Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konrad27

Żadna mnie nie chcę mam już 27 lat i przez was mam dalej zmazy nocne !!!

Polecane posty

Gość Konrad27

Jestem pozytywnie nastawionym do życia, z pasjami, zainteresowaniami, z poczuciem humoru. Jestem grzecznym, uprzejmym i miłym chłopakiem, a mimo to jestem sam, co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"co robię źle?

wszystko, czyli to co kazdy pravik i koles co nie mial jeszcze dziewczyny w wieku 20plus i 30lat tzn czekasz na ideal ksiezniczki

zamiast zainteresowac sie przecietna wolna dziewczyna, a takich pelno tylko pewnie zadna ci nie pasuje jak wszystkim tym zalosnym kolesiom co biadola, ze zadna ich nie chce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazdy siebie przedstawia jako milego i uprzejmego, a potem okazuje sie, ze kobiete traktuje jak cel i przedmiot zamiast jak drugiego czlowieka. Przybliz co dokladnie sprawia problem, na jakim etapie dziewczyny dystansuja sie lub czy taki kontakt wogle inicjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad27

Traktują mnie jedynie jako kolegę. Nie wysyłają żadnych sygnałów zainteresowania. Mogę swobodnie rozmawiać z dziewczynami, ale na tym się kończy. Jak z jedną chciałem wejść na wyższe relacje niż przyjacielskie to powiedziała że bardzo mnie lubi ale chciałaby wejsc w zwiazek z kimś innym, zakochana jest w kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pęczki

Sprzedam  nie jedną ile dajesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Konrad27 napisał:

Traktują mnie jedynie jako kolegę. Nie wysyłają żadnych sygnałów zainteresowania. Mogę swobodnie rozmawiać z dziewczynami, ale na tym się kończy. Jak z jedną chciałem wejść na wyższe relacje niż przyjacielskie to powiedziała że bardzo mnie lubi ale chciałaby wejsc w zwiazek z kimś innym, zakochana jest w kimś innym

To znaczy że się nie podobasz, ja malo przebywam z ludzmi a zawsze przyplacze się jakaś zazwyczaj super laska która sie ugania za mna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwi mnie to
4 minuty temu, Gość Konrad27 napisał:

Traktują mnie jedynie jako kolegę. Nie wysyłają żadnych sygnałów zainteresowania. Mogę swobodnie rozmawiać z dziewczynami, ale na tym się kończy. Jak z jedną chciałem wejść na wyższe relacje niż przyjacielskie to powiedziała że bardzo mnie lubi ale chciałaby wejsc w zwiazek z kimś innym, zakochana jest w kimś innym

aha upatrzyles sobie jedna najladniejsza juz zajeta i twierdzisz ze ZADNA cie nie chce bo ta piekna dala ci kosza ha ha

typowe

moze zacznij poznawac wiele dziewczyn a nie sepisz do jednej, ktora ma juz faceta, zmniejsz swoje wymagania bo dziewczyn wolnych jest PEŁNO zwlaszcza w wieku 20 pare lat, co innego jakbys mial 57 lat i mowil ze nie mozesz znalezc kobiety to moznaby uwierzyc ale masz 20pare i nie mozesz znalezc? nie osmieszaj sie, przestan marzyc o idealach i zejdz na ziemie a przede wszyskim skoncz z roszczeniowoscia, bo zwykle to jest tak ze takie typy jak ty nic nie robia nawet geby do dziewczyny nie otworza a twierdza uparcie ze zadna ich nie chce, bo wydaje im sie ze to kobiety beda ich zdobywac zeby sami nie musieli palcem kiwnac, wspolczesni faceci  20 letni sa mega rozszczeniowi , leniwi i maja sie za chooj wie co i chca tylko laski 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość nie dziwi mnie to napisał:

aha upatrzyles sobie jedna najladniejsza juz zajeta i twierdzisz ze ZADNA cie nie chce bo ta piekna dala ci kosza ha ha

typowe

moze zacznij poznawac wiele dziewczyn a nie sepisz do jednej, ktora ma juz faceta, zmniejsz swoje wymagania bo dziewczyn wolnych jest PEŁNO zwlaszcza w wieku 20 pare lat, co innego jakbys mial 57 lat i mowil ze nie mozesz znalezc kobiety to moznaby uwierzyc ale masz 20pare i nie mozesz znalezc? nie osmieszaj sie, przestan marzyc o idealach i zejdz na ziemie a przede wszyskim skoncz z roszczeniowoscia, bo zwykle to jest tak ze takie typy jak ty nic nie robia nawet geby do dziewczyny nie otworza a twierdza uparcie ze zadna ich nie chce, bo wydaje im sie ze to kobiety beda ich zdobywac zeby sami nie musieli palcem kiwnac, wspolczesni faceci  20 letni sa mega rozszczeniowi , leniwi i maja sie za chooj wie co i chca tylko laski 10/10

No dokładnie. Upatrzyl sobie najpiękniejszą w całej wsi i mu się wydaje, ze na taka zasługuje. Biedny, niedojrzaly chłopiec... Nie wie, ze miłość to patrzenie w tym samym kierunku a nie na panienke z obrazka. Nawet najpiękniejsza buzia się zestarzeje. A cudowny charakteryzuje zostaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Nażarłem się kiełbasy a teraz mi du.pe obs.rało. Dziewczyny czekam na glancing - raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39
16 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Nawet najpiękniejsza buzia się zestarzeje. A cudowny charakteryzuje zostaje. 

to wkoncu lecisz na tych starych z obwislymi jadrami, ktorymi jak napisalas gardzisz, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
1 godzinę temu, Gość Konrad27 napisał:

Traktują mnie jedynie jako kolegę. Nie wysyłają żadnych sygnałów zainteresowania. Mogę swobodnie rozmawiać z dziewczynami, ale na tym się kończy. Jak z jedną chciałem wejść na wyższe relacje niż przyjacielskie to powiedziała że bardzo mnie lubi ale chciałaby wejsc w zwiazek z kimś innym, zakochana jest w kimś innym

Jak ktos juz napisal to po prostu nie sa zainteresowane i tyle. Wpakowales sie we friendzone a wielu dzielnych naszych braci poleglo we freindzone i nikt z niego nie wyszedl... to tak jak z czarna dziura. Tak wiec poczytaj na necie o relacjach damsko-meskich, po to masz internet... po chooj ci internet jak z niego nie korzystasz? Czytaj i poznawaj jak kobiety widza swiat i facetow, o metodach flirtu lub podrywu, doksztalcaj sie bo widac ze nie masz za duzo pojecia co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Konrad27 napisał:

Jestem pozytywnie nastawionym do życia, z pasjami, zainteresowaniami, z poczuciem humoru. Jestem grzecznym, uprzejmym i miłym chłopakiem, a mimo to jestem sam, co robię źle?

Masz nadwagę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:
1 godzinę temu, Gość Konrad27 napisał:

Jestem pozytywnie nastawionym do życia, z pasjami, zainteresowaniami, z poczuciem humoru. Jestem grzecznym, uprzejmym i miłym chłopakiem, a mimo to jestem sam, co robię źle?

 

Bierzesz prysznic codziennie? Zmieniasz bieliznę i skarpety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajednaona

Jak jestes przecietny lub brzydki a startujesz do najladniejszej ktora ma CIAGLE propozycje od facetow to ona przebiera i bierze jedengo albo kilku przystojniakow. Czaisz? Tak samo jak ty gardzisz przecietnymi i nieladnymi tak ona toba. Ma mozliwosci wyboru. Poza tym ladne widza ze traktujesz je jak przedmiot do zaliczania tzn oficjalny zwiazek z seksem i pokazaniem sie przed ludzmi, podwyzszenie statusu jej kosztem. A to ze dasz jej "milosc" to za malo. Ona chce seks z atrakcyjnym samcem, dobrych genow, kasy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moze zacznij poznawac wiele dziewczyn a nie sepisz do jednej, ktora ma juz faceta, zmniejsz swoje wymagania bo dziewczyn wolnych jest PEŁNO zwlaszcza w wieku 20 pare lat, co innego jakbys mial 57 lat i mowil ze nie mozesz znalezc kobiety to moznaby uwierzyc 

E tam. 57 jak zechce, to też znajdzie, zwłaszcza, że faceci w tym wieku już wymierają i kobiet- rówieśnic jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HigienistkaStomatologiczna

Myjesz zęby po każdym posiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad27
9 minut temu, Gość gość napisał:

Masz nadwagę? 

Nie mam. A nawet gdybym miał to co z tego? Zawsze można zrzucić parę kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajednaona

I jeszcze pewnie jestes niemily i olewasz te co ci sie nie podobaja. Bylam i brzydka i ladna to wiem. Duzo sie takich naogladalam.

A do pieknych jestes dzentelmenem swedzacego koota....sa . Zjadlbys jej odchody wzamian ze spojrzy na ciebie :D albo lizal ziemie po ktorej stapa :) za to ze nadstawi.robisz z siebie wycieraczke kobiet ktore cie nie chca. A te ktore by chcialy masz za nic tak jak ladne ciebie. Nie zauwazyles ze te mnie piekne normalne sa naprawde fajne? I chca normalnych facetow?

A kobiety nawet te najladniejsze sa kulturalne i ciebie chociaz traktuja jako kolege mimo ze nie jestes w ich typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39
2 godziny temu, Gość Takajednaona napisał:

I jeszcze pewnie jestes niemily i olewasz te co ci sie nie podobaja. Bylam i brzydka i ladna to wiem. Duzo sie takich naogladalam.

A do pieknych jestes dzentelmenem swedzacego koota....sa . Zjadlbys jej odchody wzamian ze spojrzy na ciebie 😄 albo lizal ziemie po ktorej stapa 🙂 za to ze nadstawi.robisz z siebie wycieraczke kobiet ktore cie nie chca. A te ktore by chcialy masz za nic tak jak ladne ciebie. Nie zauwazyles ze te mnie piekne normalne sa naprawde fajne? I chca normalnych facetow?

A kobiety nawet te najladniejsze sa kulturalne i ciebie chociaz traktuja jako kolege mimo ze nie jestes w ich typie.

kto duzo ryczy malo daje, wsadz se te opowiesci dziwnej tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
4 godziny temu, Gość Kobieta napisał:

No dokładnie. Upatrzyl sobie najpiękniejszą w całej wsi i mu się wydaje, ze na taka zasługuje. Biedny, niedojrzaly chłopiec... Nie wie, ze miłość to patrzenie w tym samym kierunku a nie na panienke z obrazka. Nawet najpiękniejsza buzia się zestarzeje. A cudowny charakteryzuje zostaje

Ale wy kobiety jesteście totalnymi hipokrytkami, w dodatku agresywnymi.

Spytaj się kobiety co ma mieć facet, to zaczyna się litania jak do Matki Boskiej, nierzadko sprzecznych cech. A facet ma akceptować laskę jak jej się nie podoba. A ponoć wy kobiety nie lubicie desperatów, więc co skłania was nagle do takiej zmiany zdania? Obawa o własne d..pko? Czy wy zdajecie sobie sprawę, że jak kobieta nie podnieca faceta to mu po prostu nie stanie? Więc pomyślcie trochę a nie głupio gadacie. 

3 godziny temu, Gość Takajednaona napisał:

Jak jestes przecietny lub brzydki a startujesz do najladniejszej ktora ma CIAGLE propozycje od facetow to ona przebiera i bierze jedengo albo kilku przystojniakow. Czaisz? Tak samo jak ty gardzisz przecietnymi i nieladnymi tak ona toba. Ma mozliwosci wyboru. Poza tym ladne widza ze traktujesz je jak przedmiot do zaliczania tzn oficjalny zwiazek z seksem i pokazaniem sie przed ludzmi, podwyzszenie statusu jej kosztem. A to ze dasz jej "milosc" to za malo. 

Głupio z góry zakładasz, że związek ładnej z brzydkim jest niemożliwy. Wiesz, że są różne preferencje? Jedna laska spojrzy na to, druga na tamto. Podobnie jak z facetami. 

Cytat

Ona chce seks z atrakcyjnym samcem, dobrych genow, kasy dla dzieci.

Tak zakompleksiony brzydalu. Nastawiaj go przeciwko ładnym, atrakcyjnym laskom. Może coś skapnie (he he) twoim nieatrakcyjnym koleżankom. Ty już wiesz, CZEGO ONA chce. Może nie musi się dowartościowywać takim facetem i ceni sobie inne cechy?

I dlatego nie zadaję się z brzudulami 😉 Bo są toksyczne. 

Bierzmy brzydule, bo one łaskawie nas zechcą 😉 !! Miałem zainteresowanie od takich i takie są mega łatwe. Oczywiście powinienem się rzucić jak wygłodniały pies bo jakiś Bazyl wykazuje zainteresowanie. Nie, wolę samotność. 

A i od tych ładnych też mam, ale one nie są 'takie łatwe'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty ciec
29 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

 

I dlatego nie zadaję się z brzudulami 😉 Bo są toksyczne. 

Bierzmy brzydule, bo one łaskawie nas zechcą 😉 !! Miałem zainteresowanie od takich i takie są mega łatwe. Oczywiście powinienem się rzucić jak wygłodniały pies bo jakiś Bazyl wykazuje zainteresowanie. Nie, wolę samotność. 

A i od tych ładnych też mam, ale one nie są 'takie łatwe'. 

Ale Sam jesteś brzydki i miękka faja 😂 😂 😂 

Czy wiesz, ze kobiecie też musi mężczyzna sie podobać, żeby zrobiło jej sie mokro, lechtaczka nabrzmiala a ona miała ochotę poujezdzac? Brzydki, za chudy, za gruby, za niski, za malo męski tez nas nie podnieci. Więc luzuj człowieku. My też wolimy byc same niz z jakims nieudacznikiem pasztetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
45 minut temu, Gość Anty ciec napisał:

Ale Sam jesteś brzydki i miękka faja 😂😂😂 

Czy wiesz, ze kobiecie też musi mężczyzna sie podobać, żeby zrobiło jej sie mokro, lechtaczka nabrzmiala a ona miała ochotę poujezdzac? Brzydki, za chudy, za gruby, za niski, za malo męski tez nas nie podnieci. Więc luzuj człowieku. My też wolimy byc same niz z jakims nieudacznikiem pasztetem. 

Nigdy nie usłyszałem takich rzeczy Bazylu 😂 A zdarza się, że laska jest podniecona psychicznie ale nie fizycznie. Facet musi się podniecić najpierw fizycznie, z babkami zwykle jest odwrotnie, ty to wiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty ciec
11 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Nigdy nie usłyszałem takich rzeczy Bazylu 😂 A zdarza się, że laska jest podniecona psychicznie ale nie fizycznie. Facet musi się podniecić najpierw fizycznie, z babkami zwykle jest odwrotnie, ty to wiedz. 

Bzdury opowiadasz. Z nieatrakcyjnymi cieciami nawet się nie rozmawia. Ewentualnie mogą zrobić jakąś przysługę i tyle. Podniecic psychicznie? Jeśli podnieca najpierw fizycznie. Cipcia to cipcia pasztecie. Mokra na widok dyplomu sie nie zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39
1 godzinę temu, Gość Anty ciec napisał:

Czy wiesz, ze kobiecie też musi mężczyzna sie podobać, żeby zrobiło jej sie mokro, lechtaczka nabrzmiala a ona miała ochotę poujezdzac? Brzydki, za chudy, za gruby, za niski, za malo męski tez nas nie podnieci. Więc luzuj człowieku. My też wolimy byc same niz z jakims nieudacznikiem pasztetem. 

no ja mam wrazenie ze zawsze panowalo takie stwierdzenie ze ladny chlopak to gej i ze musi byc brzydki i smieszny zeby podniecal, smieszny tez z wyglady i zeby byl zboczencem i sie staral o dvpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty ciec
16 minut temu, Gość pravick39 napisał:

no ja mam wrazenie ze zawsze panowalo takie stwierdzenie ze ladny chlopak to gej i ze musi byc brzydki i smieszny zeby podniecal, smieszny tez z wyglady i zeby byl zboczencem i sie staral o dvpy

Kto ci takich bzdur naopowiadal? Zazdrosny brzydal? Czy starsza pani, która zmarnowala sobie życie z brzydkim, biednym Januszem? Wiadomo, ze mężczyzna musi byc przystojny i mieć fajne ciałko wypracowane na siłowni. Mężczyzna musi mieć mięśnie i byc silny. To go odróżnia od kobiety. Od tego nam cipcia moknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
41 minut temu, Gość Anty ciec napisał:

Bzdury opowiadasz. Z nieatrakcyjnymi cieciami nawet się nie rozmawia. Ewentualnie mogą zrobić jakąś przysługę i tyle. Podniecic psychicznie? Jeśli podnieca najpierw fizycznie. Cipcia to cipcia pasztecie. Mokra na widok dyplomu sie nie zrobi. 

Jak widać nie jestem Bazylem. Więc prośba, mów za siebie Pasztecie Bazylowski 😂

Cytat

Jeśli podnieca najpierw fizycznie.

Bywa, że facet nie podnieca. A z czasem się to zmienia. Nie zaprzeczysz moim doświadczeniom 😘

Nie wiem tylko, co cię tak boli. Widać, że naprawdę jestem Bazylem, który marzy o takich przystojniakach jak ja :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
22 minuty temu, Gość Anty ciec napisał:

Kto ci takich bzdur naopowiadal? Zazdrosny brzydal? Czy starsza pani, która zmarnowala sobie życie z brzydkim, biednym Januszem? Wiadomo, ze mężczyzna musi byc przystojny i mieć fajne ciałko wypracowane na siłowni. Mężczyzna musi mieć mięśnie i byc silny. To go odróżnia od kobiety. Od tego nam cipcia moknie

Ale facet też może nadrobić pewnością siebie. A kobieta? Pewna siebie laska jest aseksualna. Brzydka niczym nie nadrobi. Co nie oznacza, że zawsze będzie sama. Po prostu nie ma szans u przystojniaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

"co robię źle?

wszystko, czyli to co kazdy pravik i koles co nie mial jeszcze dziewczyny w wieku 20plus i 30lat tzn czekasz na ideal ksiezniczki

zamiast zainteresowac sie przecietna wolna dziewczyna, a takich pelno tylko pewnie zadna ci nie pasuje jak wszystkim tym zalosnym kolesiom co biadola, ze zadna ich nie chce xD

A dlaczego ma się zadowolić byle kim, jak ma jakieś wymagania w stosunku do kobiet to nic w tym dziwnego, że szuka takiej która będzie mu pasowała. Bo ty chyba jesteś ta " przeciętna" i dlatego taka wściekła, że nikt się tobą nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lukasz

Ktoś napisał tutaj że rozmawia z wieloma dziewczynami ale 

8 godzin temu, Gość Konrad27 napisał:

Traktują mnie jedynie jako kolegę. Nie wysyłają żadnych sygnałów zainteresowania. Mogę swobodnie rozmawiać z dziewczynami, ale na tym się kończy. Jak z jedną chciałem wejść na wyższe relacje niż przyjacielskie to powiedziała że bardzo mnie lubi ale chciałaby wejsc w zwiazek z kimś innym, zakochana jest w kimś innym

To i tak masz lepiej ode mnie.Ja nigdy nie miałem żadnej koleżanki i tym bardziej dziewczyny i nie wiem co jest przyczyną że nawet zaprzyjaznic się z jakąś mi nie wychodzi.Wiem to nie jest miłe gdy dziewczyna mówi ci że możecie się tylko przyjaznic bo woli innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego ma się zadowolić byle kim, jak ma jakieś wymagania w stosunku do kobiet to nic w tym dziwnego, że szuka takiej która będzie mu pasowała. Bo ty chyba jesteś ta " przeciętna" i dlatego taka wściekła, że nikt się tobą nie interesuje.

No i my kobiety rowniez mamy wymagania w stosunku do mezczyzn. Dlaczego my miałybysmy zadowolić się byle kim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×