Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Rozwodnik

Rozwiodlem sie i dopiero teraz zaczalem zyc pelnia zycia

Polecane posty

Go艣膰 Rozwodnik

Polecam wszystkim 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sixs

Doprawdy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iza

ta ciesz sie poki mozesz, bo pewnego dnia zderzysz sie z rzeczywistoscia i sie okaze ze jestes teraz alimenciarzem kt贸ry pewnie najm艂odszy juz nie jest i nie jest dobra partia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alicja

ale chwalisz si臋 czy chcesz pocieszenia聽i utwierdzenia w tym przekonaniu? Opowiedz co艣 o tej pe艂ni 偶ycia, bo przypuszczam, 偶e polega to na udowadnianiu wszystkim dooko艂a聽jak jest super i robieniu z siebie koncertowego ...a, ja to przewa偶nie robi膮 panowie po rozstaniach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rozwodnik

Robie to na co mam ochote, nie musze sie nikomu tlumaczyc. Jednym slowem, jestem wolny i swobodny 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 onaaaaaaaaaaaa

Rozumiem Ci臋. Te偶 si臋 rozwiod艂am i wreszcie oddycham i 偶yj臋 normalnie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Simon Mol

Gratuluje wszystkim zadowolonym 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
21 minut temu, Bolek napisa艂:

Niekt贸rzy chyba zazdroszcz膮 wolno艣ci. Cz艂owiek po rozwodzie dostaje skrzyde艂 馃檪 przerabia艂em to,聽 tyle 偶e takie 偶ycie cieszy 2-3 lata, potem zn贸w chce si臋 zwi膮zku

聽a聽 pa za tym w nowym zwi膮zku przekonujesz si臋 ze ta pierwsza nie by艂a taka z艂a...wiesz jakie jest powiedzenie ta druga nie jest lepsza tylko inna...nie lepsza...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Bolek napisa艂:

Cytuj膮c klasyka "kobiety nie zmienisz, mo偶esz zmieni膰 kobiet臋 ale to nic nie zmieni" i co艣 w tym jest 偶e po jakim艣 czasie ka偶da zaczyna zachowywa膰 si臋 podobnie, ale w艂a艣nie chodzi o te niewielkie r贸偶nice....

dop贸ki cia艂o nie b臋dzie tak znane jak pierwszej..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1 minut臋 temu, Bolek napisa艂:

Akurat powodem rozwodu bylo to 偶e wielu poznawa艂o jej cia艂o wraz ze mn膮 馃檪 nie chodzi艂o mi akurat o sex tylko o codzienne zachowania, 偶yciowe podej艣cie

wiesz trudno takie widocznie mia艂a upodobanie....tylko dlaczego rani艂a tym innych mogla powiedzie膰 znudzi艂o mi si臋 ju偶 twoje mi臋so w spodniach szukam 艣wie偶ego...serdelka..i tyle prosto w oczy...no tak...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisa艂:

A ile procent os贸b tak robi? Chcia艂a raz skrzyde艂ko, raz udko, raz warzywna, od tak膮 urozmaicona diet臋 馃檪

ka偶da zdrowo my艣l膮ca tak robi kt贸ra szanuje swoje zdrowie psychiczne i siebie...m贸wi prawd臋 prawda boli ale nas wyzwoli od troj膮cych emocji..one zak艂amanych聽 zabijaj膮..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Widzisz tylko 偶e to o czym piszesz jest po obu stronach.Ja r贸wnie偶 odnowilam kontakty ze聽 znajomymi,nie musz臋 utrzymywa膰 idealnego porzadku je艣li jestem zm臋czona,mo偶na powiedzie膰 i偶 mam wi臋kszy luz.Sporo zale偶y od spojrzenia na t膮 sam膮 sytuacj臋. Jednak mnie ona nie cieszy,by艂y m膮偶 stacza si臋 coraz bardziej cho膰 jest we mnie ogrom z艂o艣ci to 偶al mi go. To te偶 cz艂owiek,jednak trzeba by艂o wybra膰 czy jest sens nadal walczy膰 o rodzin臋 i o jak膮 rodzin臋.Staram si臋 znajdowa膰 w 偶yciu te偶 te ja艣niejsze strony ale pisze jak jest ,nie ma zachwytu szcz臋艣cia jest 偶ycie, bywa 偶e przynosi rado艣膰 a kt贸ry艣 z kolei nast臋pna trosk臋 i niepok贸j. ZYCIE.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Darek
Dnia 4.05.2019 o 22:32, Go艣膰 iza napisa艂:

ta ciesz sie poki mozesz, bo pewnego dnia zderzysz sie z rzeczywistoscia i sie okaze ze jestes teraz alimenciarzem kt贸ry pewnie najm艂odszy juz nie jest i nie jest dobra partia :)

Droga pani ja osobi艣cie alimenty traktuj臋 jakbym 艂o偶y艂 na rodzin臋 za czas贸w zwi膮zku ma艂偶e艅skiego wi臋c na jedno wychodzi a na w艂asne dzieci mi nie szkoda kasy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×