Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Ciężarówka
6 minut temu, Gość Emm933 napisał:

My wczoraj mieliśmy połówkowe. I tym razem będzie chłopak. Córka trochę zawiedziona, bo chciała siostrę...Ale co zrobić 😂 

Oooo hehe ale na prenatalnych również był chłopak? 

Ja mam nadzieję, że po polowkowym potwierdzi się płeć podana na prenatalnych badaniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka
8 minut temu, Gość Emm933 napisał:

My wczoraj mieliśmy połówkowe. I tym razem będzie chłopak. Córka trochę zawiedziona, bo chciała siostrę...Ale co zrobić 😂 

Oooo hehe ale na prenatalnych również był chłopak? 

Ja mam nadzieję, że po polowkowym potwierdzi się płeć podana na prenatalnych badaniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka
8 minut temu, Gość Emm933 napisał:

My wczoraj mieliśmy połówkowe. I tym razem będzie chłopak. Córka trochę zawiedziona, bo chciała siostrę...Ale co zrobić 😂 

Oooo hehe ale na prenatalnych również był chłopak? 

Ja mam nadzieję, że po polowkowym potwierdzi się płeć podana na prenatalnych badaniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka
Dnia 31.07.2019 o 12:49, Gość Dyśka napisał:

Mi leci 20 tydzień.  Ale ja mam duży brzuch. Może dlatego , ze mam drobna budowe. No stóp juz nie widzę 😅 ale na wadze nie przybralam duzo. 4 kg od poczatku. 

Ja też lecę 20 tydzień, jeszcze góra wchodzi w rozmiar 34 a dół w 36, ponad 2 kg na plusie i brzuch wieczorem całkiem spory 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej! Miałam dziś echo płodu serca i wszystko wyszło super. Jak to powiedziała lekarka " zdrowy chłopak" ja mam teraz okres na jedzenie jabłek i buraczki moja mama ostatnio ugotowała i strala do obiadu rany jakie to było dobre całą miskę zjadłam 😂 we wtorek mam połówkowe mam nadzieję że wszystko będzie ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
Dnia 2.08.2019 o 12:02, Gość Ciezarowka napisał:

Oooo hehe ale na prenatalnych również był chłopak? 

Ja mam nadzieję, że po polowkowym potwierdzi się płeć podana na prenatalnych badaniach. 

Nie chodzę na prenatalne 🙂 Mam tylko te obowiązkowe USG  w ciąży 11-14tc, 20-22tc i potem w 30tym którymś jest jeszcze ale nie pamiętam dokładnie... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona
3 godziny temu, Gość Emm933 napisał:

Nie chodzę na prenatalne 🙂 Mam tylko te obowiązkowe USG  w ciąży 11-14tc, 20-22tc i potem w 30tym którymś jest jeszcze ale nie pamiętam dokładnie... 🙂

To nie chodzisz minimum raz w miesiącu na USG? Ja bym się trochę bała ale z natury jestem cykor wszystko widzę zawsze w czarnych barwach;( .... Nie zawsze potrafię patrzeć przez różowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
18 minut temu, Gość Super Żona napisał:

To nie chodzisz minimum raz w miesiącu na USG? Ja bym się trochę bała ale z natury jestem cykor wszystko widzę zawsze w czarnych barwach;( .... Nie zawsze potrafię patrzeć przez różowe okulary

Nie 🙂 Moja pani doktor nie ma USG u siebie w gabinecie. Muszę chodzić oddzielnie prywatnie. W pierwszej ciąży tez chodziłam tylko na te obowiązkowe. Skoro ktoś tak wymyślił zapewne mądrzejszy ode mnie , że w prawidłowym przebiegu ciąży nie trzeba więcej niż 3 USG przez całą ciążę to ja temu ufam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

No i super! Ja stety niestety muszę chodzić minimum raz na miesiąc.... Nie mówiac już o badaniach.... Nie jest to moje widzimisię tylko tak lekarka stwierdziła.  Pierwsza ciążę miałam pozamaciczna druga to córka i ciąża była ciężka mało ruchów dziecka wysokie ciśnienie itd teraz trzecia i mam nadzieję że jakoś zleci do grudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
12 godzin temu, Gość Super Żona napisał:

No i super! Ja stety niestety muszę chodzić minimum raz na miesiąc.... Nie mówiac już o badaniach.... Nie jest to moje widzimisię tylko tak lekarka stwierdziła.  Pierwsza ciążę miałam pozamaciczna druga to córka i ciąża była ciężka mało ruchów dziecka wysokie ciśnienie itd teraz trzecia i mam nadzieję że jakoś zleci do grudnia;)

W takich sytuacjach to zrozumiałe. Badania też mam co miesiąc robione 🙂 Ale ciąża przebiega prawidłowo... Gdy coś mnie zaniepokoi to będzie wskazane USG , ale dzidzia się rusza codziennie, żadnych plamień nie ma, szyjka macicy jeszcze długa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny widzę dużo tematów założonych o porodach itd 

Moje pytanie : boicie się?

Bo ja szczerze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
24 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Dziewczyny widzę dużo tematów założonych o porodach itd 

Moje pytanie : boicie się?

Bo ja szczerze tak

Hehe, powiem tak szczerze... Gdy czekałam na ciążę to strasznie się bałam i byłam przekonana, że jak zajdę to od razu opłacę cc. Teraz jak już czekam na dziecko to nie jestem przerażona wizją porodu. Bardziej boję się cc niż rodzic SN. Może to hormony tak na mnie działają ale myślę sobie o tym, że każda z nas musi to przejść i tylko podczas porodu dowiem się co przygotował dla mnie Bóg. No ale ja sama też staram się przygotować np. Codziennie ćwiczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja się boję... Pierwszy poród był szybki i łatwy ale wiem , że to nie znaczy, że drugi taki będzie.. Nie jakoś panicznie ale czasem myślę o tym jak to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej my po USG połówkowym wszystko wyszło ok:) tylko żołądek nie był do końca napełniony ale lekarz stwierdził że to się zdarza i nie ma się o co martwić. Mały jak na ten tydzień jest duży bo waży 350g. Było opóźnienie u lekarza 1.5h myślałam że wyjdę z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
1 godzinę temu, Gość Super Żona napisał:

Hej my po USG połówkowym wszystko wyszło ok:) tylko żołądek nie był do końca napełniony ale lekarz stwierdził że to się zdarza i nie ma się o co martwić. Mały jak na ten tydzień jest duży bo waży 350g. Było opóźnienie u lekarza 1.5h myślałam że wyjdę z siebie.

A który tydzień ? Ja w 20t +5d miałam połówkowe i ważył 460g 🙂 My mammamy straszny problem z imieniem...Dla dziewczynki nie byłoby problemu odrazu wiedzieliśmy jakie...A dla chłopca nie możemy się dogadać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Ja w 20+6 i za tydzień jedziemy na połówkowe i nie wiem co zrobię jak z dziewczyny zrobi się chłopak 🤣😂 będzie problem z imieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Równy 20tydzien następna wizyta 23.08 przed tym muszę zrobić krzywa cukrowa plus morfologia mocz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

A ja dopiero wróciłam ze szpitala. Zaliczyłam niezbyt miła przygodę.  Zatrułam się w restauracji. Szkoda gadać.  Tak sie odwodniłam , że mdlałam. Na szczęście jest juz ok. Ja za to mam nauczke , ze nawet do najlepszej retsauracji do końca ciąży sie już nie wybieram. Z synkiem wszystko ok, ale strachu sie najadłam😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny może zrobimy listę kto na kiedy ma termin i płeć? Ja bym zaczęła i każda będzie się dopisywać

 

Super Żona  24.12 syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odległość
11 godzin temu, Gość Dyśka napisał:

A ja dopiero wróciłam ze szpitala. Zaliczyłam niezbyt miła przygodę.  Zatrułam się w restauracji. Szkoda gadać.  Tak sie odwodniłam , że mdlałam. Na szczęście jest juz ok. Ja za to mam nauczke , ze nawet do najlepszej retsauracji do końca ciąży sie już nie wybieram. Z synkiem wszystko ok, ale strachu sie najadłam😔

ja też miałam taką sytuację że zatrułam się w restauracji ,całą noc wymiotowałam i jeszcze pół następnego dnia.Ja przez całą ciążę pierwszą chodziłam do lekarza na NFZ i morfologię oraz mocz miałam zlecone tylko 3 razy- gdy się upomniałam czy nie powinna być wykonywana częściej to on powiedział że nie da mi skierowania, żebym zrobiła sobie w takim razie prywatnie....a gdzieś czytałam w jakimś wątku że mocz i morfologia powinny być wykonywane w ciąży co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
3 godziny temu, Gość Super Żona napisał:

Super Żona  24.12 syn

Ja 14.12 syn 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Emm933         14.12 syn

Super Żona     24.12 syn

 

Wpisujcie się dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

20.12 córka? 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
5 godzin temu, Gość Odległość napisał:

ja też miałam taką sytuację że zatrułam się w restauracji ,całą noc wymiotowałam i jeszcze pół następnego dnia.Ja przez całą ciążę pierwszą chodziłam do lekarza na NFZ i morfologię oraz mocz miałam zlecone tylko 3 razy- gdy się upomniałam czy nie powinna być wykonywana częściej to on powiedział że nie da mi skierowania, żebym zrobiła sobie w takim razie prywatnie....a gdzieś czytałam w jakimś wątku że mocz i morfologia powinny być wykonywane w ciąży co miesiąc.

Ja prowadzę ciąże na NFZ, prywatnie robię tylko najważniejsze USG (prenatalne, polowkowe i w 3 trymestrze), na każdej wizycie dostaje skierowanie na badania moczu i krwi i co 3 miesiące mam robioną toksoplazmoze - teraz robiłam przed wizytą już drugi raz. USG jest wykonywane na każdej wizycie aby zobaczyć czy dziecko żyje i ma tentno, jest to szybkie usg ale jest. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Emm933        14.12 syn

Ciężarówka    20.12 córka (?)

Super Żona    24.12 syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
1 godzinę temu, Gość Super Żona napisał:

Emm933        14.12 syn

Ciężarówka    20.12 córka (?)

Super Żona    24.12 syn

Dyśka.          23. 12. Syn

Ale wiem, ze i tak urodze wczesniej o tydzień,  bo bede miec planowane cc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamalla

Hej Dziewczyny! 

Czy mogę do Was dołączyć? 

Jestem w 22 tyg ciąży, termin mam na 15.12 i spodziewam się synka 🙂

Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 godzinę temu, Gość Mamalla napisał:

Hej Dziewczyny! 

Czy mogę do Was dołączyć? 

Jestem w 22 tyg ciąży, termin mam na 15.12 i spodziewam się synka 🙂

Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamy 🙂

Witam i również pozdrawiam 👍🏻😁 juz coraz bliżej... Ale to szybko leci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
7 godzin temu, Gość Super Żona napisał:

Emm933         14.12 syn

Super Żona     24.12 syn

 

Wpisujcie się dalej 🙂

20.12 córka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Emm933        14.12 syn

Mamalla         15.12 syn

Ciężarówka    20.12 córka (?)

Mamini            20.12 córka

Dyśka              23.12 syn

Super Żona    24.12 syn

 

Jak kogoś pominęłam przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×