Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Prosze o pomoc zrozumiec faceta!

Polecane posty

Gość Ania

Niedawno zauwazylam ,ze obserwuje mnie mezczyzna. Raz stana na pezeciw mnie po drogiej stronie ulicy stal i patrzyl... tak jakby czekal abym podeszla do niego.(postura mi znana , lecz mial czapke prawie zaslaniajaca oczy, stal jak wyprostowany , pewny siebie,,, wojskowy, policjant) .. za kilka dni bedac w oknie znow ten sam facet... Wyjechalam z domu po kilku dniach dostalam sms-a mlego dnia... zapytaniem kim jest napisal i zapytal czy nadal jestem poza domem.... dlaczego ten mezczyzna mnie obserwuje , interesuje sie a nie podejdzie? Mysle ,ze wiem kim jest ... jest ex mundyrowy.... prosze o pomoc , co myslicie o jego zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjuk

Skąd on niby miał Twój numer telefonu jeśli go nie znasz? Jego zachowanie nie jest normalne. Takie obserwowanie, śledzenie to chore zagrania, więc albo go olej albo zapytaj wprost czego od ciebie chce i dlaczego cię śledzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Poznalam jego kilka miesiecy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhfgyytvkkij

Pewnie jakiś psychol wojskowy,oni mają coś nie halo z głowami..mnie też taki jeden śledził kontrolował aż wpadłam w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

 Policjant na emeryturze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 minuty temu, Gość Hhfgyytvkkij napisał:

Pewnie jakiś psychol wojskowy,oni mają coś nie halo z głowami..mnie też taki jeden śledził kontrolował aż wpadłam w depresje

 Policjant na emeryturze. A ja od pierwszego razu tylko jak uslyszalam jego glos albo jestem zauroczona albo zakochana... winnym wypadku bym zaoytala dlaczego takie zachowanie ,,,nie potrafię krępuje się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz ukochany

ale was wkręciłem hahah beka z was  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 11
28 minut temu, Gość Hhfgyytvkkij napisał:

Pewnie jakiś psychol wojskowy,oni mają coś nie halo z głowami..mnie też taki jeden śledził kontrolował aż wpadłam w depresje

Nie tylo oni  wiekszość mundurowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość wasz ukochany napisał:

ale was wkręciłem hahah beka z was  xD

Ciężko coś tobie o Andzi zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×