Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała

Czy iść na ślub

Polecane posty

Gość Mała

Mój najmłodszy brat będzie się żenił..bardzo nie lubię jego przyszłej żony, która jest zapatrzona w siebie ..mają 3letniego synka i postanowili się pobrać..są ze sobą z pięć lat ostatnio moje stosunki z "przyszłą bratową" się pogorszyły ..przez nią zmieniło się zachowanie mojego brata m.in. mamy mniejszy kontakt niż wcześniej..tak jak ona tupnie on musi zrobić bo inaczej foch..dzieckiem tez nie specjalnie się zajmuje ...najlepiej cycki na wierzchu, rzęsy doczepione i wszyscy się mną zachwycajcie...zastanawiam się nad pójściemna ślub  bo wiem że to nie jest kandydatka na żonę..a co wy byście zrobili ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja bym powiedziała bratu, co myślę o żonie, przyszła na ślub, dała skromny prezent i wyszła po 2 godzinach.

Wasze stosunki i tak się nie naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela A.

Ja bym poszła mimo wszystko. Wykorzystała okazję do dobrej zabawy z innymi gośćmi,w D....mając parę młodą. Będziesz chyba żałować za parę lat, jakbyś nie poszła. A nuż widelec brat przejrzy na oczy i / lub będzie z Tobą w lepszych konszachtach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bym poszla i na zlosc bratowej wygladala na jej weselu lepiej od niej, skoro jej tak zalezy na zachwytach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Krzywdę im nie zrobisz kiedy nie pójdziesz. Twoja zazdrość jest bezpodstawna i nic nie zmieni w związku tych dwojga. Czy z tobą czy bez, ślub się odbędzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333

Twoje zdanie na temat najbliższej rodziny brata nie ma specjalnego zdarzenia

chcesz zrobić focha - nie idź, ale nie myśl, że to odwróci bieg ziemi

ta kobieta jest matką dziecka twojego brata i zaraz będzie jego żoną bez względu na to, co sobie o niej myślisz, to twoja sprawa, jakie masz zdanie na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×