Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miki mousse

Przytyki do ciąży - szalona szwagierka

Polecane posty

Gość Miki mousse

Cześć, od kiedy jestem w ciąży bezdzietna szwagierka ciągle gada o tym jak to źle być w ciąży i jak się strasznie później wygląda. Jak to okropnie nie spać i jak to się robi z laski stara zaniedbana baba wręcz babsko. Jednocześnie ze smutkiem stwierdza że ja wyglądam jeszcze bardzo dobrze. Wiem, że jest to nieprawda z tym że po ciąży każda jest monstrum, mam masę koleżanek z dziećmi i większość wygląda rewelacyjnie. Czy to tylko zazdrość? Według mnie tak, ale nawet jeśli sama nie może mieć teraz dzieci to czy ma prawo tak się odzywać? To będzie moje pierwsze dziecko. Jest równiez agresywna w stosunku do młodych mam pobierajacych 500plus czy rodzin wielodzietnych. Jest metoda na tego potwora? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena

Zazdrość wychodzi jej uszami:)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycho

Jej słowa świadczą o jej poziomie... Pewnie się boi że nie zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś jeszcze się wypowie??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba.
1 godzinę temu, Gość Miki mousse napisał:

Cześć, od kiedy jestem w ciąży bezdzietna szwagierka ciągle gada o tym jak to źle być w ciąży i jak się strasznie później wygląda. Jak to okropnie nie spać i jak to się robi z laski stara zaniedbana baba wręcz babsko. Jednocześnie ze smutkiem stwierdza że ja wyglądam jeszcze bardzo dobrze. Wiem, że jest to nieprawda z tym że po ciąży każda jest monstrum, mam masę koleżanek z dziećmi i większość wygląda rewelacyjnie. Czy to tylko zazdrość? Według mnie tak, ale nawet jeśli sama nie może mieć teraz dzieci to czy ma prawo tak się odzywać? To będzie moje pierwsze dziecko. Jest równiez agresywna w stosunku do młodych mam pobierajacych 500plus czy rodzin wielodzietnych. Jest metoda na tego potwora? 🙂

Sama jesteś potworem trollu. Ile razie jeszce założysz ten sam temat o szwagierce??? Wymysl coś nowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Hey dziewczyno, bedziesz niedlugo mama, wiec najwyzszy czas nauczys cie troche suwerennosci. Powiedz szwagierce, ze w takim razie moze sie cieszyc, ze jej w zwiazku z bezdzietnoscia to nie grozi, a ty takich obaw nie masz, wiec zbedna dyskusja. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czego by ona nie miała na mysli wniosek jest jeden- to wredna,zlosliwa, sfrustrowana ,gruboskórba baba i po prostu ogranicz kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbs

Przestańcie łykać ta prowokacje jak pelikany. Było tu ostatnio chyba z 10 takich samych tematów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Może tyle szwagierek czarownic jest :)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nxndns

Przestań sama sobie odpisywać i podbijać temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki mousse

Kimkolwiek jesteś zamilcz i nie wchodź na mój temat, jeśli nie interesuje cię popisz na inny, nikt nie zmusza cię żebyś tu byl/była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbvc
1 minutę temu, Gość Miki mousse napisał:

Kimkolwiek jesteś zamilcz i nie wchodź na mój temat, jeśli nie interesuje cię popisz na inny, nikt nie zmusza cię żebyś tu byl/była 

Wyp ier papier stara kafeteryjna prowokatorko. Nawet porządnego prova nie potrafisz wymyślić tylko piszesz w kółko o jednym jak zdarta płyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbvc
4 minuty temu, Gość Miki mousse napisał:

Kimkolwiek jesteś zamilcz i nie wchodź na mój temat, jeśli nie interesuje cię popisz na inny, nikt nie zmusza cię żebyś tu byl/była 

Zamilczeć to możesz kazać swojemu staremu który cię nadmuchał ty sciero śmierdząca. Widać ze pochwę masz większa od mózgu madko zakichana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki mousse

Co ci przeszkadza o czym pisze mogę założyć 10 tematów o gównie mojego psa i twojej grubej dupie pryszczata malpo i co mi zrobisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbsb
1 minutę temu, Gość Miki mousse napisał:

Co ci przeszkadza o czym pisze mogę założyć 10 tematów o gównie mojego psa i twojej grubej dupie pryszczata malpo i co mi zrobisz? 

I po uj te prowokacje zakładasz? Nudzi ci się ty stara wy roohana prostytuto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttool

Łomatko znowu ten troll. Biedna ciężarna szykanowana przez bezdzietna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sumie to sporo w tym racji. W ciąży się tyje, brzydnie, wypadają włosy, niszczą się zęby itp. Każda baba którą znam posypała się po ciąży.  Co do 500+ to chyba każdy kto tego nie pobiera jest przeciw. Dlaczego bezdzietni mają płacić na cudze bachory? Chcecie je mieć, to sami na nie zarabiajcie.

Wredna to jest autorka tego wątku. Pewnie ty sama dopytujesz szwagierkę kiedy będzie mieć bachora i naśmiewasz się, że jest bezpłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki mousse

Oki, ale ja np nie pobieram nic od Państwa, pracuję i nie muszę tego słuchać, tak samo jak nie muszę słuchać tego że pewnie będę po ciąży brzydka, gruba i krzywa. Tematu mojej ciąży unikam jak ognia wśród osób które podejrzewam, że mogą mieć jakiś problem z zajściem w ciążę. Widocznie w takim kręgu się obracasz że znasz same lamy na 500 plus i zaniedbane kobiety. Ja mam innych znajomych. Nie pozwolę sobie dłużej wchodzić na głowę, skoro ciaza to takie zło to niech te bez brzucha cieszą się a nie robią przytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest zazdrosna. Sama nie jest w ciąży a wypowiada się na temat bólu, spania itd? 

Po prostu ją ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×