Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olkaa

Czy bylybyscie w stanie przeprowadzić się do innego miasta dla faceta. Oczywiście dużego miasta.

Polecane posty

Gość Olkaa

Jak wyżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Tak 

yyyyy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Tak 

Lezaczek dla faceta bys sie przeprowadzil ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Lezaczek dla faceta bys sie przeprowadzil ? 😉

😂 haha 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa

Tak tylko na jakim etapie związku.  Jak ja bym była pewna że to miłość mojego życia też bym się przeprowadziła. Ale chodzi mi o sytuacje gdzie znacie się np pół roku, i widujecie się raz na 2 tygodnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia

Ja tak, w końcu to duże miasto, więc o pracę łatwiej. Gdyby coś nie wyszło, to łatwiej można kogoś poznać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłabym w stanie, pod warunkiem, że to miasto nie byłoby lata świetlne od mojej rodziny, bo tę również kocham i nie wyobrażam sobie widzieć ich raz do roku. Natomiast wyprowadzka za granicę w ogóle nie wchodzi w grę, nie chcę opuszczać kraju i tego, co już zdobyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby coś bardzo poważnego nas łączyło,gdybyśmy snuli plany naszej wspólnej przyszłości to oczywiście że tak.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Zadał/ a  pytanie  retoryczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa

Moja sytuacja wygląda tak że poznałam w Internecie faceta. Bylo to we wrześniu.  Przyjeżdżał do mnie praktycznie w każdy weekend A nawet częściej. Prowadzi własną firmę i ma elastyczny czas pracy. Mieszkam w Rzeszowie, wynajmuje tu mieszkanie, mam pracę w której się rozwijam itd itp. Facet jest z Warszawy, zaproponował mi abym się do niego przeprowadziła. Raz że nikogo tam nie znam, dwa że nie mam pracy, trzy że facet jest trochę starszy i szuka już chyba kogoś kto  zostanie "Panią domu ", czyli pewnie będzie chciał abym sprzątają i gotowala:):) A ja nigdy nie mieszkałam z facetem.  Boję się że po miesiącu powie że to nie to i zostanę z niczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdybym miała pewną i lepiej płatna pracę tam to z chęcią. Na ślepo i będąc na łasce faceta na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak by mi na nim zależało, to oczywiście, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i oczywiście zależy też na jakim etapie byłby związek. 
Jednak w dużym mieście przewaznie nie jest bardzo ciężko o pracę, więc pewnie bym jakąś znalazła, a gdyby się nam nie ułożyło zawsze mogłabym sie wycofac i wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia
42 minuty temu, Gość gość napisał:

No i oczywiście zależy też na jakim etapie byłby związek. 
Jednak w dużym mieście przewaznie nie jest bardzo ciężko o pracę, więc pewnie bym jakąś znalazła, a gdyby się nam nie ułożyło zawsze mogłabym sie wycofac i wrocic

Właśnie. Do dużego miasta bym się mogła przeprowadzić, pisałam już o tym. Jednak z większego do mniejszego nigdy, bo tam byłoby ciężko o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×