Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalium

co myślicie o osobach rodzacych cc??

Polecane posty

Gość Mee

Kompletnie mi wisi, jak kto rodzi, obchodzą mnie tylko i wyłącznie moje własne porody:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
41 minut temu, Gość Co m napisał:

No po twoim wpisie można uznać że ci żal.... 

No wlasnie mi nie zal:-) zal mi tych co sie upieraja, ze sn to zlo najwieksze, a lepiej dac w lape i niech tna, niz chociaz sprobowac. Moj porod wspominam bdb. Sa kliniki z cennikiem, niech tam takie pacjentki zalatwiaja sobie porody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Hah jaki zal mozna miec, ze pochwa inna? Ja nie mam zalu, mam normalna. Lekarz szyl mnie dlugo i starannie. To wlasnie te od kombinowanego cc naskakuja, ze pochwa po sn to pewne zdrady meza, bo jemu juz sie nie bedzie podobalo, na pewno nietrzymanie moczu itp. Ja dolegliwosci zadnych nie mam. A znam za to wiele kobiet, ktore zaluja cc. Roznie bywa. Ale ja nie atakuje zadnej babki, ktora ma zle wspomnienia, czy po prostu tak panicznie sie boi, a nie ma przeciwwskazan i placi uczciwie w prywatnym szpitalu, a jak ja napisze, ze mialam dobry porod i nie mam klopotow, a nie popieram kombinacji w panstwowych szpitalach, to ktos zawsze naskoczy, ze chyba mam zal i chce mnie wysmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hds

widzę że zakładane tematy na cafe są coraz głupsze😁 a co to kogo obchodzi kto myśli o tym jak dana kobieta rodzi ?no pytanie całkiem bez sensu, co cię obchodzi co kto myśli na ten temat? totalny nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko rzeczywiście śmieszne pytanie,nie interesuje mnie kto jak rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
2 godziny temu, Gość Hds napisał:

widzę że zakładane tematy na cafe są coraz głupsze😁 a co to kogo obchodzi kto myśli o tym jak dana kobieta rodzi ?no pytanie całkiem bez sensu, co cię obchodzi co kto myśli na ten temat? totalny nonsens.

Tutaj pewnie autorka miala na mysli o cc podplacanym pod stolem. Tak przypuszczam. Bo co mozna myslec o takim ze wskazaniem, badz zeby ratowac dziecko, nic, nie ma co rozstrzasac, tez taki stres jak dziecku spada tetno to raczej nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dawniej kobiety rodziły po 15 dzieci i wszyscy to przeżywali, cesarka to wynalazek ostatnich 10 lat. Zapytajcie swoje mamy czy za ich czasów ktoś ciał ciężarna kobietę, no chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dawniej kobiety rodziły po 15 dzieci i wszyscy to przeżywali, cesarka to wynalazek ostatnich 10 lat. Zapytajcie swoje mamy czy za ich czasów ktoś ciał ciężarna kobietę, no chyba nie.

Tylko że dużo dzieci umierało i matek ,moja śp.babcia pierwsze dziecko rodziła w domu przy akuszerce.Dziewczynka zmarła po pół godzinie.Babcia podejrzewa że córeczka doznała jakiegoś złamania gdy akuszerka ją wyciągała.4 lata później moją mamę urodziła już w szpitalu i wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

8 minut temu, Gość Gość napisał:

pytajcie swoje mamy czy za ich czasów ktoś ciał ciężarna kobietę, no chyba nie.

A to ciekawe, bo mnie mama urodziła przez CC. 34 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja uważam ze cc to  najlepsze co kobieta może sobie i dziecku zafundować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Karola napisał:

Ja uważam ze cc to  najlepsze co kobieta może sobie i dziecku zafundować.  

karola dlaczego najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra meza miala cesarke bo dziecko nie tak ulozone i juz na trzeci dzien smigala z wozkiem po ogrodzie (lat 36 wtedy) a kolezanka pod 30 po naturalnym jakies dwa miesiace nie wychodzila z domu, miala wszystko porozrywane, z tym ze nie miala wyboru.Naprawde te co wola naturalnie mimo ze sa wskazania do cesarki to jak ta baba co ja maz tlukl, a jak przyjechala policja to kazala sie im wynosic bo to jej dom i jej to bicie odpowiada, jeszcze mu alkohol kupuje i wynocha jesli ktos sprobuje go wyslac na leczenie.Skad taki masochizm u kobiet?Faceci tak nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dawniej kobiety rodziły po 15 dzieci i wszyscy to przeżywali, cesarka to wynalazek ostatnich 10 lat. Zapytajcie swoje mamy czy za ich czasów ktoś ciał ciężarna kobietę, no chyba nie.

O masz, znów ten kretyński argument? Nie, nie wszyscy przezywali. Niektórzy umierali. Nie masz pojęcia, jak kruche było dawniej życie - życie kobiet, życie noworodków; ile porodów kończyło się tragicznie. Cięcia cesarskie przeprowadzało się i dziesięć lat temu, i dwadzieścia, i czterdzieści i wcześniej. Lekarze zaczęli stosować tę metodę, żeby ratować ludzkie życie, więc pytanie, co o tym myślimy jest pytaniem z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Najmłodsze dziecko królowej Elżbiety II, książę Andrzej, urodził się przez cc, a kiedy to było? Ponad 50 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dawniej kobiety rodziły po 15 dzieci i wszyscy to przeżywali, cesarka to wynalazek ostatnich 10 lat. Zapytajcie swoje mamy czy za ich czasów ktoś ciał ciężarna kobietę, no chyba nie.

O masz, znów ten kretyński argument? Nie, nie wszyscy przezywali. Niektórzy umierali. Nie masz pojęcia, jak kruche było dawniej życie - życie kobiet, życie noworodków; ile porodów kończyło się tragicznie. Śmierć przy porodzie była śmiercią w ogromnych bólach i w niewyobrażalnym cierpieniu. A cięcia cesarskie przeprowadzało się i dziesięć lat temu, i dwadzieścia, i czterdzieści, i wcześniej. Lekarze zaczęli stosować tę metodę, żeby ratować ludzkie życie, więc pytanie, co o tym myślimy jest pytaniem z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

karola dlaczego najlepsze?

Ponieważ kobieta nie musi się męczyć godzinami , martwić czy z dzieckiem wszystko dobrze , czy nie urodzi się niedotlenione . Ja miałam dwa razy cc i bardzo miło to wspominam , znieczulenie nic nie boli , jesteś świadoma podczas zabiegu / operacji która trwa 30 min po 10 dziecko jest już na świecie śliczne nie zdeformowane . Po 5 godzinach pionizacja prysznic i już normalnie smigasz , z laktacja nie miałam problemu ,dzieci zdrowe prawidłowo się rozwijały . Krocze w stanie nie naruszonym , a blizna po cc niewidoczna cieniutko blada po dwóch dobach do domu. Oczywiście jak kobieta już rodziła naturalnie raz to wiadomo nie ma nic do stracenia , ale  uważam że jest dużo mitów i zakłamania na temat cc , przeważnie rozpowszechniane przez kobiety które wychowała się w prostym domu gdzie kobieta musi rodzić naturalnie bo  co powie rodzina w końcu matka babka ciotka wszystkie tak rodziły a cc jest złe bo  30 lat temu kobieta leżała kilka dni przykuta do łóżka po pełnym znieczuleniu a brzuch miala rozciety od biodra do biodra . To są mity i bzdury szerzone przez osoby które nie mają na ten temat bladego  pojęcia . A jak ktoś lubi sadomaso to proszę  bardzo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

karola dlaczego najlepsze?

Ponieważ kobieta nie musi się męczyć godzinami , martwić czy z dzieckiem wszystko dobrze , czy nie urodzi się niedotlenione . Ja miałam dwa razy cc i bardzo miło to wspominam , znieczulenie nic nie boli , jesteś świadoma podczas zabiegu / operacji która trwa 30 min po 10 dziecko jest już na świecie śliczne nie zdeformowane . Po 5 godzinach pionizacja prysznic i już normalnie smigasz , z laktacja nie miałam problemu ,dzieci zdrowe prawidłowo się rozwijały . Krocze w stanie nie naruszonym , a blizna po cc niewidoczna cieniutko blada po dwóch dobach do domu. Oczywiście jak kobieta już rodziła naturalnie raz to wiadomo nie ma nic do stracenia , ale  uważam że jest dużo mitów i zakłamania na temat cc , przeważnie rozpowszechniane przez kobiety które wychowała się w prostym domu gdzie kobieta musi rodzić naturalnie bo  co powie rodzina w końcu matka babka ciotka wszystkie tak rodziły a cc jest złe bo  30 lat temu kobieta leżała kilka dni przykuta do łóżka po pełnym znieczuleniu a brzuch miala rozciety od biodra do biodra . To są mity i bzdury szerzone przez osoby które nie mają na ten temat bladego  pojęcia . A jak ktoś lubi sadomaso to proszę  bardzo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×