Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hermiona

czy to ma sens-Warszawa

Polecane posty

Gość Hermiona

Witajcie. Mam ochotę zmienić miejsce zamieszkania i pracę. Obecnie mieszkam na wsi a pracy swojej nienawidzę! Mam marzenie,żeby zaznać 'wielkiego świata' i przeprowadzić się do Warszawy. Jakby co ,to studiowałam w innym dużym mieście i nie jestem jakąś dzikuską. Problem leży w tym,że nie chce już robić tego w czym się wykształciłam. Poświęciłam na to spora część życia no i w konsekwencji nie umiem nic poza tym. Nawet znajomość angielskiego jest na żenującym poziomie! I tu pytanie do Was. Czy da się znaleźć tam pracę, gdzie nie będę musiała być sprzataczką, ale odnajdę się bez śmigania po ang.? Wydaje mi się, że w większości prac trzeba umieć, zwłaszcza w dużym mieście: Kelnerka,sprzedawczyni,barmanka,nie wiem...kasjerka d cyrku:) albo na pkp 😉 gdziekolwiek. Muszę powiedzieć też,że jestem wyjątkowo niezdolna do języków. Czy jest dla mnie nadzieja? Planuje wziąć 2000 zł i ruszyć w nieznane hahaahhah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddss

wyruszę razem z tobą skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

Masz wyzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona

Jaha, że mam. Tylko na kierunku tak niepraktycznym jak 'lakierowanie prętów klatek w zoo'. No,trochę mnie tu wyobraźnia poniosła hehe, ale faktem jest, że już nie chce tego robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

Spokojnie w Warszawie w jakims urzedzie cos znajdziesz. To tylko kwestia czasu. Sprawdz na KPRMie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona
9 minut temu, Gość ddss napisał:

wyruszę razem z tobą skarbie

No czemu nie,najpierw musiałbyś przejść jednak przez sito pytań haha, czy nadajesz się na towarzysza w tej podróży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddss

Hermiona wyruszmy razem proszę i przeżyjmy przygodę zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

2000 zlotych? To chyba zart. Na podroz starczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

To dlaczego poszlas na takie kijowe studia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona
5 minut temu, Gość Prof. Ciekawski napisał:

Spokojnie w Warszawie w jakims urzedzie cos znajdziesz. To tylko kwestia czasu. Sprawdz na KPRMie.

W życiu bym na to nie wpadła! Brzmi egzotycznie, ale może się odnajdę tam. I tak planuje za kilka miesięcy tam wyprawę,więc może coś z poziomu wsi znajdę wysyłając cv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona
5 minut temu, Gość gwoli wyjasnienia napisał:

To dlaczego poszlas na takie kijowe studia? 

Cholera,bo byłam bardzo naiwna!!! Byłam w swoim dziwnym świecie! Naszczecie jestem nieskromnie mówiąc, bardzo sumienna,dokładna, uczciwa ,więc poradzę sobie w pracy całkowicie innej. Byle nie z tym angielskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

nabory.kprm.gov.pl

Akurat skladanie aplikacji do urzedow panstwowych ma ta niesamowita zalete, ze jezeli spelniasz wymogi formalne to musza zaprosic Cie na rozmowe. Jakis czas temu zmienialem prace i wyslalem w odpowiedzi na ogloszenia CV do kilkunastu firm i trzech urzedow - dostalem zaproszenie na rozmowe do trzech urzedow 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona
1 minutę temu, Gość Prof. Ciekawski napisał:

nabory.kprm.gov.pl

Akurat skladanie aplikacji do urzedow panstwowych ma ta niesamowita zalete, ze jezeli spelniasz wymogi formalne to musza zaprosic Cie na rozmowe. Jakis czas temu zmienialem prace i wyslalem w odpowiedzi na ogloszenia CV do kilkunastu firm i trzech urzedow - dostalem zaproszenie na rozmowe do trzech urzedow 🙂 

O,dzięki Profesorku:) to kompletnie inna bajka ,ale marzę o nudnej biurowej robocie, gdzie można pić kawę i nosić rajstopy i nosić głowę wysoko . Tak,rola urzedniczki mi odpowiada. Jest prestiż,jest moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi

Można jako kasjer do bierdronki, Lidelka, Aludika, Miłej, Pola, Dina, czy Stokrotki. Można jako wózkowy do magazynu (robisz papier na wózek podnośnikowy lpg abo elektryczny). Można jako "ciągacz drutu" do fabryki metalowej. Jak lakierowałaś już pręty w ZOO to może wyjedź do niemioszków. Tam lakierników samochodowych potrzebują -płacą 2000e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

Na poczatek mozesz zaczepic sie w Izbie Administracji Skarbowej - tam ciagle potrzebuja i to bez znajomosci jezyka i stazu w administracji publicznej a z czasem wynajdziesz sobie cos ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona
2 minuty temu, Gość Kiwi napisał:

Można jako kasjer do bierdronki, Lidelka, Aludika, Miłej, Pola, Dina, czy Stokrotki. Można jako wózkowy do magazynu (robisz papier na wózek podnośnikowy lpg abo elektryczny). Można jako "ciągacz drutu" do fabryki metalowej. Jak lakierowałaś już pręty w ZOO to może wyjedź do niemioszków. Tam lakierników samochodowych potrzebują -płacą 2000e.

Ciagacz drutu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona

Ale na kasie już pracowałam. Nie odpowiadało mi to,że i tak musiałam być po części sprzątaczka mimo ,że nie było tego w umowie. No i układanie lodów w zamrażarce, czy generalnie przebywanie w chłodni to dramat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

Pierwsze z brzegu:

referent do spraw: rejestracji w Dziale Identyfikacji i Weryfikacji Poprawności Rejestracji Podatników

mnoznik 1,7 co daje ok 2330 miesiecznie na reke + premia + trzynasta pensja

wymagania? wyksztalcenie srednie i obsluga komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona

A czy to się patrzy 8 godzin w komputer dziennie? Czy już mam rozglądać się za okularami? Kurde,ale wybrzydzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

Akurat kilkanascie lat pracuje przy komputerze i nie nosze okularow 🙂 Bez komputera to kasa (ale tam tez patrzysz w monitor tylko mniejszy), sprzatanie albo kelnerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona

Albo ....garderobiana w teatrze. Właśnie na to wpadłam hahahha kompletnie co innego,nie? Ech,znów mnie ciągnie w te stronę . Jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

Twoj wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona

Chce na męża aktora. Zgłoszenia proszę przesyłać tutaj. Może być słaby aktor. Może być początkujący. Ahahahahhaa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Ciekawski

I bedziesz go utrzymywac? Tylko czolowka aktorska ma znosne pieniadze, reszta musi dorabiac na chleb i liczyc, ze sie wybije do jakiegos koszmarnego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiarka

Odstaw alkohol. Nie kazdy jest takim nieudacznikiem jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona

OOsz kurczę ale jesteście realistami. Zawsze mi tego brakowało. Tylko ,że moje życie jest dowodem na to,że marzenia się spełniają. Mimo wszystko i na przekór wszystkiemu co rozsądne. Strach jednak jest ....przed tą mega zmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiarka

Do odwaznych swiat nalezy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaki

nosić głowę wysoko , masz na myśli zadzierać nochala ? jeszcze zes nie przyjechała a juz ci odpieprza jak kazdemu słoikowi, czy wy potraficie byc normalni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokok
1 godzinę temu, Gość flaki napisał:

nosić głowę wysoko , masz na myśli zadzierać nochala ? jeszcze zes nie przyjechała a juz ci odpieprza jak kazdemu słoikowi, czy wy potraficie byc normalni??

po jej infantylnym sposobie pisania i wyzierającej wręcz pustocie umysłowej, widać przecież że do normalności jej daleko.

Przeraża jedynie, że taki pustak mianuje się osobą z wyższym wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×