Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja

Madame Fufu

Polecane posty

Gość Gość

Ale dzisiaj pitolenie o szopenie! 17 minut o podkładzie! 😳😳😳Oczywiście przeleciałam w przyspieszeniu na invidios. W zasadzie trzeba by jej przyznać jakąś nagrodę, że tyle minut wycisnęła o durnym podkładzie....No geniusz nasz słoniowy!😆😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ciezko zorientowac sie po tytule ze chodzi o Słonice. 

Ja tez przewijam jej monologi i zachwyty nad sama soba, w ogole ogladam jej mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale dzisiaj pitolenie o szopenie! 17 minut o podkładzie! 😳😳😳Oczywiście przeleciałam w przyspieszeniu na invidios. W zasadzie trzeba by jej przyznać jakąś nagrodę, że tyle minut wycisnęła o durnym podkładzie....No geniusz nasz słoniowy!😆😎

Nie oglądałam vloga i nie będę ale na miniaturze wygląda jak z horroru...Tylko zastanawiam się z jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja
9 minut temu, Gość Ona napisał:

Ciezko zorientowac sie po tytule ze chodzi o Słonice. 

Ja tez przewijam jej monologi i zachwyty nad sama soba, w ogole ogladam jej mniej.

Ale kochana o to właśnie chodzi!!!Bo usuwają wątki jak są o jednoznacznym tytule!😭😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Czaje :) znajac zycie znajdzie sie zyczliwa osobka ktora podesle linka do kafe, Szuszowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Uuuuuu, coś cieniutko na forum. Może jednak tytuł zbyt zakamuflowany? 

Ja tam wyczułam, że to temat naszej madame. A czemu? bo coraz częściej włada francuskim. Chyba te słodzenie w komentarzu dodało jej skrzydeł😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

Czaje 🙂 znajac zycie znajdzie sie zyczliwa osobka ktora podesle linka do kafe, Szuszowej. 

Póki co lepsze to niż nic, bo to co się tu wczoraj działo, przechodziło wszelkie możliwości😕😕😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale dzisiaj pitolenie o szopenie! 17 minut o podkładzie! 😳😳😳Oczywiście przeleciałam w przyspieszeniu na invidios. W zasadzie trzeba by jej przyznać jakąś nagrodę, że tyle minut wycisnęła o durnym podkładzie....No geniusz nasz słoniowy!😆😎

Dzięki za.streszczenie. Na Święta wykład o podkładzie z miniaturą wprost z psychiatryka dla obłąkanych😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niedługo będzie cały vlog o psiej karmie, bo już nie ma co nagrywać.😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Widac ze nie jest zadowolona z podkladu. Nie ma ochów i achów, blysku w oku na widok swojego powalajacego odbicia w lusterku. Podklad do doooopy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Anastazja napisał:

Póki co lepsze to niż nic, bo to co się tu wczoraj działo, przechodziło wszelkie możliwości😕😕😕

co się działo bo przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świeży komentarz pod vlogiem: "Co ty jesz że masz taką mordę? Jesteś alkoholiczką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

co się działo bo przegapiłam

Co się działo? Dotychczasowy wątek Sezon polowań ma wiewiórki....usunięty! Powstał następny gorylica też usunięty w sumie w godzinę niecałą no i następnych kilka też poszło! Właśnie to się działo, niezły młyn😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gościówa napisał:

Widac ze nie jest zadowolona z podkladu. Nie ma ochów i achów, blysku w oku na widok swojego powalajacego odbicia w lusterku. Podklad do doooopy . 

Daj spokój taki podkład że ktoś jej napisał parę minut temu co ty jesz żeasz taką mordę? Jesteś alkoholiczką!

Swoją drogą wygląda źle na tym vlogu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co się działo? Dotychczasowy wątek Sezon polowań ma wiewiórki....usunięty! Powstał następny gorylica też usunięty w sumie w godzinę niecałą no i następnych kilka też poszło! Właśnie to się działo, niezły młyn😬

mnie tez to ominelo, nie bylo mnie, zauwazylam potem, ze te 2 watki zniknely, ale jaki byl powod? klotnia? trolle szuszowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzięki za.streszczenie. Na Święta wykład o podkładzie z miniaturą wprost z psychiatryka dla obłąkanych😂

Wygląda na zapłakaną lub przepitą albo to i to. Nasza madame ostatnio daje takie miniaturki, że pierwsza moja myśl to wygląda jak psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

mnie tez to ominelo, nie bylo mnie, zauwazylam potem, ze te 2 watki zniknely, ale jaki byl powod? klotnia? trolle szuszowej?

Wystarczyły jednoznaczne tytuły wątków, sugerujące że to o niej. Ten tytuł wątku tego nie sugeruje, zobaczymy czy też poleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Wystarczyły jednoznaczne tytuły wątków, sugerujące że to o niej. Ten tytuł wątku tego nie sugeruje, zobaczymy czy też poleci....

zobaczymy, a swoja droga oni sa naiwni myslac, ze kasujac watki I komentarze powstrzymaja krytyke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moim zdaniem Slonica powinna odpoczac na nagrywania, dwa tygodnie odwyku , isc na jakas terapie. Mi die wydaje sie ze ona nie daje sobie rady z krytyką. Owszem, nie widzi pewnie bledow ktore popelnia ale jest czlowiekiem i ja taka krytyka boli. Nie lubie jej ale na prawde zal mi jej jako czlowieka. To musi byc okropne uczucie, kiedy wiesz ze idziesz na dno.... Moze tak jak Olfica, niech pojdzie na joge, zrobi cos dla swojego ciala i ducha, cos nowego pojawi sie we vlogach, pozna kogos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można się przestraszyć na widok tej skóry twarzy zdewastowanej na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podstawowy blad slonicy polega na tym, ze nie przyjmuje do wiadomosci *albo udaje, ze nie przyjmuje, zadnej krytyki, zadnych odmiennych opinii, bezpodstawnie wygorowane ego nie dopuszcza zadnej mysli, ze cos moze byc nie tak. I w tym kontekscie nie ma zadnej perspektywy na jakiekolwiek pozytywne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

Bardzo przekonujące 😄

zapodaj.net/ddbf8254ca8c5.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Podstawowy blad slonicy polega na tym, ze nie przyjmuje do wiadomosci *albo udaje, ze nie przyjmuje, zadnej krytyki, zadnych odmiennych opinii, bezpodstawnie wygorowane ego nie dopuszcza zadnej mysli, ze cos moze byc nie tak. I w tym kontekscie nie ma zadnej perspektywy na jakiekolwiek pozytywne zmiany.

W punkt! Nic dodać, nic ująć!👍👌👏😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Bardzo przekonujące 😄

zapodaj.net/ddbf8254ca8c5.jpg.html

Wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy... i to jest kobieta której jedynem obowiązkiem jest dbanie o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Bardzo przekonujące 😄

zapodaj.net/ddbf8254ca8c5.jpg.html

...czy te oczy moga klamac? ...chiba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
16 minut temu, Gość gosc napisał:

...czy te oczy moga klamac? ...chiba nie...

No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ojej

zapodaj.net/43fc29a387d11.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosć napisał:

No nie?

No tak  🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ojej

zapodaj.net/43fc29a387d11.jpg.html 

kwasy jej wypaliły naskórek, a jest juz prawie lato i ona to zacznie opalac, a potem nowu kwasy bo przebarwienia i takie błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Cera blaga o mniej tynku a wiecej wody I powietrza, skora musi oddychac. Dluzszy odwyk od tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×