Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2

Panowie czy obrazilibyście się na taki żart?

Polecane posty

Gość gość2

Umówiłam się z facetem na spotkanie. Na koniec rozmowy napisałam w żartach, że mam nadzieję ze nie jest seryjnym mordercą. On odpisał, że jeśli tak myślę to on odwołuje spotkanie i przestał się odzywać. Napisałam, ze to był żart ale nic nie odpisał? Zgłupiałam, czy to jest powód do obrazy? dodam, że facet ma 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dobrze zrobilas

po pierwsze wykluczylas seryjnego morderce ;)

a po drugie goscia bez poczucia humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość2 napisał:

Umówiłam się z facetem na spotkanie. Na koniec rozmowy napisałam w żartach, że mam nadzieję ze nie jest seryjnym mordercą. On odpisał, że jeśli tak myślę to on odwołuje spotkanie i przestał się odzywać. Napisałam, ze to był żart ale nic nie odpisał? Zgłupiałam, czy to jest powód do obrazy? dodam, że facet ma 40 lat.

Jeśli o mnie chodzi to odebrał bym to jako żart, mało tego dalej prowadząc ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Ja bym się nie obraził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

też myślałam, że pociągnie temat i zacznie żartowac a tu klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciooowa

Sztywniak, daj sobie spokoj, prawdopodobnie uninełas nudnego wieczoru z tym Panem, szukaj dalej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liytr

albo sztywniak z niego, albo mu się nie spodobałaś i użył to jako wygodny pretekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość liytr napisał:

albo sztywniak z niego, albo mu się nie spodobałaś i użył to jako wygodny pretekst.

Albo potencjalny morderca, który wystraszył się że go przejrzała 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie obraziłbym się, ale uznałbym, że spotykam się z chamką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie obraziłbym się, ale uznałbym, że spotykam się z chamką.

Dlaczego chamką? no to mnie zainteresowałeś ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn

Ja też się zawsze boję, że trafię na jakiegoś mordercę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym sie nie obraził - ale chyba bym cie udusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja bym sie nie obraził - ale chyba bym cie udusił.

hahaha no i zaczynam mieć wyrzuty, że tak napisałam bo szczerze to bardzo chciałabym z nim się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K.
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja bym sie nie obraził - ale chyba bym cie udusił.

Ile osób już zamordowałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta by była pierwsza - ale potem to by już było z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja bym sie nie obraził - ale chyba bym cie udusił.

W życiu bym się nie spotkała z kimś kto tak napisał. Życie jest zbyt cenne, żeby je oddawać jakiemuś psychopacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spójrz na to inaczej - już nigdy nie przychodziłyby ci do głowy głupie żarty. - taki pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K.

Jeśli facet tak swobodnie mówi o uduszeniu kogoś, to powinno to być sygnałem ostrzegawczym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Też bym się nie obrazil ale może po prostu to wrazliwiec i wszystko go dotyka, to źle wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trochę dziwne te twoje żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powyciągajcie te sztywne kije z tyłków. No też mi jest się za co obrażać. Zwykły żart sytuacyjny, do tego był to zart, który druga strona mogła fajnie pociagnąć zahaczając o flirt. Cenię luźnych ludzi, ciezko jest sztywniacko zyc. Ja bym sie ani nie obrazil ani nie pomyslal, ze jestes chamką. Pomyslalbym, ze bedzie z kim fajnie pogadac. Spusc go na drzewo, zachowal sie jak 10 letni dzieciak albo jeszcze gorzej - 40 letni mentalnie starszy pan, ktoremu nie mozna nic powiedziec, bo sie obrazi. Plus taki, ze uniknelas spotkania ze spiętym jak plandeka na żuku panem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość2 napisał:

Umówiłam się z facetem na spotkanie. Na koniec rozmowy napisałam w żartach, że mam nadzieję ze nie jest seryjnym mordercą. On odpisał, że jeśli tak myślę to on odwołuje spotkanie i przestał się odzywać. Napisałam, ze to był żart ale nic nie odpisał? Zgłupiałam, czy to jest powód do obrazy? dodam, że facet ma 40 lat.

Żart jak żart. Może trochę płaski. Odpowiedziałbym, że nie. I że dla Twojej lepszej orientacji przyjdę w kurtce że skóry ostatniej randki w ciemno 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Powyciągajcie te sztywne kije z tyłków. No też mi jest się za co obrażać. Zwykły żart sytuacyjny, do tego był to zart, który druga strona mogła fajnie pociagnąć zahaczając o flirt. Cenię luźnych ludzi, ciezko jest sztywniacko zyc. Ja bym sie ani nie obrazil ani nie pomyslal, ze jestes chamką. Pomyslalbym, ze bedzie z kim fajnie pogadac. Spusc go na drzewo, zachowal sie jak 10 letni dzieciak albo jeszcze gorzej - 40 letni mentalnie starszy pan, ktoremu nie mozna nic powiedziec, bo sie obrazi. Plus taki, ze uniknelas spotkania ze spiętym jak plandeka na żuku panem. 

Zgadzam się. Ja bym napisał, "mordowanie panien mi się już znudziło... teraz przerzuciłem się na robienie innych, ale też niegrzecznych rzeczy 🙂" O ile uznałbym, że na tyle znam panią od pisania na tyle, że mogę sobie na tek dwuznaczny tekst poprosić, że się nie obrazi, podejdzie do tego luźno, a nie jak do erotomana gawędziarza i też weźmie to za żart 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Piaskun napisał:

Żart jak żart. Może trochę płaski. Odpowiedziałbym, że nie. I że dla Twojej lepszej orientacji przyjdę w kurtce że skóry ostatniej randki w ciemno 😛

Ja bym napisał, że przyjdę z siekierą, dmuchaną siekierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja bym napisał, że przyjdę z siekierą, dmuchaną siekierą

Ja nie. W moim przypadku to nie byłoby śmieszne bo zawsze mam że sobą jakiś wihajster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Ja bym napisał, że przyjdę z siekierą, dmuchaną siekierą" 

 

a ja bym nie napisał. Ja bym przyszedł na rankę i... wyciągnął ją zza pleców. Mina autorki - bezcenna 👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
50 minut temu, Gość gość napisał:

Zgadzam się. Ja bym napisał, "mordowanie panien mi się już znudziło... teraz przerzuciłem się na robienie innych, ale też niegrzecznych rzeczy 🙂" O ile uznałbym, że na tyle znam panią od pisania na tyle, że mogę sobie na tek dwuznaczny tekst poprosić, że się nie obrazi, podejdzie do tego luźno, a nie jak do erotomana gawędziarza i też weźmie to za żart 🙂

Ojj tam. Lubię mordować panny, a potem przerabiam je na pasztet. Aże ty jesteś pasztetem to się niczego nie obawiaj...;) Trochę po chamsku, ale czemu nie. Laski bardziej cisną facetów i co gorsza, co poniektóre uważają się za bystre strażniczki komntaty ciętej riposty. 

 

Ja myśle, że facet stara się być dobrym człowiekiem a ty autorko drapnęłaś mu po ambicji. Nikt nie odczyta cudzych emocji po stylu pisania. Bo to są tylko znaki! LOLLLLLLL wy kobiety tego nie potraficie za cholerę zrozumieć...  Trzeba było mu to powiedzieć w twarz z lekkim uśmiechem. Równie dobrze koleś mógł sobie pomyśleć, że spotkał się z jakąś paranoiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

"Ja bym napisał, że przyjdę z siekierą, dmuchaną siekierą" 

 

a ja bym nie napisał. Ja bym przyszedł na rankę i... wyciągnął ją zza pleców. Mina autorki - bezcenna 👹

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Ja bym nażarł się kaszanki i zagazował naszą romantyczną autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądry
2 godziny temu, Gość gość2 napisał:

Umówiłam się z facetem na spotkanie. Na koniec rozmowy napisałam w żartach, że mam nadzieję ze nie jest seryjnym mordercą. On odpisał, że jeśli tak myślę to on odwołuje spotkanie i przestał się odzywać. Napisałam, ze to był żart ale nic nie odpisał? Zgłupiałam, czy to jest powód do obrazy? dodam, że facet ma 40 lat.

Aż dziw że nikt Ci nie odpisał innego scenariusza możliwego czyli - poprostu nie spodobalas się mu i nie miał zamiaru się spotykać kolejny raz a że napisałaś taki tekst to mógł pod pretekstem kulturalnie zerwać kontakt. 

Widać osoby na kafe są mało inteligentne że nikt Ci tego nie napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×