Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja

Madame Fufu

Polecane posty

Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Ojej

zapodaj.net/43fc29a387d11.jpg.html 

tu widac jakie ma normalnie usta a nie kiedy wydyma je do kamery, po to ona chyba nakupiła tych cudownych konturówek bo kwas rozlał się poza czerwiń wargową i trzeba to jakoś ukryć i dorobic sobie wary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mniej tynku, mniej perfum, mniej kosmetyków, mniej nabiału, przetworzonych produktów, chleba, pizzy, słodyczy, alkoholu i tzw zabiegów w gabinetach. Tragedia i naprawde żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona jest antyreklama tych kosmetyków. Urodziwa nigdy nie była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ojej

zapodaj.net/43fc29a387d11.jpg.html

O kurde! Nie wygląda to to najlepiej....😨Buzia wręcz czerwona i w porównaniu z białą szyją wygląda to groteskowo. Wraz z latami pojawia się jej coraz więcej pieprzyków na twarzy i dekolcie. Czyżby to efekt zbyt niskich filtrów albo ona już tak ma i będzie pieprzyków przybywało. Cera maksymalnie zniszczona, chyba nie może być gorzej??? Oczy jakieś takie niewyraźne. Po jakiego grzyba ona dalej wali tonę pseudo pielęgnacji na te wżery, przebarwienia, wypryski....DO LEKARZA amebo! Bo już nie wiadomo, co powiedzieć? Czy Tomek i Matka tego nie widzą?? Dlaczego ona sobie to robi? Żeby mieć temat na kolejne vlogi i zarabiać tragicznym stanem cery na kolejne torebki?! Noooo luuudzieee.....😟😟😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

O kurde! Nie wygląda to to najlepiej....😨Buzia wręcz czerwona i w porównaniu z białą szyją wygląda to groteskowo. Wraz z latami pojawia się jej coraz więcej pieprzyków na twarzy i dekolcie. Czyżby to efekt zbyt niskich filtrów albo ona już tak ma i będzie pieprzyków przybywało. Cera maksymalnie zniszczona, chyba nie może być gorzej??? Oczy jakieś takie niewyraźne. Po jakiego grzyba ona dalej wali tonę pseudo pielęgnacji na te wżery, przebarwienia, wypryski....DO LEKARZA amebo! Bo już nie wiadomo, co powiedzieć? Czy Tomek i Matka tego nie widzą?? Dlaczego ona sobie to robi? Żeby mieć temat na kolejne vlogi i zarabiać tragicznym stanem cery na kolejne torebki?! Noooo luuudzieee.....😟😟😟

Ja nie rozumiem jednego po co ona robi z siebie królika doświadczalnego?

Im więcej stosuje kosmetyków tym gorzej...Korzysta z medycyny estetycznej i wygląda gorzej...To jest bardzo dziwne...Może przez nadmiar alkoholu i niezdrowego żarcia tak się doprowadziła do takiego wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona jest antyreklama tych kosmetyków. Urodziwa nigdy nie była. 

Nigdy nie była to fakt👌👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To trzeba być naprawdę zrytym, żeby na miniaturki vlogów dawać ujęcia z "otwartą gębą"😂 Czy któraś z Was też by ustawiła na miniaturce otwartą japę za przeproszeniem..? No sorry, ale ostatnio to jakaś plaga, ona myśli że to przyciągnie widza, że to jest sexi? Tak jak ostatnio z tubką też wyglądało to jakby była niespełna rozumu albo vlog był wprost z psychiatryka.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Świeży komentarz pod vlogiem: "Co ty jesz że masz taką mordę? Jesteś alkoholiczką"

Nie ma już tego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
48 minut temu, Gość Gość napisał:

To trzeba być naprawdę zrytym, żeby na miniaturki vlogów dawać ujęcia z "otwartą gębą"😂 Czy któraś z Was też by ustawiła na miniaturce otwartą japę za przeproszeniem..? No sorry, ale ostatnio to jakaś plaga, ona myśli że to przyciągnie widza, że to jest sexi? Tak jak ostatnio z tubką też wyglądało to jakby była niespełna rozumu albo vlog był wprost z psychiatryka.. 

Z nią jest coraz gorzej. Robi tak dziwne miny, odgłosy i jej zachowanie świadczy, że za dużo pije albo bierze leki i zapija alkoholem i tak to się kończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo na tej miniaturce ona sprawdza czy ma świeży oddech, bo pewnie jakoś jej tam capiło po wczorajszym wypiciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To trzeba być naprawdę zrytym, żeby na miniaturki vlogów dawać ujęcia z "otwartą gębą"😂 Czy któraś z Was też by ustawiła na miniaturce otwartą japę za przeproszeniem..? No sorry, ale ostatnio to jakaś plaga, ona myśli że to przyciągnie widza, że to jest sexi? Tak jak ostatnio z tubką też wyglądało to jakby była niespełna rozumu albo vlog był wprost z psychiatryka.. 

otwarta gęba u jamochłonów oznacza, że szukają bolca, popatrzce na miniaturki u grzelakowej, każdy z szeroko rozłożną paszczą, i to od lat, oznaka wyposzczenia 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrjr

niedlugo peknie kolejny tysiac, jest 259.001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
51 minut temu, Gość gość napisał:

bo na tej miniaturce ona sprawdza czy ma świeży oddech, bo pewnie jakoś jej tam capiło po wczorajszym wypiciu 🙂

To niech nie ustawia na miniaturze bi wygląda to jakby straciła całkiem już rozum😕😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia
53 minuty temu, Gość gość napisał:

 

To chyba jej mania otwierania gęby i pokazywania jęzora. Zawsze jak je to już na sam widok żarcia wysuwa ozor😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy wy za dużo chrzanu z koprem nie zjadlyscie 😂😂??moze spacerek wam dobrze by zrobił 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czy wy za dużo chrzanu z koprem nie zjadlyscie 😂😂??moze spacerek wam dobrze by zrobił 😏

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oj tak, werce przydalby sie spacerek po swiezym powietrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

werce przydalby sie spacerek po swiezym powietrzu...

Napewno

zapodaj.net/6d31a9584e888.jpg.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Napewno

zapodaj.net/6d31a9584e888.jpg.html

 

...litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zaczynam wierzyc, ze ona celowo zamieszcza takie miniaturki, zeby ludzi straszyc  😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

zaczynam wierzyc, ze ona celowo zamieszcza takie miniaturki, zeby ludzi straszyc  😮

Straszy na pewno, ale wątpię że to jej cel, bo by nikt tego vloga nie obejrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

16 tys wyświetleń? co tak słabo przecież tyle fanek napisało żeby zrobiła więcej testów a tu taki słaby odbiór. I co z postanowieniem noworocznym, że chce nosić mniej make up? przy takiej zaognionej buzi nie ma tyle odwagi najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

16 tys wyświetleń? co tak słabo przecież tyle fanek napisało żeby zrobiła więcej testów a tu taki słaby odbiór. I co z postanowieniem noworocznym, że chce nosić mniej make up? przy takiej zaognionej buzi nie ma tyle odwagi najwyraźniej.

Mi się tego w ogóle nie chce oglądać. Przynudza i bredzi głupoty😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

O kurde! Nie wygląda to to najlepiej....😨Buzia wręcz czerwona i w porównaniu z białą szyją wygląda to groteskowo. Wraz z latami pojawia się jej coraz więcej pieprzyków na twarzy i dekolcie. Czyżby to efekt zbyt niskich filtrów albo ona już tak ma i będzie pieprzyków przybywało. Cera maksymalnie zniszczona, chyba nie może być gorzej??? Oczy jakieś takie niewyraźne. Po jakiego grzyba ona dalej wali tonę pseudo pielęgnacji na te wżery, przebarwienia, wypryski....DO LEKARZA amebo! Bo już nie wiadomo, co powiedzieć? Czy Tomek i Matka tego nie widzą?? Dlaczego ona sobie to robi? Żeby mieć temat na kolejne vlogi i zarabiać tragicznym stanem cery na kolejne torebki?! Noooo luuudzieee.....😟😟😟

Ona twierdzi, że ma świetną cerę😂Mało tego twierdzi, że ma lepszą cerę po tej masce led i pielęgnacji. No i lata do kosmetyczki jeszcze😉😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym szlafroku jak ma w pasie związany to zero talii. Wygląda jakby miała 95cm w pasie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Spytałam pod tym vlogiem, co stało się z jej brodą i poleciał ban 😛

A mnie to naprawdę interesuje, bo wygląda creepy, jakby brodą zaczęła żyć własnym życiem. Wtf 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym szlafroku jak ma w pasie związany to zero talii. Wygląda jakby miała 95cm w pasie😂

 

37 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym szlafroku jak ma w pasie związany to zero talii. Wygląda jakby miała 95cm w pasie😂

W ogóle gotowanie w szlafroku to już szczyt lenistwa i rozlajstwa, o sałatce a raczej jej wyglądzie przez grzeczność nie wspomnę. Ale chwali się jej, że coś tam jednak pichciła. Sweterek mnie poraził kolorem👀, trzeba oglądać w okularach😎Serio, musiałam zmniejszyć jaskrawość na tablecie bo nie wyrabiał bo tak  jeebało po oczach. No ale ja nie jestem bjutiguru i się nie znam na modzie i kolorach. Może to teraz modne? To ja proponuję załozyć kamizelki odblaskowe, taniej i jeszcze bardziej walące po oczach! 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 

W ogóle gotowanie w szlafroku to już szczyt lenistwa i rozlajstwa, o sałatce a raczej jej wyglądzie przez grzeczność nie wspomnę. Ale chwali się jej, że coś tam jednak pichciła. Sweterek mnie poraził kolorem👀, trzeba oglądać w okularach😎Serio, musiałam zmniejszyć jaskrawość na tablecie bo nie wyrabiał bo tak  jeebało po oczach. No ale ja nie jestem bjutiguru i się nie znam na modzie i kolorach. Może to teraz modne? To ja proponuję załozyć kamizelki odblaskowe, taniej i jeszcze bardziej walące po oczach! 😂😂

Też tak właśnie pomyślałam, czemu ona w tym szlafroku gotuje ?Czy nie może się ubrać? Nie wiem czy w międzyczasie uwodzi karzełka odsłaniając dyndający biust😂 czy to taki fetysz?😕😂 Ten sos do sałatki wygląda dokładnie jak takie rzadkie rzygi mojego psa😁 Sorry musiałam to napisać, innego porównania nie mam😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina
11 minut temu, Gość GOŚĆ napisał:

Spytałam pod tym vlogiem, co stało się z jej brodą i poleciał ban 😛

A mnie to naprawdę interesuje, bo wygląda creepy, jakby brodą zaczęła żyć własnym życiem. Wtf 

Też to dostrzegłam😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym szlafroku jak ma w pasie związany to zero talii. Wygląda jakby miała 95cm w pasie😂

I koniecznie gołe cyce, a jeszcze niedawno we vlogu tak się zasłaniała, nie mogła nic pokazać, bo twierdziła, że musi zasłaniać biust, ponieważ nie ma stanika😂😂😂 Nowość! 🐘 bez stanika😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×