Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja

Madame Fufu

Polecane posty

Gość Gość
11 minut temu, Gość Ala napisał:

Też tak właśnie pomyślałam, czemu ona w tym szlafroku gotuje ?Czy nie może się ubrać? Nie wiem czy w międzyczasie uwodzi karzełka odsłaniając dyndający biust😂 czy to taki fetysz?😕😂 Ten sos do sałatki wygląda dokładnie jak takie rzadkie rzygi mojego psa😁 Sorry musiałam to napisać, innego porównania nie mam😉

Vitello tonnato, włoska przystawka z gotowanej cielęciny z sosem tuńczykowo, sardelowo, majonezowym wyglada identycznie czyli nieapetycznie ale jest pyszna. No cóż, kolor sosu nie jest zachęcający dla oka ale jak się skosztuje, to nie można przestać.😋 Mnie ogólnie ta sałatka zniesmaczyła: zimne kluchy z ogórkiem, jajkiem, groszkiem plus ten szary sos. Ok, może to i dobre było, ale jakoś tak dziwnie wygląda....😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Vitello tonnato, włoska przystawka z gotowanej cielęciny z sosem tuńczykowo, sardelowo, majonezowym wyglada identycznie czyli nieapetycznie ale jest pyszna. No cóż, kolor sosu nie jest zachęcający dla oka ale jak się skosztuje, to nie można przestać.😋 Mnie ogólnie ta sałatka zniesmaczyła: zimne kluchy z ogórkiem, jajkiem, groszkiem plus ten szary sos. Ok, może to i dobre było, ale jakoś tak dziwnie wygląda....😳

U niej wszystkie potrawy wyglądają nieapetycznie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

U niej wszystkie potrawy wyglądają nieapetycznie 😁

Fakt, ale jednak coś tam od oka "gotuje" używając thermomixa. Nie wiem, czy tylko mnie się wydaje, ale był czas, że gdzieś go chyba schowała, bo nie stał cały czas na blacie. Dopiero jak było coraz więcej pytań, PO CO jej taki prezent, skoro i tak go nie używa, to nagle cudownie się znowu pojawił. Mam rację czy to tylko moje przypuszczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo

Humorek dopisuje I zegna sie tylko slowami z kamera skierowana na suszi, ciekawe dlaczego? 😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gogo napisał:

Humorek dopisuje I zegna sie tylko slowami z kamera skierowana na suszi, ciekawe dlaczego? 😉😄

Dlatego 👹🍷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego 👹🍷

🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍾

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍾

Na okrągło. Nie ma dnia bez 🍷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość gogo napisał:

Humorek dopisuje I zegna sie tylko slowami z kamera skierowana na suszi, ciekawe dlaczego? 😉😄

Pierdzieli do Suszi że mogliby ją za tucznika wziąć. Przepraszam, żeby jej czasem nie pomylili, bo za chwilę będzie jak ten tucznik. Na razie jest jak "maszyna"😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Pierdzieli do Suszi że mogliby ją za tucznika wziąć. Przepraszam, żeby jej czasem nie pomylili, bo za chwilę będzie jak ten tucznik. Na razie jest jak "maszyna"😂

mina psa bezcenna 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

mina psa bezcenna 😮

Mina psa bezcenna zwłaszcza jak gorylica chce wyjść z nią/nim na spacer. Patrzy z niedowierzaniem. Jak mały woła to leci od razu...On naprawdę interesuje się tym psiakiem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Paznokcie i sweter to jakis szczyt Karyństwa. Kurcze, kobieta ktora ma klase tak sie nie ubiera. Pod koniec fipmu chyba byla torche na %, wnoskije po tym jak brzydko odnosi sie do psiaka gdzie na codzien jak nagrywa to jest milusia pańciusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Ona napisał:

Paznokcie i sweter to jakis szczyt Karyństwa. Kurcze, kobieta ktora ma klase tak sie nie ubiera. Pod koniec fipmu chyba byla torche na %, wnoskije po tym jak brzydko odnosi sie do psiaka gdzie na codzien jak nagrywa to jest milusia pańciusia.

Pod koniec filmu nie pokazuje twarzy do kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Ala napisał:

Też tak właśnie pomyślałam, czemu ona w tym szlafroku gotuje ?Czy nie może się ubrać? Nie wiem czy w międzyczasie uwodzi karzełka odsłaniając dyndający biust😂 czy to taki fetysz?😕😂 Ten sos do sałatki wygląda dokładnie jak takie rzadkie rzygi mojego psa😁 Sorry musiałam to napisać, innego porównania nie mam😉

Pierwszy raz widzę sałatkę z tuńczyka w takiej postaci. Wszystko przemielone jak dla niemowlaka. Szkoda, że klusek nie wrzuciła do gara. A co! Wszystko zmielemy :P Nie jem mięsa ani ryb, ale dla mnie sałatka z tuńczykiem, powinna mieć kawałki tuńczyka. Widoczne kawałki a nie jakaś nieapetyczna papka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś dobrze kiedyś napisał, że to "luksusowa Karyna" i coś w tym jest, patrząc na paznokcie i ubiór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ktoś dobrze kiedyś napisał, że to "luksusowa Karyna" i coś w tym jest, patrząc na paznokcie i ubiór. 

Dobrze, ze uzylas cudzyslow…...bo ja tu luksusu nie widze 😉 raczej bezguscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś dobrze kiedyś napisał, że to "luksusowa Karyna" i coś w tym jest, patrząc na paznokcie i ubiór. 

ona już nie może się doczekać wyjazdu do przczepy kempingowej, gdzie opali się na skwareczkę, założy neonowca, do tego zarówiaste szpony, swieżo dopompowane usta i wiewióry od gucziego na stopach, obok niej, nieco poniżej, wciągając brzuszysko, podążał będzie Mały w obcisłych slipach od klajna i wielkich okularach przeciwsłonecznych z wiedeńskiego butiku, oj, będzie "luksusowo" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość gość napisał:

ona już nie może się doczekać wyjazdu do przczepy kempingowej, gdzie opali się na skwareczkę, założy neonowca, do tego zarówiaste szpony, swieżo dopompowane usta i wiewióry od gucziego na stopach, obok niej, nieco poniżej, wciągając brzuszysko, podążał będzie Mały w obcisłych slipach od klajna i wielkich okularach przeciwsłonecznych z wiedeńskiego butiku, oj, będzie "luksusowo" 😉

A to jadą nad morze do przyczepy? Jeszcze ją mają? Pytam, bo oglądam ją już tylko na przyspieszeniu na invidios, bo nie mam siły słuchać jej bajdurzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A to jadą nad morze do przyczepy? Jeszcze ją mają? Pytam, bo oglądam ją już tylko na przyspieszeniu na invidios, bo nie mam siły słuchać jej bajdurzenia...

wczoraj mówiła, że jadą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a propos noeonowca, co to znaczy "nie obłzażący, taki opis tego sweterka mają w swoim sklepie, ktoś wie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a propos noeonowca, co to znaczy "nie obłzażący, taki opis tego sweterka mają w swoim sklepie, ktoś wie?!

Pewnie chcieli napisać "nie obłażający" czyli że nie obiera się na innych ciuchach. ALE ameba albo jej mężuś mają zbyt mało czasu, by sprawdzić teksty opisów na ewentualne błedy lub literówki. OBCIACH i tyle! plus niedbalstwo i kpienie sobie z potencjalnych kupców! Bardzo nieprofesjonalnie.😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie chcieli napisać "nie obłażający" czyli że nie obiera się na innych ciuchach. ALE ameba albo jej mężuś mają zbyt mało czasu, by sprawdzić teksty opisów na ewentualne błedy lub literówki. OBCIACH i tyle! plus niedbalstwo i kpienie sobie z potencjalnych kupców! Bardzo nieprofesjonalnie.😬

czy sie znajdzie taki glupi co to kupi? 😄 pytanie prawie szekspirowskie….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość gosc napisał:

czy sie znajdzie taki glupi co to kupi? 😄 pytanie prawie szekspirowskie….

:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy dama znalazła czas na ogłoszenie wyników konkursu. tego z bonami? Z tego co czytałam było wiele pytań pod zdjęciem i zero odpowiedzi. Tacy zamotani, że przeoczyli konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Arv napisał:

A czy dama znalazła czas na ogłoszenie wyników konkursu. tego z bonami? Z tego co czytałam było wiele pytań pod zdjęciem i zero odpowiedzi. Tacy zamotani, że przeoczyli konkurs?

damy nie maja czasu na takie drobiazgi! ...zachcialo sie plebsowi bonow pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Arv napisał:

A czy dama znalazła czas na ogłoszenie wyników konkursu. tego z bonami? Z tego co czytałam było wiele pytań pod zdjęciem i zero odpowiedzi. Tacy zamotani, że przeoczyli konkurs?

konkurs wygrały ich fejk konta i kasa została w kieszeni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

damy nie maja czasu na takie drobiazgi! ...zachcialo sie plebsowi bonow pfff

ona ma takie dziury w mózgu po tym alko, że nawet nie wie, jaki jest dzień tygodnia, a Wy wymagacie, aby pamiętała o jakimś konkursie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość gość napisał:

konkurs wygrały ich fejk konta i kasa została w kieszeni 😉

A subskrypcji przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Arv napisał:

A czy dama znalazła czas na ogłoszenie wyników konkursu. tego z bonami? Z tego co czytałam było wiele pytań pod zdjęciem i zero odpowiedzi. Tacy zamotani, że przeoczyli konkurs?

losowe wybranie 3 osób przekracza jej zdolności intelektualne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

 

Nasza francuska madame tak uwierzyła w swoje zdolności językowe, że włada dwoma językami obcymi: angielskim i francuskim😂 Tyle że się słuchać tego nie da...bo nawet po polsku nie ma prawidłowej wymowy. Czy ona nie potrafi tego opanować jak mówi np cenę trzydziescy szesc. Nie bardzo wiem jak to napisać, ale wypowiada to komicznie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

 

W dzisiejszym vlogu zakup fotelika dla małego😂🚘🚶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×