Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwa

Rząd strasznie potraktował nauczycieli

Polecane posty

każdy Polak i Polka to widzi i obserwuje od dwóch tygodni, że ten 'strajk nauczycieli' to jest sprawa polityczna, ten Wasz Broniarz dogadał się ze Schetyną jakiś czas temu aby w czasie egzaminów młodzieży na wiosnę 2019 roku 'ostro' dowalić Rządowi PiS i już jest dwa tygodnie strajku nauczycieli ,

co ciekawe, nauczyciele już NIC nie mówią o podwyżkach zarobków , początkowo chcieli i wołali o podwyżki 1000 PLN do zasadniczej, wielu wołało, że chcą zarabiać 7000 PLN miesięcznie netto a krzyki były, że 10000 PLN miesięcznie netto to za mało 

i od dwóch tygodni jest CISZA na temat pieniędzy i podwyżek a nauczyciele nadal strajkują - bez sensu, czyli czego chcą !

czy nauczyciele wpadli w jakiś chaos lub zagrywki polityczne ? 

a może już nauczyciele chcieli dłuższe wakacje ?

z całą pewnością nauczyciele już przegrali ,  przegrali z młodzieżą , którym skrócili wakacje i dowalili stresu , być może młodzież będzie zmuszona do powtórzenia wiosennego semestru 2019 , być może koniec wakacji będzie 31 lipca 2019 ,  być może wielu uczniów nie wróci do szkoły po skróceniu wakacji w dniu 1 sierpnia 2019 

a jest prawie pewne, 

że nauczyciele, którzy otrzymają podwyżki finansowe mogą zapomnieć o feriach, wakacjach, dniach świątecznych itd. 

będą pod telefonem jak na produkcji , praca jak na produkcji , pięć minut na kawę i papierosa co dwie godziny przerwa ,

było lekko, fajnie i przyjemnie i skończyło się 

teraz będzie nowy regulamin dla nauczycieli,  skoro nauczyciele się domagają to Pracodawca też wymaga !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.04.2019 o 14:24, Gość Iwa napisał:

Rząd strasznie traktuje nauczycieli. Nie ma dla nich żadnej uczciwej propozycji, Jednym słowem ma ich gdzieś. Moja siostra zaczęła pracę w szkole na stażu za 1500 zł a druga zaczyna teraz pracować jako pielęgniarka w dawnym szpitalu górniczym za 3400 zł. I gdzie tu słowa polityków że nauczyciele zarabiają tak dużo jak pielęgniarki. Teraz koleżanka pracująca na PKP mówi że dostanie podwyżkę za 3 miesiące 700 zł. a brat jako policjant dostał prawie 500 zł podwyżki. I gdzie tu uczciwość. Jestem za nauczycielami nie dajcie się. 

Zaiste strasznie. Ja miałam 460 na stażu i o połowę godzin więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.04.2019 o 21:23, Gość M.K napisał:

nie to fucha po pracy płatna razy 2.

To idź prywatnie do lekarza ciekawe ile zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×