Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mroczny

Wyzbyłem się uczuć i miłości

Polecane posty

Gość Mroczny

Wolę żyć w cieniu i samotności

Z dala od nędznych ludzi, ich jadu i podłości.

Gość Mroczny

Kiedyś kochałem i zostałem odrzucony

Kiedyś pomagałem i byłem wyśmiewany

Pozostał we mnie jedynie mrok, niewaniść i chęć rozwoju i samodoskonalenia by przewyższyć tych wszystkich żałosnych ludzi co mnie odrzucili i wyśmiali.

Gość Monika

Pomagac trzeba dla pomocy, a nie dla poklasku (czy sie smieja czy chwala- nieistotne liczy sie pomoc).

A odrzucenie nie powinno zarazac, bo nie wolno sie poddawac, mozna zwolnic...ale zawsze isc dalej i probowac.

5 minut temu, Gość Mroczny napisał:

Pozostał we mnie jedynie mrok, niewaniść i chęć rozwoju i samodoskonalenia by przewyższyć tych wszystkich żałosnych ludzi co mnie odrzucili i wyśmiali.

...przez to stales sie jak oni.

Skad wiesz moze kiedys tez byli zranieni, odrzuceni, wysmiani (na pewno).

To zla droga.

Pamietaj : wysmiewa wysmiany, kpi ten z ktorego kpiono, a poniza ten co byl ponizany.

Jak to zrozumiesz pojmiesz, ze to nie z Toba zle - ale z nimi i zaczniesz im wspolczuc.

Rozwoj i samodoskonalenie- super, ale dla siebie, nie po to by komus cos udowadniac.

Pozdrawiam :)

Gość Mroczny

Pomagam tylko tym którym ufam i szanuję bo jeszcze są takie osoby na tym świecie. Los innych prawdę mówiąc mnie nie interesuje. Czasem trzeba dokonywać selekcji i odrzucać tych co są fałszywi a dostrzegać tych co potrafią docenić.

Gość Ona temu winna?
4 godziny temu, Gość Mroczny napisał:

Pomagam tylko tym którym ufam i szanuję bo jeszcze są takie osoby na tym świecie. Los innych prawdę mówiąc mnie nie interesuje. Czasem trzeba dokonywać selekcji i odrzucać tych co są fałszywi a dostrzegać tych co potrafią docenić.

Potrafię doceniać..potrafię szanować.. potrafię pyskowac i potrafię kochać ponad wszystko. I takiej kobiety Tobie życzę, takiej,która zrozumie Ciebie. 

Gość gosc
5 godzin temu, Gość Mroczny napisał:

Wolę żyć w cieniu i samotności

Z dala od nędznych ludzi, ich jadu i podłości.

Sami dobrzy panowie 🙂 a kobiety takie niedobre.

Gość Missworld
5 godzin temu, Gość Mroczny napisał:

Masz rację.

Gość Gosc

A ja sobie odpuściłem , bo: odrzucony zostałem tylko dlatego , że nic do mnie nie czuła , zraniony zostałem tylko dlatego , że zbyt późno zrozumiałem , że nic do mnie nie czuje i cały czas się narzucałem i oczywiście byłem    -              " zraniony". Teraz mamy dobry kontakt i naprawdę nie czuje złości , zazdrości ( jest z kimś innym). Teraz zdecydowanie mogę powiedzieć , że jestem szczęśliwy . Pozdrawiam . Ps mężczyzna powinien być mężczyzna i długo to do mnie docierało .

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja sobie odpuściłem , bo: odrzucony zostałem tylko dlatego , że nic do mnie nie czuła , zraniony zostałem tylko dlatego , że zbyt późno zrozumiałem , że nic do mnie nie czuje i cały czas się narzucałem i oczywiście byłem    -              " zraniony". Teraz mamy dobry kontakt i naprawdę nie czuje złości , zazdrości ( jest z kimś innym). Teraz zdecydowanie mogę powiedzieć , że jestem szczęśliwy . Pozdrawiam . Ps mężczyzna powinien być mężczyzna i długo to do mnie docierało .

Jakaś ty wyrozumiały i dobry😲

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować