Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Paprotka

hej, przyjmiecie jeszcze jedną ciężarówkę?  z terminem na Sylwestra, bo ja to się lubię dobrze zabawić 😉

O mnie: czekam na syna, jeszcze pracuję (mam w domu już jedno grudniowe dziecko sprzed 2 lat i to taka forma odpoczynku poprzez rekreację dla mnie;) i nie wybraliśmy jeszcze imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale

Hej, czytam Was od poczatku ale do tej pory sie nie udzielałam. Moge tez dołączyć? Termin mam na 28 grudnia ale bede miala cesarke mam nadzieje, ze uda mi sie zabieg na 20 grudnia ustalic. Spodziewamy sie chłopca i mamy juz parke w domu. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Witamy i zapraszamy 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
Dnia 17.09.2019 o 17:48, Gość Dyśka napisał:

Przy wyborze wózka to trzeba sobie postawić wiele pytań.  Czy potrzebujecie kół wiekszych pompowanych na wies czy małych i zwinnych do miasta. Czy macie duży bagażnik w aucie i czy w ogóle bedziecie zabierać wózek do auta, czy mieszkacie na 3 czy 4 pietrze i trzeba wnosić karoce czy w domku. Każdego interesują inne parametry. Mnie inetersuje , żeby wózek był lekki i możliwie najbardziej terenowy.  

Dokładnie, ja szukam modelu który jest lekki, mały, zgrabny, łatwo i szybko się składa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Widzę że nas coraz więcej! Super! Ja mam nadzieję że 24.12bedziemy już w kaplecie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
Przed chwilą, Gość Super Żona napisał:

Widzę że nas coraz więcej! Super! Ja mam nadzieję że 24.12bedziemy już w kaplecie w domu

Też bym chciała stresuje się trochę tym faktem, że jeśli to będą święta to może być ciężko na drogach i jeszcze nie dojadę do kliniki 😱 a muszę jechać 45 minut na miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Twins

Urodziłam już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska
43 minuty temu, Gość Mama Twins napisał:

Urodziłam już. 

Ojej wszystko w porządku? Jest dopiero połowa września 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Cooooo ?? Jak urodziłaś co się stało;( przecież to nawet nie 30 tydzień;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Twins

Wody mi odeszły.. No maluszki nie wytrzymały. Franciszek 27cm 700g, Karol 31cm 1100g. Jednak chłopcy, totalne zaskoczenie. Inkubator.. Nie będę was narazie zamartwiac, odezwę się jak będzie lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
23 minuty temu, Gość Mama Twins napisał:

Wody mi odeszły.. No maluszki nie wytrzymały. Franciszek 27cm 700g, Karol 31cm 1100g. Jednak chłopcy, totalne zaskoczenie. Inkubator.. Nie będę was narazie zamartwiac, odezwę się jak będzie lepiej. 

Życzę Ci dużo zdrówka i dla twoich maluszków 😥 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

napewno dla ciebie to trudny temat ale możesz napisać nam coś więcej , co rokują lekarze, jak ty się czujesz? 

Będę trzymać za was kciuki! Musi się udać że 24.12 usiądziecie do kolacji wszyscy razem uśmiechnięci w kaplecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Twins

Jeśli chcecie to opowiem wam więcej jak tylko znajdę siły i czasu. Trzymajcie się i rosnijcie zdrowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale

Mama Twins jak sie czujesz? Co z dziećmi? Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, ze wszystko dobrze sie skończy.  Jak bedziesz miala siły i ochotę daj znac co u Was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mama twins- dużo pracy przed Tobą, ale mam nadzieje,  ze znajdziesz w sobie siłę . Teraz wczesniaczki maja dużo wieksze szanse na normalne życie.  Korzystaj ze wszystkiego co tylko będzie można,  żeby wyrównać im szanse. Walcz kochana, masz dwóch synów!  Pozdrawiam i sciskam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska

Jak dziewczyny u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dziewczyny wiem ze może nie na temat ale mam problem . Jestem obecnie w 6+4 tygodniu ciąży. W 5+4 byłam u lekarza i na USG byl pęcherzyk ciążowy i w nim ciałko żółtawe. Beta w ciągu dwóch dni urosła o 147%. Jednak martwię się bo to moja pierwsza ciąża . Nie mam żadnych objawów oprócz tego że jestem zmęczona chcę mi się spać i często chodze siusiu . Czy powinnam się martwić tym że nie mam mdłości i że nie bolą mnie piersi ? Jak to było u was dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 godzinę temu, Gość Luska napisał:

Jak dziewczyny u Was? 

Ja chodzę z brzuchem, na razie badania wszystkie wychodzą ok 👍🏻, mały szalony... Pewnie da mi popalić jak wyjdzie. Wszystko zaczyna boleć a w szczególności żebra 😖. Zimno idzie, kurtki sprzed ciąży jeszcze dopinam na brzuszku ale za miesiąc już nie da rady, muszę o czymś pomyśleć ale tak mi szkoda wydawać na nową odzież wierzchnią kasy kiedy wiem, że założę to tylko w listopadzie i grudniu... a w szafie wiszą fajne kurtki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Dziewczyny wiem ze może nie na temat ale mam problem . Jestem obecnie w 6+4 tygodniu ciąży. W 5+4 byłam u lekarza i na USG byl pęcherzyk ciążowy i w nim ciałko żółtawe. Beta w ciągu dwóch dni urosła o 147%. Jednak martwię się bo to moja pierwsza ciąża . Nie mam żadnych objawów oprócz tego że jestem zmęczona chcę mi się spać i często chodze siusiu . Czy powinnam się martwić tym że nie mam mdłości i że nie bolą mnie piersi ? Jak to było u was dziewczyny? 

Nie martw się brakiem objawów, skoro lekarz mówi, że wszystko ok, to mu wierz. Ja mdłości na początku nie miałam, później sie pojawiły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale

Do gosc Monika, 

Kiedy masz nastepna wizytę? Pojawiły sie nowe objawy? 

Moim zdaniem zupelnie nie masz sie czym martwic. A wrecz przeciwnie 😁ciesz sie, ze poki co gorzej sie nie czujesz. 

Do gosc luska, u nas 28 tydzien. Brzuch duzy, zgaga okropna i kilka innych bolaczek ciazowych ale chyba jest ok. Czekam z niecierpliwością do 30 tygodnia kiedy juz dziecko ma bardzo duze szanse... nic sie nie dzieje szczegolnego ale bardzo zestrrsowana jestem . Jutro na szczescie mam wizyte . 

Co u was pozostałe dziewczyny.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 godzinę temu, Gość Ale napisał:

Do gosc Monika, 

Kiedy masz nastepna wizytę? Pojawiły sie nowe objawy? 

Moim zdaniem zupelnie nie masz sie czym martwic. A wrecz przeciwnie 😁ciesz sie, ze poki co gorzej sie nie czujesz. 

Do gosc luska, u nas 28 tydzien. Brzuch duzy, zgaga okropna i kilka innych bolaczek ciazowych ale chyba jest ok. Czekam z niecierpliwością do 30 tygodnia kiedy juz dziecko ma bardzo duze szanse... nic sie nie dzieje szczegolnego ale bardzo zestrrsowana jestem . Jutro na szczescie mam wizyte . 

Co u was pozostałe dziewczyny.? 

Zgaga mnie również powitała i refluks. Tak jak ty czekam na tą magiczną 30 ❤️ a za tydzień jadę zobaczyć się z moim synem i kupić mu pierwszą fure! Ostatnio na wizycie kontrolnej pokazał mi swoją buzię i miałam zaszczyt oglądać jego otwory nosowe hahahah. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale

Do gosc ciezarowka, my na razie malo rzeczy mamy. Wozek tez musimy kupic ale ja ciagle mówię, ze jeszcze mamy czas.... termin mam na 28 grudnia a bede miala cesarke i mam nadzieje ze uda sie przrd świętami zrobic zeby wigilie w domu spędzić.  Na poczatku ciazy wydawało sie, ze jeszcze tyle czasu.... a tu juz niedlugo... i ten ciagly problem z imieniem. 😆. Nie mozemy sie na zadne zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska

Ja to mam tak mały brzuch że każdy myśli że to max 5 Msc, a nie 7. Nawet gin był zaskoczony, ale waga dziecka ok, po prostu jak powiedział mam silne mięśnie i wszystko tam trzymają i jakoś mi się rozkłada to tak że nie widać. Chodzę w zwykłych kurtkach i się dopinam, a jak siedzę to w ogóle nie widać że to ciąża 😛 a do 5 Msc to miałam płaski brzuch. 

Nie mam żadnych dolegliwości, ani zgagi, mdłości, sennosci, nic mnie nie boli. Tylko sikam jak najeta co chwila. 

Bardziej mnie przeraża że starsza córka jest z lata więc ciepło luz z przewijaniem i karmieniem na spacerach. A drugie będzie typowo zimowe, to jak to to ogarnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska
1 godzinę temu, Gość Ale napisał:

Do gosc ciezarowka, my na razie malo rzeczy mamy. Wozek tez musimy kupic ale ja ciagle mówię, ze jeszcze mamy czas.... termin mam na 28 grudnia a bede miala cesarke i mam nadzieje ze uda sie przrd świętami zrobic zeby wigilie w domu spędzić.  Na poczatku ciazy wydawało sie, ze jeszcze tyle czasu.... a tu juz niedlugo... i ten ciagly problem z imieniem. 😆. Nie mozemy sie na zadne zdecydować...

Jak ja chciałam swój wymarzony wózek kupic to czekałam na niego 2 Msc, mało ktory sklep ma od ręki, trzymają na wystawie po jednej sztuce a potem ci sprowadzają więc radzę faktycznie kupić wcześniej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 godzinę temu, Gość Ale napisał:

Do gosc ciezarowka, my na razie malo rzeczy mamy. Wozek tez musimy kupic ale ja ciagle mówię, ze jeszcze mamy czas.... termin mam na 28 grudnia a bede miala cesarke i mam nadzieje ze uda sie przrd świętami zrobic zeby wigilie w domu spędzić.  Na poczatku ciazy wydawało sie, ze jeszcze tyle czasu.... a tu juz niedlugo... i ten ciagly problem z imieniem. 😆. Nie mozemy sie na zadne zdecydować...

U nas też był problem z imieniem ale jakoś się dogadaliśmy i wspólnie wybraliśmy. 

Pamiętam jak zrobiłam test i ciężko było mi uwierzyć w to co zobaczyłam a tu jeszcze ponad 2 miesiące i akcja! Też bym chciała aby Junior zechciał wyjść przed świętami ale ja planuje rodzic SN i tu już wszystko zależy od niego 😂

Ja już dużo rzeczy mam kupionych, pokoik umeblowany ale nie mam jeszcze wszystkiego, ciagle coś mi się przypomina i dokupuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
6 minut temu, Gość Luska napisał:

Ja to mam tak mały brzuch że każdy myśli że to max 5 Msc, a nie 7. Nawet gin był zaskoczony, ale waga dziecka ok, po prostu jak powiedział mam silne mięśnie i wszystko tam trzymają i jakoś mi się rozkłada to tak że nie widać. Chodzę w zwykłych kurtkach i się dopinam, a jak siedzę to w ogóle nie widać że to ciąża 😛 a do 5 Msc to miałam płaski brzuch. 

Nie mam żadnych dolegliwości, ani zgagi, mdłości, sennosci, nic mnie nie boli. Tylko sikam jak najeta co chwila. 

Bardziej mnie przeraża że starsza córka jest z lata więc ciepło luz z przewijaniem i karmieniem na spacerach. A drugie będzie typowo zimowe, to jak to to ogarnąć? 

Z kurtami to i ja jeszcze nie mam problemu ale za miesiąc już pewnie będzie 🤣😂 brzuch mam taki chyba normalny, jak założę bluzę rozmiar 36 to sie chowa, ale wchodzi jeszcze w 34 🤣😂 chyba nie jest źle! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
6 minut temu, Gość Luska napisał:

Jak ja chciałam swój wymarzony wózek kupic to czekałam na niego 2 Msc, mało ktory sklep ma od ręki, trzymają na wystawie po jednej sztuce a potem ci sprowadzają więc radzę faktycznie kupić wcześniej 😛

Ja też miałam wybrany wymarzony wózek ale całe szczęście nie zamówiłam go przez internet tylko najpierw pojechałam do sklepu go obejrzeć i stwierdziłam, że nie jest to czego szukam i tak wybrałam inny który kupię. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamalla

Witam po dlugiej przerwie!

Ja juz odliczam dni do konca, zostalo mi 74 dni 🙂 Mam nadzieje, ze jakos to przetrwam, bo od samego poczatku mam nudnosci i wymioty. Do tej pory mi nie przeszlo i juz mam serdecznie dosc, a na dodatek teraz meczy mnie zgaga i refluks. Do tego takie typowe ciazowe niedogodnosci jak skurcze w lydkach czy krew z nosa.

Brzuszek mam dosyc maly, w pracy nie wszyscy wiedzieli, ze jestem w ciazy. Co niektory dopiero niedawno wypatrzyli brzuszek i nie moga sie nadziwic, ze ciaza juz taka zaawansowana. Strasznie sie balam, ze synek bedzie za maly przez te ciagle wymioty, ale na szczescie na ostatnim usg wszystko wyszlo w porzadku. Rosnie pieknie i jest wiekszy niz sie spodziewalam. W 28tyg+2 wazyl juz 1330g. Ja nie wiem, gdzie on sie tam schowal 😉

Pokoik mamy juz prawie urzadzony i wiekszysc rzeczy dla maluszka tez mamy. Zostal nam tylko wozek do kupienia, ale z tym nie moge sie zdecydowac. No i pieluchy i kosmetyki.

Teraz zostaje jeszcze zdecydowac sie na imie, maz uparl sie na jedno ale do konca nie jestem przekonana. Podoba mi sie, ale sa tez inne imiona, ktore bardziej przypadly mi do gustu. A on juz tak sie nastawil i mowi do brzuszka po imieniu, ze chyba nie zostanie mi nic innego jak zaakceptowac 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie, piszcie co tam u Was i czy macie juz wybrane imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale

Ja w sumie musze usiasc z kartką i zrobic liste czego brakuje... na pewno termometr, kilka pieluch tertrowych i zwyklych tez nie mam , ale to wszędzie sie kupi. Smoczki... zapomnialam zupelnie o smoczkach😅. No i ten nieszczesny wozek. Ale nim sie nie przejmuje. Na pewno nie bedziemy nowego kupowac. Przy starszych dzieciach mialam mutsy evo i bylam bardzo zadowolona i tym razem chyba tez cos z mutsy kupimy.. ale to w listopadzie. 

Zazdroszczę wam malych brzuszków.  Ja mam ogromny. Ale to w sumie 5 ciaza chociaz 3 dziecko.  Moze dlategotak z dystansem podchodze do wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej! My cały czas rośniemy jestem już naprawdę duża;) w poniedziałek wizyta, cały czas zastanawiam się nad porodem tzn czy na NFZ czy prywatnie. Ja dostałam całą wyprawkę jeśli chodzi o ciuszki posegregowalam je i schowałam do szafy:) mam jeszcze czas..😂 wózek dopiero po porodzie, łóżeczko na strychu też dopiero mąż wyjmie po porodzie i dokupi materac

Boję się porodu powiem wam szczerze chodź pierwszy poród był naprawdę lekki.

Córka czeka już na brata i nie może się doczekać ( ja też bym chciała mieć to za sobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×