Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Mamini

U mnie wstawanie do końca lipca...a potem już będę mogła spać, hahah.

Na szczęście mała to też spioszek i sama wcześniej niż 8 nie wstaje. 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama twins

Ja o 23 jestem już naprawdę zmęczona i nie mam sily. Kładę się spać, a potem od 6 jestem na chodzie i tylko uważam by dzieci nie obudzić 😂

Jak nie byłam w ciąży to posiedzialam trochę dłużej, ale długo spać nie lubię 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Hej, czy już kobiety mają zaplanowane usg polowkowe? A może jesteście już po 👍🏻. Ja dzisiaj się umówiłam i z początkiem sierpnia jadę na badanie. Nie mogę się już doczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Połówkowe jestem umówiona 06.08 ;) jak się czujecie dziewczyny? Wszystkie już znacie płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
22 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Połówkowe jestem umówiona 06.08 😉 jak się czujecie dziewczyny? Wszystkie już znacie płeć?

Czuje się różnie, raz lepiej raz gorzej. Miewam coraz częściej bóle klujace po lewej stronie ale byłam u lekarza i niby wszystko oki. 

Ja mam 08.08 połowkowe 🙂 i po prenatalnych wiem, że dziewczynka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
13 godzin temu, Gość Super Żona napisał:

Połówkowe jestem umówiona 06.08 😉 jak się czujecie dziewczyny? Wszystkie już znacie płeć?

Mnie jakieś przeziębienie chyba wzięło i czuję się mega osłabiona. 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

U mnie tylko tyle że wieczorami jestem zmęczona jakbym w kopalni pracowała:D mały delikatnie wierci się w brzuchu najbardziej szaleję od 22:00 ;) czyli możliwe że będzie wesoło jak się urodzi:) ja już bym bardzo chciała żeby był grudzień 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
3 godziny temu, Gość Mamini napisał:

Mnie jakieś przeziębienie chyba wzięło i czuję się mega osłabiona. 😔

Musisz wylezec i wygrzać się, czasem też tak mam. Ja dzisiaj muszę iść na wesele i sie boję, że coś złapie 😑 aby tylko nie infekcje pęcherza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
24 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

U mnie tylko tyle że wieczorami jestem zmęczona jakbym w kopalni pracowała:D mały delikatnie wierci się w brzuchu najbardziej szaleję od 22:00 😉 czyli możliwe że będzie wesoło jak się urodzi:) ja już bym bardzo chciała żeby był grudzień 😍

Ja to strasznie zasapana jestem... A kondycja przed ciąża pozwalała mi na bardzo dużo. Ja też bym chciała aby to był grudzień 😉

A jak wasza waga kobietki? U mnie jakoś marnie, 0kg na plusie, wczoraj aż położna zwróciła mi uwagę, że za chuda jestem 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja nie wiem jak to zrobiłam ale mam 5kg na plusie...ale cóż po ciąży dieta i do lata zdążę zgubić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja nie znam jeszcze płci... Może dowiem się na USG połówkowym 😉 Jeszcze się nie zapisałam.. Pewnie pod koniec lipca pójdę albo tak pierwsze dni sierpnia.  🙂

Ja na ostatniej wizycie czyli 26.06 miałam 0,6kg na plusie 😂 Ale teraz dużo jem więc myślę, że na następnej wizycie 25.07 może być już ze 2kg na plusie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Ja mam +2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny co tu tak cicho, wkońcu mam tę echo 02.08. 

Maluszek dziś cały dzień mało się kręcił za to zaczyna się wieczór i on zaczyna tańczyć 😍 

Dziś rano ubierają się zauważyłam siarę i piersiach wy też już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Hej dziewczyny co tu tak cicho, wkońcu mam tę echo 02.08. 

Maluszek dziś cały dzień mało się kręcił za to zaczyna się wieczór i on zaczyna tańczyć 😍 

Dziś rano ubierają się zauważyłam siarę i piersiach wy też już macie?

A który tydzień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
10 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Hej dziewczyny co tu tak cicho, wkońcu mam tę echo 02.08. 

Maluszek dziś cały dzień mało się kręcił za to zaczyna się wieczór i on zaczyna tańczyć 😍 

Dziś rano ubierają się zauważyłam siarę i piersiach wy też już macie?

Ja rodze w podobnym terminie i nie mam nic takiego... Dużo tego leci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

18 tydzień i powiem wam że tak samo miałam z córką a co do czego jak urodziłam nie miałam pokarmu czyli teraz powtórka z rozrywki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja połówkowe mam 01.08. 🙂 Jeszcze siara mi nie leci... Jestem dzisiaj 18t+6d czyli jutro już skończę 19tc...Ale w pierwszej ciąży zaczęła mi się pokazywać gdzieś w 7-8 miesiącu więc mam jeszcze czas...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złap
Dnia 17.07.2019 o 19:29, Gość Super Żona napisał:

Dziś rano ubierają się zauważyłam siarę i piersiach wy też już macie?

Pierwszy raz o czymś takim słyszę ,ja miałam siarę zawsze po urodzeniu dzieci, a jestem po jednym porodzie naturalnym i po 3 cesarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
6 godzin temu, Gość Złap napisał:

Pierwszy raz o czymś takim słyszę ,ja miałam siarę zawsze po urodzeniu dzieci, a jestem po jednym porodzie naturalnym i po 3 cesarkach.

Niektórym pojawia się już w ciąży 🙂 Mi w pierwszej tak już po koniec..7-8msc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tym naszym dzieciakom to strasznie musi się nudzić w tym brzuchu 😁🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tym naszym dzieciakom to strasznie musi się nudzić w tym brzuchu 😁🤣

Możliwe chodź moja córka ciągle gada do swojego brata czy jest głodny czy śpi;) najgorzej jak jestem najedzona a dalej mi wpycha np wczoraj na deser czereśnie już naprawdę byłam full🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Hej Mamity! Jak się czujecie w połowie naszej drogi? Ja w 20 tc całkiem dobrze, zaczęłam wykonywać fajne ćwiczenia dla ciezarnych które mają za zadanie wzmocnić uda i miednice, podobno pomoże to przy porodzie - zobaczymy 😉, od początku ciąży prawie 2kg na plusie, z wyprawki jeszcze nic nie mam, pokoik ciągle zagracony naszymi pierdołami, jakoś nie mozemy zacząć 😁, za kilka dni  jedziemy na badanie połówkowe do kliniki i pewnie jak potwierdzi się płeć to będzie większa motywacja by zacząć. 

Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja mam anemię i nie mam siły na nic... Też czekam na płeć 😂 Ale ja już troszkę mam rzeczy dla dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kupujecie najpierw ubranka, kosmetyki czy te "grubsze rzeczy" mebelki, wanienki, wózki?

Ja niby znam płeć po genetycznym usg ale czekam jeszcze na potwierdzenie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Hej kobitki! Ja jestem ciągle śpiąca.  Nie wiem czy to upały czy co. Niby wyniki mam ok i wszystko jest w porządku.  A ciągle chciałabym się na chwilę położyć.  Ja jestem po usg połówkowym. Miałam wczoraj. Wszystko jest ok i na bank będzie drugi chłopak.  Ja kupiłam w sumie pare rzeczy i przymierzam sie do kupna łóżeczka teraz. Czuje sie teraz już taka ciężarna 😊 czuje jak mały kopie. Ciężko mi czasem sie schylić.  Nie widze stóp. Chce mieć ta wyprawke trochę z głowy.  Nie chce latać w tej przedswiatecznej goraczce po rzeczy dziecięce. Wiem ze te dwa ostatnie miesiące są juz trudne. I juz zostawiam sobie wtedy czas na luz i pielegnowanie siebie. W poprzedniej ciąży tak zrobiłam,  że na ponad miesiąc przed planowanym porodem miałam juz wszystko gotowe. Za to ja poszłam do kosmetyczki na pedicure, delikatne zabiegi na twarz typu peeling, maseczka, masaż.  Byłam u fryzjera zadbać o długość włosy.  I to Wam polecam. Bo po porodzie nie będziecie o tym myśleć , a za to będziecie sie czuły dobrze ze macie w miare ogarnięta siebie. Ja nie mówie o robieniu sobie tipsow i szpon. O jakimś ekstra farbowaniu. Chodzi o takie zadbanie. Bo mało czasu jest na wszystko po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 godzinę temu, Gość Dyśka napisał:

Hej kobitki! Ja jestem ciągle śpiąca.  Nie wiem czy to upały czy co. Niby wyniki mam ok i wszystko jest w porządku.  A ciągle chciałabym się na chwilę położyć.  Ja jestem po usg połówkowym. Miałam wczoraj. Wszystko jest ok i na bank będzie drugi chłopak.  Ja kupiłam w sumie pare rzeczy i przymierzam sie do kupna łóżeczka teraz. Czuje sie teraz już taka ciężarna 😊 czuje jak mały kopie. Ciężko mi czasem sie schylić.  Nie widze stóp. Chce mieć ta wyprawke trochę z głowy.  Nie chce latać w tej przedswiatecznej goraczce po rzeczy dziecięce. Wiem ze te dwa ostatnie miesiące są juz trudne. I juz zostawiam sobie wtedy czas na luz i pielegnowanie siebie. W poprzedniej ciąży tak zrobiłam,  że na ponad miesiąc przed planowanym porodem miałam juz wszystko gotowe. Za to ja poszłam do kosmetyczki na pedicure, delikatne zabiegi na twarz typu peeling, maseczka, masaż.  Byłam u fryzjera zadbać o długość włosy.  I to Wam polecam. Bo po porodzie nie będziecie o tym myśleć , a za to będziecie sie czuły dobrze ze macie w miare ogarnięta siebie. Ja nie mówie o robieniu sobie tipsow i szpon. O jakimś ekstra farbowaniu. Chodzi o takie zadbanie. Bo mało czasu jest na wszystko po porodzie.

Ja też jestem jakaś śpiąca, pije już dwie kawy dziennie. Brzuch u mnie też już widoczny ale stopy widać spokojnie hehe, który tydzień że brzuch taki duży? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny! U nas 20 tydzień w piątek mam echo płodu serca, mały upodabnia się do swojej siostry jeden dzień kopie jak szalony drugi dzień  obruci się parę razy i ma mnie w nosie. Jeśli chodzi o wyprawkę to łóżeczko mam po córce, ciuszki dostałam na początek są:) a jeśli chodzi o wózek jak urodzę odrazu zamówię że smyka i mąż pojedzie z córką odebrać. Szybciej nie kupię ( wierzę w głupie zabobony) 😉 czuje się napewno lepiej niż na początku ciąży tylko wkurza mnie ten upał. Wczoraj byłam z córką na jarmarku dominikańskim i pogoda nam sprzyjała, zero słońca 😍  

 

A kiedy macie połówkowe USG, my jesteśmy umówieni na wtorek 06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
4 godziny temu, Gość Super Żona napisał:

Hej dziewczyny! U nas 20 tydzień w piątek mam echo płodu serca, mały upodabnia się do swojej siostry jeden dzień kopie jak szalony drugi dzień  obruci się parę razy i ma mnie w nosie. Jeśli chodzi o wyprawkę to łóżeczko mam po córce, ciuszki dostałam na początek są:) a jeśli chodzi o wózek jak urodzę odrazu zamówię że smyka i mąż pojedzie z córką odebrać. Szybciej nie kupię ( wierzę w głupie zabobony) 😉 czuje się napewno lepiej niż na początku ciąży tylko wkurza mnie ten upał. Wczoraj byłam z córką na jarmarku dominikańskim i pogoda nam sprzyjała, zero słońca 😍  

 

A kiedy macie połówkowe USG, my jesteśmy umówieni na wtorek 06.08

U mnie kopie córka jak szalona 😄 fajne to, takie przyjemne, strasznie się rozczulam i wzruszam 🤪. Ja to chyba mam coś z termostatem bo w upały chodzę w leginsach i bluzce na długi rękaw (zawsze byłam zmarzlakiem i nie wiem co ja zrobię jak będę rodziła w zimę!) może to też moja niedoczynność tarczycy hmm.

Mimo prowadzenia ciąży na NFZ polowkowe i inne ważne usg robię prywatnie i jadę 16.08 już nie mogę się doczekać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mi leci 20 tydzień.  Ale ja mam duży brzuch. Może dlatego , ze mam drobna budowe. No stóp juz nie widzę 😅 ale na wadze nie przybralam duzo. 4 kg od poczatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

My wczoraj mieliśmy połówkowe. I tym razem będzie chłopak. Córka trochę zawiedziona, bo chciała siostrę...Ale co zrobić 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×