Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xszalonaxx

Mój starszy chłopak namawia mnie na seks z jego kolegą – co robić?

Polecane posty

Gość xszalonaxx

Mamy wśród znajomych, któremu bardzo się podobam, na wspólnych imprezach cały czas próbuje mnie podrywać, ale przy okazji jest też mega czuły. Zwraca się do mnie dobrze, oddaje mi kurtkę jak mi zimno itd. Ta sytuacja mnie dość krępowała, szczerze mówiąc bo jestem w szczęsliwym związku. I podczas rozmowy z moim chlopakiem na ten temat  mój starszy o 11 lat chłopak zaproponował mi żebyśmy zaprosili go do naszego życia erotycznego. Nie wiem co mam o tym myśleć i jak się zapatrywać na te sytuacje? Ten znajomy jest przystojnym i fajnym facetem, ale ja jestem szczęsliwa z Marcinem. Jak miałabym po tym się widywać z nimi dwoma. Przyszło mi do głowy, że może on mnie sprawdza czy jestem puszczalska i czy bym go zdraziła. Powiedzcie mi czy miałyście kiedyś taką sytuację??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z czym masz problem? D.pa nie szklanka, nie potłucze się, najwyżej teren za sobą będziesz gófnem znaczyć, pippka nie mydło nie wymydli się, a co "rozkoszy" zaznasz to twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekweczwartek

To dość powszechna męska fantazja: dzielić się swoją kobietą z innymi mężczyznami, nie zawsze jest to masochizm, często ciekawość, są pary które regularnie spotykają się z "tymi trzecimi" i spędzają noce na miłej zabawie. Przyznam, że we dwójkę braliśmy kilka razy udział w trójkątach z dodatkowym chłopakiem i prawdę mówiąc większą zazdrość wzbudzało we mnie gdy ona się z nim namiętnie całowała niż gdy po prostu uprawiali sex. Dziwi mnie, że to przyjaciel podaje Ci okrycie, gdzie w tym czasie jest Twój Marcin? To jego rola. Może związałaś się nie z tym mężczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzałbym. Teraz proponuje a później może zacząć go brzydzić że ktoś obcy się w Ciebie spuszczał, albo marudzić, że z tamtym było Co przyjemniej niż z nim.

Chyba że Ci za bardzo na związku nie zależy i akceptujesz że w razie czego się rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sabaryta napisał:

Zgódź się , ale musi być super zaufanie w związku

Sybaryta*

Słownik nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Piaskun napisał:

Sybaryta*

Słownik nie gryzie.

Nie gryzie - to nie jest test z ortografii , a wymiana poglądów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×