Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam szczerze

Co byscie pomysleli o kobiecie, ktora nigdy nie miala chlopaka a ma 30 pare lat, nie ma dzieci i cale zycie byla sama?

Polecane posty

Gość pytam szczerze

np poznajecie taka w pracy badz wsrod znajomych - nowa kolezanka ktora wpadla wam w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli nie masz na myśli Eli, bo to absolutnie wyjątkowy przypadek i podchodzenie do niej w taki sposób świadczy a samooklamywaniu się,  to taka kobieta jest nieśmiała i nie ma siły przebicia, jest skromna i cicha zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Onnn napisał:

Że jest poważnie chora.  Albo na głowę albo ma coś nie tak z narzadami kobiecymi. Generalnie że musi się za tym kryć jakaś większa tragedia. 

ok i stracilbys nia zainteresowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pomyślałabym, że  ta kobieta musi cierpieć na jakąś chorobę, być przeraźliwie nieśmiała lub ze od lat kocha kogoś, z kim nie może być. Ewentualnie posadziłabym ja o bycie wyjątkowo nieznośny z charakteru i wyglądu człowiekiem, skoro nikt nigdy jej nie pokochał. Ale nieproszons nie skomentowałabym tego w żaden sposób 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Onnn napisał:

Że jest poważnie chora.  Albo na głowę albo ma coś nie tak z narzadami kobiecymi. Generalnie że musi się za tym kryć jakaś większa tragedia. 

Bo nie puściła się w liceum? Jakiż prymitywny tok myślenia reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre takie życie
5 minut temu, Gość pytam szczerze napisał:

np poznajecie taka w pracy badz wsrod znajomych - nowa kolezanka ktora wpadla wam w oko

że ktoś ją w dzieciństwie skrzywdził lub jej nikt nie przytulał i nie jest w stanie być w związku bo nie potrafi go prowadzić, boi się do kogoś zbliżyć i otworzyć emocjonalnie, jest uszkodzona psychicznie przez bycie tyle czasu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy uprawianie seksu jest dla ciebie równoznaczne z "puszczanie się "? Jeżeli się kogoś kocha i jest się gotowym na współżycie to nie ma w tym nic złego. A wiek inicjacji to bardzo intymna sprawa. Ludzie są różni, mają różne potrzeby i dojrzewają w innych momentach. To naturalne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Bycie sama w wieku 30 plus a puszcz3niem się w liceum to dwie całkiem inne sprawy. 

Tak straciłbym zainteresowanie, bo skoro nigdy jej się nie udało to i nie uda się że mną. A szkoda jej robić nadzieję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo nie puściła się w liceum? Jakiż prymitywny tok myślenia reprezentujesz.

Tacy są ludzie, nie bierz tego na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Onnn napisał:

Bycie sama w wieku 30 plus a puszcz3niem się w liceum to dwie całkiem inne sprawy.

Jasne, że dwie całkiem różne, tylko nie rozumiem dlaczego uprawianie seksu w młodym wieku jest odbierane jako puszczanie się. 

Z drugą częścią twojej wypowiedzi się zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam szczerze
17 minut temu, Gość pytam szczerze napisał:

np poznajecie taka w pracy badz wsrod znajomych - nowa kolezanka ktora wpadla wam w oko

Zadam pytanie w drugą stronę. Co sądzicie o kobiecie która w wieku 30paru lat była w pieciu związkach a nie ma nawet jedego dziecka, a wszystkie związki były z miłości, mało tego w jednym była żoną około 6 lat? No ciekawe, czekam na mądre wypowiedzi profesorów☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekochana
9 minut temu, Gość przykre takie życie napisał:

że ktoś ją w dzieciństwie skrzywdził lub jej nikt nie przytulał i nie jest w stanie być w związku bo nie potrafi go prowadzić, boi się do kogoś zbliżyć i otworzyć emocjonalnie, jest uszkodzona psychicznie przez bycie tyle czasu sama

Ooo,to o mnie. Idealnie się zgadza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam szczerze
6 minut temu, HerbacianaRóża napisał:

Jasne, że dwie całkiem różne, tylko nie rozumiem dlaczego uprawianie seksu w młodym wieku jest odbierane jako puszczanie się. 

Z drugą częścią twojej wypowiedzi się zgadzam. 

To tak samo jak nie rozumiem dlaczego kobieta która myśli o sercu aby narodziło się uczucie i nic podobnego jej nie spotkało, aż w wieku 30+trafiła na coś pięknego według Ciebie jest chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Niekochana napisał:

Ooo,to o mnie. Idealnie się zgadza 

Więc, czy pozwolisz, że ha cię przytulę? Nie lubię żyć ze świadomości Om, że są ludzie którzy nigdy nie mają się do kogo przytulić 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn
2 minuty temu, Gość Pytam szczerze napisał:

Zadam pytanie w drugą stronę. Co sądzicie o kobiecie która w wieku 30paru lat była w pieciu związkach a nie ma nawet jedego dziecka, a wszystkie związki były z miłości, mało tego w jednym była żoną około 6 lat? No ciekawe, czekam na mądre wypowiedzi profesorów☺

No już bardziej normalna chociaż mnie osobiście zastanawiałby ten brak dziecka. Ale napewno chciałbym ja poznać bliżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn
2 minuty temu, Gość Pytam szczerze napisał:

To tak samo jak nie rozumiem dlaczego kobieta która myśli o sercu aby narodziło się uczucie i nic podobnego jej nie spotkało, aż w wieku 30+trafiła na coś pięknego według Ciebie jest chora?

Bo samo uczucie to za mało, to raz.  Poza tym zbyt romantyczna i zbyt uczuciowa wyczerpuje znamiona "coś nie tak z glowa". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Pytam szczerze napisał:

To tak samo jak nie rozumiem dlaczego kobieta która myśli o sercu aby narodziło się uczucie i nic podobnego jej nie spotkało, aż w wieku 30+trafiła na coś pięknego według Ciebie jest chora?

Ach, już rozumiem. Nie chodziło mi, że jest chora z powodu braku miłości w dojrzałym życiu! Miałam na myśli, że wielu ludzi odstraszają np. choroby psychiczne i nikt nie chciał się związać po dowiedzeniu się o "defekcie" tej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekochana
1 minutę temu, HerbacianaRóża napisał:

Więc, czy pozwolisz, że ha cię przytulę? Nie lubię żyć ze świadomości Om, że są ludzie którzy nigdy nie mają się do kogo przytulić 🙁

Jeśli nie jesteś kobietą,to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden

Ja znam niestety tylko z widzenia taką kobietę. Dziwi mnie to że jest sama bo ma super charakter. Widzę jak rozmawia z kolegami i koleżankami z pracy bo ja też pracuję w tej firmie. Jest otwarta, życzliwa i ogólnie miła. Chciałbym spróbować się do niej zbliżyć ale mam problem ze sobą bo boję się pokazać przy współpracownikach że jest dla mnie kimś wyjątkowym. Nie lubię zwracać na siebie uwagi i nie chcę jednocześnie stworzyć dla niej kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondecki
7 minut temu, Gość Pytam szczerze napisał:

Zadam pytanie w drugą stronę. Co sądzicie o kobiecie która w wieku 30paru lat była w pieciu związkach a nie ma nawet jedego dziecka, a wszystkie związki były z miłości, mało tego w jednym była żoną około 6 lat? No ciekawe, czekam na mądre wypowiedzi profesorów☺

że ma historie kiepskich wyborów a historia lubi się powtarzać, najlepiej taką omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość taki jeden napisał:

Ja znam niestety tylko z widzenia taką kobietę. Dziwi mnie to że jest sama bo ma super charakter. Widzę jak rozmawia z kolegami i koleżankami z pracy bo ja też pracuję w tej firmie. Jest otwarta, życzliwa i ogólnie miła. Chciałbym spróbować się do niej zbliżyć ale mam problem ze sobą bo boję się pokazać przy współpracownikach że jest dla mnie kimś wyjątkowym. Nie lubię zwracać na siebie uwagi i nie chcę jednocześnie stworzyć dla niej kłopotu.

To może złap z nią kontakt bez wiedzy współpracowników? Zagadaj do niej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam szczerze
4 minuty temu, Gość Onnn napisał:

Bo samo uczucie to za mało, to raz.  Poza tym zbyt romantyczna i zbyt uczuciowa wyczerpuje znamiona "coś nie tak z glowa". 

"Zbyt uczuciowa, zbyt romantyczna"

Profesorze proszę rozwiń twą teorie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam szczerze
3 minuty temu, Gość bondecki napisał:

że ma historie kiepskich wyborów a historia lubi się powtarzać, najlepiej taką omijać

Ale ona wszystkich kochała i co teraz powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goźdź
4 minuty temu, Gość taki jeden napisał:

Ja znam niestety tylko z widzenia taką kobietę. Dziwi mnie to że jest sama bo ma super charakter. Widzę jak rozmawia z kolegami i koleżankami z pracy bo ja też pracuję w tej firmie. Jest otwarta, życzliwa i ogólnie miła. Chciałbym spróbować się do niej zbliżyć ale mam problem ze sobą bo boję się pokazać przy współpracownikach że jest dla mnie kimś wyjątkowym. Nie lubię zwracać na siebie uwagi i nie chcę jednocześnie stworzyć dla niej kłopotu.

Oh, może ona czeka na Twój pierwszy krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona

jeśli taki pasztet wpadł ci w oko, to jesteś dziwny

 

 

jak 15 lat nikomu nigdy w oko nie wpdła, to tobie też nie może.

 

po prostu ...o nie wiesz co było rpzez 15 lat z nią, nie wisz na kim siedziała po kim skakała komu lizała i ssała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn
1 minutę temu, Gość Pytam szczerze napisał:

"Zbyt uczuciowa, zbyt romantyczna"

Profesorze proszę rozwiń twą teorie!!

30 letnia kobieta raz że powinna umieć odróżnić zauroczenie od dojrzałej miłości.

Po drugie związek to cała masa innych rzeczy niż tylko uczucie.  Wspólne cele, sposób życia, sex, pieniądze, sposób wychowania dzieci, sposób życia. 

Zbyt romantyczna, uczuciowa oznacza kobiete która pomija te wszystkie aspekty. Co mi z kobiety która mnie szczerze kocha jak mamy inne cele w zyciu albo inaczej żyjemy. To się na dłuższą metę nie sprawdzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjgu

Ja jestem taką osobą. Jestem sama całe życie bo jestem płaska z przodu jak i z tyłu. Nosze rozmiar 36. Kończę w tym roku 30 lat a każdy myśli, że mam 24 lata, bo jestem taka drobna. Wiele razy słyszałam od facetów, że niby fajna ale co z tego, skoro same kości. I co mam zrobić w takim wypadku. Od razu jestem skreślona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre takie życie
17 minut temu, Gość Niekochana napisał:

Ooo,to o mnie. Idealnie się zgadza 

nie trzeba być psychologiem aby dojść do takiego wniosku, tylko rozumieć psychike ludzką i zachowanie. Bardzo smutne że tak masz. Przytulam. Mam nadzieje się jednak się przełamiesz i trafisz na kogoś kto cię zrozumie i będzie ci bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondecki
7 minut temu, Gość Pytam szczerze napisał:

Ale ona wszystkich kochała i co teraz powiesz?

chyba jednak się myliła i to nie raz, czyli ma problemy z oceną etapu związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×