Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Zróbmy niespodziankę Madzi i wesprzyjmy ją na Patronite!

Polecane posty

Gość Kasia

Kochani,

nie zawsze byliście fair wobec Madzi, dlatego uważam, że jesteście jej coś winni za te lata wyzwisk, upokorzeń i nerwów. Myślę, że przyszła pora spłacić ten "dług", można dobrowolnie wesprzeć ją na Patronite, nawet najmniejszą kwotą 🙂 Należy się jej od Was! Przypominam, że Madzia ma teraz trudny finansowo czas i te pieniążki bardzo się jej przydają, gdyby każda osoba, która wypisuje tutaj na nią głupoty wpłaciłaby chociaż 5 zł... to rozwiązałoby to wiele problemów Madzi... Uważam, że warto! 

 

patronite . pl / Augustynowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
5 minut temu, Gość Kasia napisał:

Kochani,

nie zawsze byliście fair wobec Madzi, dlatego uważam, że jesteście jej coś winni za te lata wyzwisk, upokorzeń i nerwów. Myślę, że przyszła pora spłacić ten "dług", można dobrowolnie wesprzeć ją na Patronite, nawet najmniejszą kwotą 🙂 Należy się jej od Was! Przypominam, że Madzia ma teraz trudny finansowo czas i te pieniążki bardzo się jej przydają, gdyby każda osoba, która wypisuje tutaj na nią głupoty wpłaciłaby chociaż 5 zł... to rozwiązałoby to wiele problemów Madzi... Uważam, że warto! 

 

patronite . pl / Augustynowicz

powiedz, ze to zart hahhahaha :D a sephorka, haule zakupowe to z czego robi? widocznie ma na to piniunszki ;D ale beka, juz lece wplacac, co tam 5zl, wplace 500! niech jedzie do douglasa tym razem! pozna, co to luksus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

piękne ❤️❤️❤️ hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
6 minut temu, Gość hahaha napisał:

powiedz, ze to zart hahhahaha 😄 a sephorka, haule zakupowe to z czego robi? widocznie ma na to piniunszki ;D ale beka, juz lece wplacac, co tam 5zl, wplace 500! niech jedzie do douglasa tym razem! pozna, co to luksus!

Kochanie,

nie ma potrzeby reagować tak agresywnie. Madzia przechodzi trudne chwile... Niestety, muszę Wam to powiedzieć, że to wy jesteście źródłem jej kłopotów. Gdyby nie Wasze forum i ciągła nagonka na Madzię, to nie wpadłaby w tarapaty finansowe, żeby Wam imponować. Jesteście współwinni tej sytuacji i uważam, że powinniście poczuwać się do odpowiedzialności, aby jej teraz pomóc z tego wyjść... czymże jest 5... 10... 30... 50... złotych w zamian za uśmiech i radość na twarzy Madzi? W pewnym sensie to takie reparacje z Waszej strony. Za te szkody, które jej wyrządziliście. Uważam, że nadszedł czas spłaty tego długu... po prostu Madzia potrzebuje tych pieniążków, nie będę się rozdrabniać dlaczego. Ale myślę, a wręcz jestem pewna, że wypada Wam jej pomóc. Jeśli nie poczuwacie się do winy, to pomyślcie jak Madzia się ucieszy 🙂 Niech to będzie Wasza motywacja do wpłacania pieniążków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
19 minut temu, Gość Kasia napisał:

Kochanie,

nie ma potrzeby reagować tak agresywnie. Madzia przechodzi trudne chwile... Niestety, muszę Wam to powiedzieć, że to wy jesteście źródłem jej kłopotów. Gdyby nie Wasze forum i ciągła nagonka na Madzię, to nie wpadłaby w tarapaty finansowe, żeby Wam imponować. Jesteście współwinni tej sytuacji i uważam, że powinniście poczuwać się do odpowiedzialności, aby jej teraz pomóc z tego wyjść... czymże jest 5... 10... 30... 50... złotych w zamian za uśmiech i radość na twarzy Madzi? W pewnym sensie to takie reparacje z Waszej strony. Za te szkody, które jej wyrządziliście. Uważam, że nadszedł czas spłaty tego długu... po prostu Madzia potrzebuje tych pieniążków, nie będę się rozdrabniać dlaczego. Ale myślę, a wręcz jestem pewna, że wypada Wam jej pomóc. Jeśli nie poczuwacie się do winy, to pomyślcie jak Madzia się ucieszy 🙂 Niech to będzie Wasza motywacja do wpłacania pieniążków. 

ale cyrk, dobrze, juz wplacam, masz racje, ruszylo mnie sumienie. Madzia, masz na providenta hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpacz ogromna

Po co jej moje nędzne pieniądze skoro ma prosperujacą firme i ciagle zlecenia jej wpadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia

Ja już właśnie wyprzedaje kosmetyki by wesprzeć Madzię 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka

Juz robię przelew, bo wiem, że będzie to dla mnie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Kochanie,

nie ma potrzeby reagować tak agresywnie. Madzia przechodzi trudne chwile... Niestety, muszę Wam to powiedzieć, że to wy jesteście źródłem jej kłopotów. Gdyby nie Wasze forum i ciągła nagonka na Madzię, to nie wpadłaby w tarapaty finansowe, żeby Wam imponować. Jesteście współwinni tej sytuacji i uważam, że powinniście poczuwać się do odpowiedzialności, aby jej teraz pomóc z tego wyjść... czymże jest 5... 10... 30... 50... złotych w zamian za uśmiech i radość na twarzy Madzi? W pewnym sensie to takie reparacje z Waszej strony. Za te szkody, które jej wyrządziliście. Uważam, że nadszedł czas spłaty tego długu... po prostu Madzia potrzebuje tych pieniążków, nie będę się rozdrabniać dlaczego. Ale myślę, a wręcz jestem pewna, że wypada Wam jej pomóc. Jeśli nie poczuwacie się do winy, to pomyślcie jak Madzia się ucieszy 🙂 Niech to będzie Wasza motywacja do wpłacania pieniążków. 

Mam pomysł! Może być tak po prostu rzucić jutuba w ch.olerę i znaleźć sobie normalną pracę i starać się w niej wywiązywać rzetelnie z powierzonych sobie obowiązków?! To by rozwiązało wszystkie jej problemy - 0 "hejtu", 0 "konieczności" imponowania komukolwiek i nawet pinionszki BEDOM 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochani,

zawiodłam się mocno na Was... 219 odsłon tematu i ani jednej wpłaty. Gdyby każdy dał po 10 zł, to mielibyśmy 2190 złotych dla naszej Madzi. nie muszę chyba mówić ile znaczy dla niej taka kwota. Jestem w szoku, że nie chcecie pomóc... Wstyd na cały świat. Środek Europy, kraj Unii Europejskiej. PKB w 2017 roku 524,5 miliarda USD i nie dało się wygrzebać z portfela trochę pieniążków dla Madzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poszla dyszka dla Madzi, a co tam, doloze sie jej do sushi, niech ma dziewczyna! Zartowalam. Ani grosza dla tego zebraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gscc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kochani,

zawiodłam się mocno na Was... 219 odsłon tematu i ani jednej wpłaty. Gdyby każdy dał po 10 zł, to mielibyśmy 2190 złotych dla naszej Madzi. nie muszę chyba mówić ile znaczy dla niej taka kwota. Jestem w szoku, że nie chcecie pomóc... Wstyd na cały świat. Środek Europy, kraj Unii Europejskiej. PKB w 2017 roku 524,5 miliarda USD i nie dało się wygrzebać z portfela trochę pieniążków dla Madzi...

odejme sobie od ryja, ale dam Madzi na paciajki z Sephory, a niech ma!

jesli ten temat to nie zart to nie mam pytan, ale jesli jednak - to gratuluje talentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gscc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kochani,

zawiodłam się mocno na Was... 219 odsłon tematu i ani jednej wpłaty. Gdyby każdy dał po 10 zł, to mielibyśmy 2190 złotych dla naszej Madzi. nie muszę chyba mówić ile znaczy dla niej taka kwota. Jestem w szoku, że nie chcecie pomóc... Wstyd na cały świat. Środek Europy, kraj Unii Europejskiej. PKB w 2017 roku 524,5 miliarda USD i nie dało się wygrzebać z portfela trochę pieniążków dla Madzi...

odejme sobie od ryja, ale dam Madzi na paciajki z Sephory, a niech ma!

jesli ten temat to nie zart to nie mam pytan, ale jesli jednak - to gratuluje talentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam pomysł! Może być tak po prostu rzucić jutuba w ch.olerę i znaleźć sobie normalną pracę i starać się w niej wywiązywać rzetelnie z powierzonych sobie obowiązków?! To by rozwiązało wszystkie jej problemy - 0 "hejtu", 0 "konieczności" imponowania komukolwiek i nawet pinionszki BEDOM 😉

nie szukajmy kwadratowych jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek

DLACZEGO NIBY KAFE JEST SOLĄ W OKU MAGDZI I PRZYCZYNĄ JEJ SMUTKU

SKORO ONA SAMA TWIERDZI, ŻE TEGO FORUM NIE CZYTA?

TELEPATYCZNIE WIE CO TU JEST PISANE?

HMMM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej życie przed jutubem i kafeterią było przecież dojrzałe i szczęśliwe. Partner, dzieci, świetna praca, grono oddanych przyjaciół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Kochani,

zawiodłam się mocno na Was... 219 odsłon tematu i ani jednej wpłaty. Gdyby każdy dał po 10 zł, to mielibyśmy 2190 złotych dla naszej Madzi. nie muszę chyba mówić ile znaczy dla niej taka kwota. Jestem w szoku, że nie chcecie pomóc... Wstyd na cały świat. Środek Europy, kraj Unii Europejskiej. PKB w 2017 roku 524,5 miliarda USD i nie dało się wygrzebać z portfela trochę pieniążków dla Madzi...

Rozluczam PIT i musiałam właśnie podatek zapłacić —> 5k poszło do skarbówki. Wypłacą Madzi w formie zasiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
5 minut temu, Gość Gosc123 napisał:

Rozluczam PIT i musiałam właśnie podatek zapłacić —> 5k poszło do skarbówki. Wypłacą Madzi w formie zasiłków

Kochanie,

doceniam... ale wiesz, 5 tysięcy na rok w formie zasiłku to troszeczkę mało, wychodzi ledwo ponad 400 złotych na miesiąc, jak żyć za taką kwotę? Poza tym jest nas tutaj troszeczkę więcej i gdybyśmy się sprężyli, gdybyśmy stanęli razem ramię w ramię, to myślę, że niewielkim kosztem, moglibyśmy naprawdę dużo zrobić dla Madzi. Czy w sierpniu 80 roku Wałęsa sam obalił komunę? Nie! Dlatego jedna osoba nie pomoże Madzi, ale wszyscy już tak... Co to dla nas 10, 15 złotych miesięcznie? Kochani, nic... 300 osób po 15 złotych daje Madzi ponad 5 tysięcy na miesiąc. To już jest, że tak powiem, lepszy pieniążek. A potrzeby są duże... trzeba wyremontować mieszkanie, trzeba Madzi pomóc zdrowiej jeść, no nie może kupować najtańszej wędliny ze sklepu... Poza tym wypadałoby wysłać ją na wakacje, najlepiej coś egzotycznego, bo dziewczyna mało widziała. A za to co ją tu od Was spotkało, to honor powinien Was do tego pchnąć... no ale jak ktoś woli dać na psa... to brak mi słów. Jestem w szoku... i to głębokim. Że Madzia po 30 latach może liczyć tylko na Waszą obojętność. Gdyby rzecz działa się w USA, to Madzia miałaby już willę w Los Angeles z widokiem na ocean, nie musiałaby się tłuc PKS-em, żeby głupi Bałtyk oglądać. No ale jesteśmy w Polsce... łzy, smutek i szok. Naprawdę kochani?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wy się smiejecie, a madzia odświeża patronite w nadziei, że ktos łyknie trolla i przysponsoruje pasozytowi seforę i seszele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejejeje
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Kochanie,

doceniam... ale wiesz, 5 tysięcy na rok w formie zasiłku to troszeczkę mało, wychodzi ledwo ponad 400 złotych na miesiąc, jak żyć za taką kwotę? Poza tym jest nas tutaj troszeczkę więcej i gdybyśmy się sprężyli, gdybyśmy stanęli razem ramię w ramię, to myślę, że niewielkim kosztem, moglibyśmy naprawdę dużo zrobić dla Madzi. Czy w sierpniu 80 roku Wałęsa sam obalił komunę? Nie! Dlatego jedna osoba nie pomoże Madzi, ale wszyscy już tak... Co to dla nas 10, 15 złotych miesięcznie? Kochani, nic... 300 osób po 15 złotych daje Madzi ponad 5 tysięcy na miesiąc. To już jest, że tak powiem, lepszy pieniążek. A potrzeby są duże... trzeba wyremontować mieszkanie, trzeba Madzi pomóc zdrowiej jeść, no nie może kupować najtańszej wędliny ze sklepu... Poza tym wypadałoby wysłać ją na wakacje, najlepiej coś egzotycznego, bo dziewczyna mało widziała. A za to co ją tu od Was spotkało, to honor powinien Was do tego pchnąć... no ale jak ktoś woli dać na psa... to brak mi słów. Jestem w szoku... i to głębokim. Że Madzia po 30 latach może liczyć tylko na Waszą obojętność. Gdyby rzecz działa się w USA, to Madzia miałaby już willę w Los Angeles z widokiem na ocean, nie musiałaby się tłuc PKS-em, żeby głupi Bałtyk oglądać. No ale jesteśmy w Polsce... łzy, smutek i szok. Naprawdę kochani?

 

dej dej dej dej, DEEEEJ, nalezom mi sie fczasy zagranicom! odbierdolcie sie ode mnie i od madzi i ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Kasia napisał:

Kochanie,

doceniam... ale wiesz, 5 tysięcy na rok w formie zasiłku to troszeczkę mało, wychodzi ledwo ponad 400 złotych na miesiąc, jak żyć za taką kwotę? Poza tym jest nas tutaj troszeczkę więcej i gdybyśmy się sprężyli, gdybyśmy stanęli razem ramię w ramię, to myślę, że niewielkim kosztem, moglibyśmy naprawdę dużo zrobić dla Madzi. Czy w sierpniu 80 roku Wałęsa sam obalił komunę? Nie! Dlatego jedna osoba nie pomoże Madzi, ale wszyscy już tak... Co to dla nas 10, 15 złotych miesięcznie? Kochani, nic... 300 osób po 15 złotych daje Madzi ponad 5 tysięcy na miesiąc. To już jest, że tak powiem, lepszy pieniążek. A potrzeby są duże... trzeba wyremontować mieszkanie, trzeba Madzi pomóc zdrowiej jeść, no nie może kupować najtańszej wędliny ze sklepu... Poza tym wypadałoby wysłać ją na wakacje, najlepiej coś egzotycznego, bo dziewczyna mało widziała. A za to co ją tu od Was spotkało, to honor powinien Was do tego pchnąć... no ale jak ktoś woli dać na psa... to brak mi słów. Jestem w szoku... i to głębokim. Że Madzia po 30 latach może liczyć tylko na Waszą obojętność. Gdyby rzecz działa się w USA, to Madzia miałaby już willę w Los Angeles z widokiem na ocean, nie musiałaby się tłuc PKS-em, żeby głupi Bałtyk oglądać. No ale jesteśmy w Polsce... łzy, smutek i szok. Naprawdę kochani?

 

Moja droga - ja wpłaciłam do skarbówki i chociaż to „marne” (jak napisałaś) 400 zł będzie 🤷‍♀️ A może teraz Ty pokaż co dla Madzi wplacilas, bo na patronite wciąż okrągłe zero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Wy się smiejecie, a madzia odświeża patronite w nadziei, że ktos łyknie trolla i przysponsoruje pasozytowi seforę i seszele.

To bogna trolluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Wy się smiejecie, a madzia odświeża patronite w nadziei, że ktos łyknie trolla i przysponsoruje pasozytowi seforę i seszele.

To bogna trolluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

O jakiej madzi mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość ???? napisał:

O jakiej madzi mowa?

O Otrze Vidzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przekonałaś mnie. 100 złotych miesięcznie a 1200 w skali roku za jej zdjęcie z autografem to niezły deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Przekonałaś mnie. 100 złotych miesięcznie a 1200 w skali roku za jej zdjęcie z autografem to niezły deal.

Kochanie!

Bardzo Ci dziękuję! Gdyby ludzie myśleli tak jak Ty, to świat Madzi byłby piękniejszy. Dodam tylko, że dla niej to naprawdę dużo znaczy i te pieniążki są jej teraz potrzebne. Myślę, że to dla niej też takie zielone światło, że jej praca na YouTube jest docenia, jest potrzebna i ważna. Na pewno ją to zmotywuje do dalszego działania i pozwoli się rozwinąć. To naprawdę ważne, abyś my dbali o takie osóbki jak Madzia. Zwłaszcza Kafeteria powinna poczuć się do odpowiedzialności, aby w trudnej sytuacji stanąć za Madzią murem i zapewnić jej godne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
58 minut temu, Gość Gość napisał:

O Otrze Vidzie 

Ta na wózku? To o niej jest co drugi wątek na tym forum. 

Ta pani z racji swojej niepełnosprawności dostaje regularną rentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Zzz napisał:

Ta pani z racji swojej niepełnosprawności dostaje regularną rentę.

Oczywiście  i nic ponad to jej się nie należy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×