Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tak wygląda strajk biednych nauczycieli

Polecane posty

Gość Gość

Widziałam wczoraj 3 nauczycielki w Starbucksie. Zadowolone i roześmiane piły kawę, obok walały się liczne torby z zakupami. No rzeczywiście biedni ci nauczyciele 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Porzucili strajk, bo by im za tydzień majowkowy nie wypłacili.  A moje dziecko ma cały tydzień wolne od szkoły,  nie tylko 2 maja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Porzucili strajk, bo by im za tydzień majowkowy nie wypłacili.  A moje dziecko ma cały tydzień wolne od szkoły,  nie tylko 2 maja.  

Z tego co wiem,to za ten czas strajku tez im nie płacą. A ten joke o Starbucks to już suchar krazacy po internecie od jakiegoś czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

Skandal. Mnie nie stać na torbę zakupów i starbuksa a one śmią strajkować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhsjsjs

autorko, ten tekst byl kopiowany i opowiadany w wielu wersjach, tak wiec nie powielaj bzdur.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooossdd

Odpowiedzmy sobie szczerze, kto zazdrosci nauczycielom? Tylko niemoty zyciowe, niedojdy, zawodowe bezrobotne. Zazdroscic komus wyplaty w granicach 1600-1700zl to trzeba byc nieogarnietym.  Ludzie na stanowiskach zarobkami nauczycieli się nie zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisof

pisi trolu ile ci placa? sa jakies dodatki za prace w weekendy?

ps ten tekst to oczywiscie krazaca pasta ze zmienianym jedynie miastem, ale madki z kafe i inne 'mamy trojeczki' maja prawo tego nie wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Najbardziej przerąbane mają ci nauczyciele, którzy wymyślali te durne przyśpiewki o uczniach-...ach itp... nie mają prawa teraz wymagać szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość pisof napisał:

pisi trolu ile ci placa? sa jakies dodatki za prace w weekendy?

ps ten tekst to oczywiscie krazaca pasta ze zmienianym jedynie miastem, ale madki z kafe i inne 'mamy trojeczki' maja prawo tego nie wiedziec...

Właśnie, kto płaci za wypisywanie tych bzdur o nauczycielach i strajku. Żałosne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Najbardziej przerąbane mają ci nauczyciele, którzy wymyślali te durne przyśpiewki o uczniach-...ach itp... nie mają prawa teraz wymagać szacunku.

Najbardziej żałośni są ci co wierzą, że nauczyciele rozwalają Polskę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem skąd te kwoty 1700 zł netto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem skąd te kwoty 1700 zł netto? 

Z życia, tyle dostaje młody nauczyciel stażysta, po studiach, gdy ma np goły etat w szkole, czyli te przysłowiowe 18 godzin, a pracuje np w biednej gminie. Zapłatę dostaje tylko za te 18 godzin, a całą resztę pracy tzn około 22, albo i więcej godzin musi wykonać dla idei i nikt mu za to nie płaci. W naszym kraju ludzie wykształceni, pracujący w budżetówce, generalnie zarabiają psie pieniądze, ale chyba żaden zawód nie jest tak bezceremonialnie poniewierany, a ludzie obarczeni dużą odpowiedzialnością, obowiązkiem bezustannego dokształcania się, narażeni na stres odsądzani od czci i wiary, bo wreszcie mieli "czelność" podnieść głowy i zwrócić uwagę na problem, mało tego, domagają się godziwych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość hhsjsjs napisał:

autorko, ten tekst byl kopiowany i opowiadany w wielu wersjach, tak wiec nie powielaj bzdur.  

😀 Tak, czytałam też wersję, że w Starbucks'e we Wrocławiu, w Pasażu Grunwaldzkim, tyle, że tam nie ma Starbucks'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Yoka777 napisał:

😀 Tak, czytałam też wersję, że w Starbucks'e we Wrocławiu, w Pasażu Grunwaldzkim, tyle, że tam nie ma Starbucks'a.

Nie zapomnij, że były to nauczycielki i bratanka i siostrzenicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Widziałam wczoraj 3 nauczycielki w Starbucksie. Zadowolone i roześmiane piły kawę, obok walały się liczne torby z zakupami. No rzeczywiście biedni ci nauczyciele 😂😂

Ty pisia qrewko, po ile dajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Nie zapomnij, że były to nauczycielki i bratanka i siostrzenicy!

Tak, a jedna miała na sobie bluzkę z Zary!!! i jadła drożdżówkę, do tego się uśmiechała!!!!! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma takich zarobków jak 1700 zł netto . Nie wciskajcie kitów bo jęczycie, ze tak zle ale jak poprosisz o pokazanie rozliczenia rocznego to nagle  nauczyciele przestają stękać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie ma takich zarobków jak 1700 zł netto . Nie wciskajcie kitów bo jęczycie, ze tak zle ale jak poprosisz o pokazanie rozliczenia rocznego to nagle  nauczyciele przestają stękać. 

Ok, dodaj do tego 13 pensję, to wyjdzie nieco więcej, tylko jaka to różnica? Najlepiej zatrudnij się w szkole, choćby na jeden rok, to oczy Ci się otworzą. Co raz więcej młodych ludzi nawet nie marzy o tym, żeby zostać nauczycielem i słusznie, ale ciągle jest wielu takich, zwłaszcza kobiet, którzy chcą uczyć dzieci i młodzież, bo to jednak piękny zawód. Obawiam się, że dojdzie jednak do takiej sytuacji, jak z pielęgniarkami, gdzie średnia wieku przekracza 50 lat, bo większość młodych kobiet nie po to studiuje, żeby potem być popychadłem za nędzne grosze. Tak też będzie z nauczycielami, skończy się na tym, że nasze dzieci będą uczone przez Ukraińców i to też do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie porównuj pielęgniarki to nauczyciela .. Te pierwsze powinny duzo zarabiać . Pielęgniarka pracuje  dzień , noc , święta ,  nie  święta a nauczyciele  w Polsce traktowani sa jak święte krowy . Zarabiają mało bo mało pracują . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Minęło parę dni po zapłakanych kuzynkach i propagandowa trollownia polityczna znów popłynęła w social mediach z nową historyjką, która grubymi nićmi szyta rozpoznana została jako fejk. Jej parodie są za to piękne.":

joemonster.org/art/46510/Cala_Polska_szuka_trzech_smiejacych_sie_nauczycielek_my_je_znalezlismy._No_prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gość napisał:

Nie porównuj pielęgniarki to nauczyciela .. Te pierwsze powinny duzo zarabiać . Pielęgniarka pracuje  dzień , noc , święta ,  nie  święta a nauczyciele  w Polsce traktowani sa jak święte krowy . Zarabiają mało bo mało pracują . 

Badania z 2015 roku wykazały, że n-el pracuje średnio 46 godz. w tygodniu, a nie płacą mu nawet za połowę z tego, zresztą cały czas podkreśla się, że n-la obowiązuje 40 godzinny tydzień pracy, więc dlaczego rząd nie chce tego usankcjonować? ...bo musieliby zapłacić za faktyczny czas pracy, więc lepiej zaoszczędzić, traktować tę grupę zawodową jak stado niewolników. Rozumiem jednak że do betonu nic nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Nie porównuj pielęgniarki to nauczyciela .. Te pierwsze powinny duzo zarabiać . Pielęgniarka pracuje  dzień , noc , święta ,  nie  święta a nauczyciele  w Polsce traktowani sa jak święte krowy . Zarabiają mało bo mało pracują . 

Chcesz powiedzieć że pielęgniarka ma dyżur po dyżurze? Schodzi z nocy i idzie na rano? Może nie pchaj się na sor z katarem to będzie miała lżej. A jak tam już pójdziesz to nie zapomnij jej wypomniec trzynastki! I wszystkie "dowody wdzięczności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Chcesz powiedzieć że pielęgniarka ma dyżur po dyżurze? Schodzi z nocy i idzie na rano? Może nie pchaj się na sor z katarem to będzie miała lżej. A jak tam już pójdziesz to nie zapomnij jej wypomniec trzynastki! I wszystkie "dowody wdzięczności"

Ja w żadnym wypadku nie ujmuję pracy pielęgniarek. Wiem, że to ciężka i odpowiedzialna praca, wiem jak wygląda sytuacja na wielu oddziałach szpitalnych, gdzie na dyżurze na kilkudziesięciu pacjentów przypadają np 2,3 pielęgniarki, wiem też, że nie mają trzynastki i ciągle zarabiają za mało. Jednak przynajmniej  mają zapłacone za godziny, które wypracują, w przeciwieństwie do nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Badania z 2015 roku wykazały, że n-el pracuje średnio 46 godz. w tygodniu,"

HEHEHEHEH  taaa jasne a świstak siedzi . Jakie oni wam kity wciskają / Wierzcie dalej w opowiadania   o "ciężkiej " pracy nauczycieli . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Chcesz powiedzieć że pielęgniarka ma dyżur po dyżurze? Schodzi z nocy i idzie na rano? Może nie pchaj się na sor z katarem to będzie miała lżej. A jak tam już pójdziesz to nie zapomnij jej wypomniec trzynastki! I wszystkie "dowody wdzięczności""

loooo matkoooo  następna o nie umie czytać 😞 czy wy nie chodzicie do szkoły ? 

Przecież ta osoba  jest po stronie  pielęgniarek !!!! i pisze ze powinny duzo zarabiać. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita

kto płaci za prova o nauczycielach? Też chcę dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

"Badania z 2015 roku wykazały, że n-el pracuje średnio 46 godz. w tygodniu,"

HEHEHEHEH  taaa jasne a świstak siedzi . Jakie oni wam kity wciskają / Wierzcie dalej w opowiadania   o "ciężkiej " pracy nauczycieli . 

Heheh to dlaczego żaden rząd nie chce tej pracy unormować, wyposażyć szkół w drukarki, komputery, miejsca do pracy, karty do odbijania żeby było wiadomo ile pracują? Szybko by się okazało, ile tak naprawdę ta praca powinna kosztować, i jeśli tak "mało" pracują to powinien być z tego czysty zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×