakoś nie przeszkadza ona tobie z nowymi dziwencjami Władziu, to nie jest tak źle jak piszesz, działalność gospodarcza prowadzisz bardzo wielokierunkową, udzieląsz się w necie na wszystkich forach,  to raczej dobrze radzisz sobie z chorobą.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda !

Wzmianka o Auschwitz jest dowodem min.ale to przekaże odpowiednim  służbom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana

Mam hobby. Mi już nic nie pomoże prócz cudu. Jak mam lepszy dzień, to czekam na ten właśnie cud. Jak gorszy, to czekam na odwagę do samobójstwa. I tak sobie żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość no coś podobnego napisał:

Tego nie napisała osoba chora na schizofrenię ale stalker 

Przyjdzie czas na jej dzieci, schizofrenia nie wybiera, może raz wybierze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana

Miło,że ktoś odpisuje, szkoda tylko ,że większość postów pisze ktoś w trakcie psychozy ,z urojeniami  o moim rzekomym tajnym zamiarze stalkownia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana

Dzieci........nie. to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Przegrana napisał:

Mam hobby. Mi już nic nie pomoże prócz cudu. Jak mam lepszy dzień, to czekam na ten właśnie cud. Jak gorszy, to czekam na odwagę do samobójstwa. I tak sobie żyję. 

też tak czasami się czuje, ale potem pozostaje mi myśl że będę żyć innym na złość, wiem, że są osoby które by się ucieszyły się z mojej śmierci ale nie dam im satysfakcji i choć męczę się to żyję coraz zdrowiej, staram się chodzić na spacery nie przejadać nie jeść świństw nie pije alkoholu i kupuje dobre kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

też tak czasami się czuje, ale potem pozostaje mi myśl że będę żyć innym na złość, wiem, że są osoby które by się ucieszyły się z mojej śmierci ale nie dam im satysfakcji i choć męczę się to żyję coraz zdrowiej, staram się chodzić na spacery nie przejadać nie jeść świństw nie pije alkoholu i kupuje dobre kosmetyki

Niestety, złośliwości się nie leczy, na kompkeksy może pomoze terapia,  spróbuj. W połączeniu te dwa problemy skutkują takimi postami w necie jak twój a one pogłębiają te wady. Stalkowanie to zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

wypiedalaj koorvo prowokatorko, hooy parchaty ci w ryj. 

Wiele osób mieszka ze starszymi rodzicami żeby się nimi opiekować, ale to nie powód, żebyś im coś insynuowała ty goowniana szmato. 

twoje zło do ciebie wróci, jeszcze będziesz gorzko płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

wypiedalaj koorvo prowokatorko, hooy parchaty ci w ryj. 

Wiele osób mieszka ze starszymi rodzicami żeby się nimi opiekować, ale to nie powód, żebyś im coś insynuowała ty goowniana szmato. 

twoje zło do ciebie wróci, jeszcze będziesz gorzko płakać. 

Ułożyło Ci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
Przed chwilą, Gość Przegrana napisał:

Ułożyło Ci? 

Ułżyło Ci? -miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
5 minut temu, Gość Przegrana napisał:

Ułżyło Ci? -miało być

Ulżyło Ci? - tak miało być. Aż mi to poprawiło humor, ta moja błazeńska poprawka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana

Zgaduj 

1 minutę temu, Gość taki jeden on napisał:

Ile masz lat? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Odpowiadaj jak pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana

28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana

Szukam dobrego psychologa w Wawie. Ktoś, coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana ta prawdziwa
2 minuty temu, Gość Przegrana napisał:

28

O,ładnie zgadłeś podszywaczu ,zaczynam się bać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Bój się szmato. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
1 minutę temu, Gość taki jeden on napisał:

Bój się szmato. 

No zrobione.  Co teraz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Teraz idź się wyspowiadać ze wszystkich świństw jakie zrobiłaś ludziom w całym życiu. Weź sobie nakolanniki bo będziesz tam klęczała 5 godzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
3 minuty temu, Gość taki jeden on napisał:

Teraz idź się wyspowiadać ze wszystkich świństw jakie zrobiłaś ludziom w całym życiu. Weź sobie nakolanniki bo będziesz tam klęczała 5 godzin. 

Np co zrobiłam? Daj przykład moich grzechów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×