Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :((

piersi po ciazy

Polecane posty

Gość :((

Czesc. Moje piersi po ciąży są bardzo miękkie, w staniku sa po prostu dziwne nawet nie idzie tego określić... Jakby do stanika wsadzić balon napelniony woda, sa takie "rozlane", nie ma już przedzialka, bardziej ciągną się w dol, a kiedy się podniesie ramionczka to nadal nie ma przedzialka tylko jakby zwisający cycek podnieść do góry. Myślicie, ze można coś z tym zrobić? Karmiłam piersią przez 3 dni tylko, później dziecko odstawiło się samo od piersi, mleko samo cieklo. Później brałam bromergon i ustalo. Myślicie, ze to przez to, ze z tych piersi tak te mleko leciało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie głupia. To nie od 3dniowej marnej laktacji, tylko pewnie schudłaś. Już widzę jak ci się dziecko samo odstawia po 3 dniach. Weź się lepiej postaraj jak chcesz wywołać gównoburzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Piersi zazwyczaj brzydną i opadają po ciąży. I to czy kobieta karmi 3 dni czy 3 lata nie ma żadnego znaczenia, chociaż niektórzy myślą, że im dłużej karmią tym gorsze będą miały zwisy, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze dobrany stanik masz? To podstawa. A poza tym poczytaj tu:

forum.gazeta.pl/forum/w,32203,134584760,134584760,Zanik_gruczolu_piersiowego_po_ciazy.html#p134585824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie najbardziej daje im w dupę nawał. Rosną wtedy bardzo szybko i dużo. Z moich doświadczeń wynika że najkorzystniejsze jest stopniowe odstawianie, tak jak z odchudzaniem. Skóra ma czas by choć trochę się skurczyć. Ja w sumie karmiłam 7 lat i nadal wyglądają nieźle, ale mam małe. Koleżanka odstawiła z dnia na dzień i miała tragedię.

Nigdy już nie będą jak kiedyś, ale przy odpowiednim zadbaniu będą znowu ładne, tylko inaczej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×