Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Kamila

Niedługo rodzę chłopca!!!

Polecane posty

Gość Goscc
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 30 letnie córki, moja siostra też i szwagierka. Żadna z nas nie słyszy żeby któraś powiedziała że nas kocha. Tak mówią dzieci i to każde i chłopiec i dziewczynka. Dorośli tak nie mówią. Nie w tych czasach 

Mówią, tylko trzeba było je tego nauczyć. Ty mówisz swoim dorosłym dzieciom że je kochasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież masz już syna i córkę. Po cholerę rozpaczasz? Problemy pierwszego świata. Widać, że nie masz żadnych poważniejszych problemów czy zmartwień w życiu. Nic tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nied
20 godzin temu, Gość Gość Kamila napisał:

Hej dziewczyny. Jestem w 39 tygodniu. Poród już niedługo, a ja nie pogodziłam się z myślą, że urodzę chłopca. Tak bardzo chciałabym dziewczynkę. Mam jednego chłopca i dziewczynkę, niby nie powinno mi zależeć, ale z jakiś powodów mam z tym chyba jakiś problem. Powinnam się cieszyć, że dziecko zdrowe, żeby poród był bez problemów, a ja zamiast tego myślę, że chciałabym dziewczynkę!!!!przemówcie mi do rozsądku. Jako matka zachowuje się niedojrzale, nigdy tak nie miałam. 

Nie martw się moze urodzi się chłopiec z mózgiem dziewczynki i za 18 lat z Jasia będzie Janinka będziesz mieć swoją dziewczynkę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Serio ktoś oczekuje, że wózek do MPK wniesie mu dziewczyna/ kobieta? 😄 Paradne. Ja sobie radziłam sama, kupuje się taki, który potrafi się wtaszczyć wszędzie samodzielnie i wybiera wejście z obniżonym progiem (dla wózków i niepełnosprawnych). A nie oczekuje, że cały świat (kobiecy) łaskawą mamuśkę obsłuży. 

A wiesz, że są miejsca na tym.swiecie gdzie człowiek pomaga drugiemu bezinteresownie? Bo tak się w społeczeństwie przyjęło? I pomóc przy wniesieniu wózka, przypuszczenie w kolejce do kasy lub zwykły uśmiech skierowany do obcego to coś normalnego? Tylko w Polandii ludzi cieszy, że komuś jest trudniej lub potrzebuje pomocy. Cieszę się, że moje dzieci nie dorastają w tym pełnym zawiści kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 30 letnie córki, moja siostra też i szwagierka. Żadna z nas nie słyszy żeby któraś powiedziała że nas kocha. Tak mówią dzieci i to każde i chłopiec i dziewczynka. Dorośli tak nie mówią. Nie w tych czasach 

No to jesteś w błędzie. Dorośli tak mówią ale jeśli tak mówili jego rodzice. Jeśli w domu niema miłości dziecko tego właśnie się uczy. Mam 33 lata i niemam problemu z mowieniem mojej rodzinie że ich kocham z przytulaniem. Ale my zaznalismy w domu duzooo miłości. I słowo kocham pojawia się na pierwszym miejscu wlacilwie codziennie. Także nie oceniaj wszystkich swoją miarą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A wiesz, że są miejsca na tym.swiecie gdzie człowiek pomaga drugiemu bezinteresownie? Bo tak się w społeczeństwie przyjęło? I pomóc przy wniesieniu wózka, przypuszczenie w kolejce do kasy lub zwykły uśmiech skierowany do obcego to coś normalnego? Tylko w Polandii ludzi cieszy, że komuś jest trudniej lub potrzebuje pomocy. Cieszę się, że moje dzieci nie dorastają w tym pełnym zawiści kraju.

W punkt! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

A wiesz, że są miejsca na tym.swiecie gdzie człowiek pomaga drugiemu bezinteresownie? Bo tak się w społeczeństwie przyjęło? I pomóc przy wniesieniu wózka, przypuszczenie w kolejce do kasy lub zwykły uśmiech skierowany do obcego to coś normalnego? Tylko w Polandii ludzi cieszy, że komuś jest trudniej lub potrzebuje pomocy. Cieszę się, że moje dzieci nie dorastają w tym pełnym zawiści kraju.

W Polandii nie jest jeszcze tak źle, naprawdę. Wbrew pozorom Polacy są dobrze wychowani, jednak jest ta kultura przepuszczania ciężarnej (gdy brzuch widoczny) czy ustępowania miejsca osobie starszej. W Chinach masz za to kompletny zlew ludzi, znieczulicę. Siedzę w przepełnionym autobusie, smarkacze siedzą wygodnie i na smartfonikach, a starsi, niepełnosprawni i ciężarne stoją. Jak komuś ustąpiłam miejsca to wszystcy wielkie oczy zrobili, a potem przez pół drogi mi dziękował.. Strasznie to było dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kamila
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Przecież masz już syna i córkę. Po cholerę rozpaczasz? Problemy pierwszego świata. Widać, że nie masz żadnych poważniejszych problemów czy zmartwień w życiu. Nic tylko pozazdrościć.

Piękna odpowiedź. Masz rację- problemy pierwszego świata. 

Dzięki temu tematowi, który tu założyłam czuję się o niebo lepiej, pozwoliłyscie mi uświadomić sobie pewne rzeczy.  

Jestem przeszczęśliwa, że zostanę mama kolejnego chłopca!!!!

Jeszcze raz wielkie dzięki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owowiw
11 godzin temu, Gość TTTVVV napisał:

jakieś to naciągane, serio... mój tata ma 3 córki. owszem, czasem wspominal, że marzyl też o synu, ale nigdy nie "przgadywał" mamie itd. a np mojej mam koleżanka, ma też 3 córki i jej mąż uważa, że to JEJ WINA !! Cchyba spał ostro na lekcjach biologii....

co do mojego taty- ma 3 córki - 29, 34 i 36 lat - i ma za to trzech wnukow i jedną wnuczkę... 2 chłopców od tej średniej z nas, dziewczynkę od nastarszej siostry i chlopca ode mnie- najmłodszej córy. i jeszcze mu się ta czwórka urodzila w ciągu 4 lat!!

Przeciez sama napisalas ze wspominal ze marzy o synu, wiec o co chodzi? Wiadomo, ze corki kocha, przeciez to jego dzieci, krew z krwi, ale nie znaczy ze nie czuje pewnego zalu za synem ktorego nie posiada. 

Mamusie coreczek ktore chca dopiec tym matkom ktore majaa synów, nie cieszcie sie tak, bo pamiętajcie ze w domu macie faceta ktory sam nie ma dziecka swojej plci a bardzo by chciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój maz chce córeczkę a jeszcze nie jestem w ciąży nawet 😉 planujemy jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloa
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mój maz chce córeczkę a jeszcze nie jestem w ciąży nawet 😉 planujemy jedno dziecko.

To typowy tekst tutaj na kafe - ja chce dziewczynke i moj maz marzy o dziewczynce. Standard. 

Akurat. 

Ciekawe co by z ta dziewczynka robil jak ona dorosnie.  Szminki i pudry wybieral? Ty z nia bedziesz latac na zakupy ciuchowe a maz bedzie siedzial w domu przed tv albo z kolega gadal o motoryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×