Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zagubionalandrynka

Iść czy nie?

Polecane posty

Więc tak 

Za pięć miesięcy brat mojego chłopaka bierze ślub. Jego narzeczona, nazwijmy ją Wanda, to taka typowa zołza co udaje miłą, a za plecami obrabia mi dupę i myśli że się nie dowiem. Chamska, wredna, egoistka i materialistka. Mam iść jako osoba towarzysząca z moim D, chociaż jego brat i Wanda przyznali się, że mnie tam nie chcą a mogę iść tylko dlatego że tak "wypada". 

Przyznam, że nie mam najmniejszej ochoty iść na ten ślub. Poza tym, za rok będę miała studniówkę, a mój D powiedział że nic go nie zmusi żeby na to pójść (na swojej też nie był). Próbowałam postawić warunek, że pójdę na wesele jeśli on pójdzie na studniówkę, ale jak widać nic to nie dało. 

Nie chcę czuć nie na weselu jak nieproszony gość i siedzieć gdzieś w kącie pijąc samotnie wódkę. Z drugiej strony to dobra okazja żeby poznać pozostałą część jego rodziny, ale jako introwertyk będę się zachowywać jak Dzikus z lasu i będę zawstydzona rozmową z kimkolwiek obcym. Na studniówkę mogę iść z kolegą z technikum, w zamian ja pójdę z nim na jego rok później o co mój D robi fochy. 

Co myslicie o tej całej sytuacji? Iść czy nie iść na wesele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Nie... Bo i tak wdzięczni Ci za to nie będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

co to za ciulata rodzina?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Zagubionalandrynka napisał:

Czy mogę liczyć na poważne odpowiedzi? 🙃 :classic_sad:

to była poważna odpowiedź, cukiereczku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpuść

Ja radzę popatrzeć na jeszcze inny aspekt. Ta Wanda wchodzi do rodziny Twojego chłopaka. Oznacza to, że jeżeli weźmiecie kiedyś ślub to będzie to Twoja szwagierka. Nie daj Boże coś stanie się Twojemu facetowi a nie lubi Ciebie jego najbliższa rodzina. Nie będziesz mogła liczyć na ich pomoc. Mało tego, mogą Ci potwornie uprzykrzyć życie. Daruj sobie ślub i tego faceta bo jeszcze jego zniechęcą do Ciebie. Dlaczego ona tak Ciebie nie lubi? Jego brat z jej powodu ma coś do Ciebie czy jest coś jeszcze? Np. nie pasujesz do ich rodziny przez za niski/wysoki status społeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpuść

Ja radzę popatrzeć na jeszcze inny aspekt. Ta Wanda wchodzi do rodziny Twojego chłopaka. Oznacza to, że jeżeli weźmiecie kiedyś ślub to będzie to Twoja szwagierka. Nie daj Boże coś stanie się Twojemu facetowi a nie lubi Ciebie jego najbliższa rodzina. Nie będziesz mogła liczyć na ich pomoc. Mało tego, mogą Ci potwornie uprzykrzyć życie. Daruj sobie ślub i tego faceta bo jeszcze jego zniechęcą do Ciebie. Dlaczego ona tak Ciebie nie lubi? Jego brat z jej powodu ma coś do Ciebie czy jest coś jeszcze? Np. nie pasujesz do ich rodziny przez za niski/wysoki status społeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×