Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to normalne że 24 letni facet mieszka z rodzicami

Polecane posty

No, przecież nie musisz się wyprowadzić bo tak, wynajem też kosztuje i za coś trzeba opłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acs
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A co w tym złego by mieszkać z rodzicami i dziewczyną?

Brak szacunku dla rodziców żeby mieszkać z dziewczyna... i oni na to zezwalają? Z żona rozumiem ale dziewczyna? To z szacunku jak już chce mieszkać z dziewczyna to się wyprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 godzinę temu, Gość gaoc napisał:

i przegrane zycie bo w wieku 24 lat nie zarabia się żadnych pieniędzy ba...robi się magisterkę albo doktorat 

Niektóre wychodzą dobrze za mąż. Moja kuzynka to az piszczała ze miała 19lat i jest stara panna a chłopak ja jeszcze nie poprosił o rękę. Teraz zaczęła studiować (po roku przerwy) żeby to jakoś wyglądało ale gdyby tylko mogła to zaraz by się hajtla i dziecko zrobiła, wiec magisterki nie wszystkim w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

teraz jest glupia moda na robote i betonizacje, ale kiedys to normalne ze sie mieszkalo z rodzicami do konca. No wiadomo, że jak sie ma np trującą matke to nie jest fajne mieszkanie z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Haha napisał:

Niektóre wychodzą dobrze za mąż. Moja kuzynka to az piszczała ze miała 19lat i jest stara panna a chłopak ja jeszcze nie poprosił o rękę. Teraz zaczęła studiować (po roku przerwy) żeby to jakoś wyglądało ale gdyby tylko mogła to zaraz by się hajtla i dziecko zrobiła, wiec magisterki nie wszystkim w głowie.

Jak już takim językiem operujesz to raczej hajtneła a dziecko to chyba chłopak by jej zrobił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggffgg
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

W wieku 24 lat to miałam już syna, mieszkanie i męża...

No to to akurat jest dramat. Przynajmniej w kwestii dziecka. 

 

Wydaje mi się że 24 to ok ale już t więcej to porażka życiowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak

Ja mam 24 lata, męża, syna i niedawno kupiliśmy dom. Jak miałam 19 lat to już mieszkałam sama, na wynajmie. Nie wyobrażam sobie tyle czasu mieszkać z rodzicami i sobą przez nich rządzić ale każdy ma swój styl bycia, nie ma co krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mak napisał:

Ja mam 24 lata, męża, syna i niedawno kupiliśmy dom. Jak miałam 19 lat to już mieszkałam sama, na wynajmie. Nie wyobrażam sobie tyle czasu mieszkać z rodzicami i sobą przez nich rządzić ale każdy ma swój styl bycia, nie ma co krytykować.

Kto Cię utrzymywał na tym wynajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kto Cię utrzymywał na tym wynajmie?

Sama się utrzymywałam. Po liceum od razu poszłam do pracy i wynajeliśmy z mężem mały domek. Teraz już mamy swój od miesiąca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o jeju jak słyszę to "jak miałam 24ata to już miałam męża i dziecko ple, ple, ple to śmiać mi się chce. I co z tego że TY miałaś? Masz jakiś monopol na model życia? Po co nam ta wiedza o tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
51 minut temu, Gość Mak napisał:

Sama się utrzymywałam. Po liceum od razu poszłam do pracy i wynajeliśmy z mężem mały domek. Teraz już mamy swój od miesiąca. 

No właśnie Ty poszłaś do pracy a inni na studia zdobywać wykształcenie. I Ty w wieku 24 lat mialas dziecko a oni magistra. (już pomijam że niektórzy pewnie z ...owych kierunków). Ale Ty zaraz napisze ze przecież ty też masz studia, ba nawet 3 fakultaty :D. Oczywiście nie ma jednego prawidłowego modelu ale zauważ że większość ludzi która coś osiągnęła w życiu jednak najpierw kończy studia a w późniejszym wieku ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihiiioj
Dnia 19.04.2019 o 21:59, Gość Gość napisał:

W wieku 24 lat to miałam już syna, mieszkanie i męża...

Taaa dodaj jeszcze głupia szmato że mieszkanie dostałaś po babci, ty albo twój gach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że jeśli się uczy, to normalne. Sama mieszkałam w tym wieku z rodzicami, studiując 2 kierunki i miałam jeszcze wolontariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaion

No cóż jedni zdobywają wykształcenie inni rodzą dziecię. Ktoś musi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc

Takie rozważania sa typowe dla ludzi, ktorzy wstydza sie swoich rodzicow i srodowisk,  sa pierwszym pokoleniem studiujacych (obojetnie co i gdzie , moze byc w Pcimiu Dolnym). Nie przychodzi im do głowy,ze moizna miec fajnych rodziców, ciekawy dom, lepszy od wynajmowanego byle czego ( bo skad moze byc stac na mlodego chlopaka na lepsze), w dodatku na ogól z obcymi ludzmi. Jesli chlopak uczyl sie w dobrej uczelni na dobrym kierunku, nie mial czasu na dorabianie, tym bardziej na zarobienie na wlasne mieszkanie.  Jasne, czasem na wynajem daja rodzice, bo ich krepuje czasem towarzsytwo doroslego syna,szczególnie, jesli ma dziewczynę.  ale to juz ich sprawa, nie decyzji chłopaka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak to normalne A co w tym dziwnego.  24- latek nie jest aż tak dorosły jak Ci się wydaje.  Spójrz okiem matki 😛  jeśli chce to niech mieszka nawet do 40- tki.  To każdego indywidualna sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszkaaie jest dość duże, żeby miał własną prywatną przestrzeń, co to w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×