Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość III

I jak ja mam znaleźć przyszłą żonę jak wszystkie dziewczyny w moim wieku się puszczają?

Polecane posty

Gość III

Zdecydowana większość dziewczyn w wieku 20-25 lat nawet te wyglądające na spokojne robiły już takie rzeczy że to się w głowie nie mieści. Wiekszość miała kilku z którymi uprawiały seks i kilkunastu którym lizały członka. I znajdź tu porządną w tych czasach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvv

lizanie członka to nic, wyobraz sobie ze wiele lasek lizało rowek facetowi trzepiąc mu ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość cvvv napisał:

lizanie członka to nic, wyobraz sobie ze wiele lasek lizało rowek facetowi trzepiąc mu ręką

<zwymiotowałem> po przeczytaniu tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99j

Hehe a ja nie robiłam kompletnie nic i co???? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

<zwymiotowałem> po przeczytaniu tego

faceci robią to samo, liżą cipy, rowki, bawią się analnie, i to jest ok. zmieniają partnerki jak rękawiczki jeśli mają taką możliwosć (bo jeśli nie mają to i tak o tym marzą wiec są tacy sami a niech sie trafi okazja to szybko sie okaze,ze mam rację), sa płytcy. i to jest okej, tak?? a jak  kobieta tak robi to jest ble... do facetów; szanujcie siebie i innych, to będziecie szanowani. Mamy XXI wiek, a nie X. Chyba zapomnieliście, że żyjemy w XXI wieku i wypadałoby ruszyć mózgownicą albo zwyczajnie uzbierać kasę i ją przeszczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxc

A to, że faceci w twoim wieku robią to samoz kobieta juz ci nie przeszkadza?Tak samo sie szanujcie, to takie kobiety bedziecie przyciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfde
Przed chwilą, Gość zxc napisał:

A to, że faceci w twoim wieku robią to samoz kobieta juz ci nie przeszkadza?Tak samo sie szanujcie, to takie kobiety bedziecie przyciagac

Ja się szanuję i tego samego wymagam od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gosc napisał:

faceci robią to samo, liżą cipy, rowki, bawią się analnie, i to jest ok. zmieniają partnerki jak rękawiczki jeśli mają taką możliwosć (bo jeśli nie mają to i tak o tym marzą wiec są tacy sami a niech sie trafi okazja to szybko sie okaze,ze mam rację), sa płytcy. i to jest okej, tak?? a jak  kobieta tak robi to jest ble... do facetów; szanujcie siebie i innych, to będziecie szanowani. Mamy XXI wiek, a nie X. Chyba zapomnieliście, że żyjemy w XXI wieku i wypadałoby ruszyć mózgownicą albo zwyczajnie uzbierać kasę i ją przeszczepić.

Owszem mamy XXI wiek i wolność osobistą. To nie czasy zsyłek na Syberię gdzie żonę mężczyźnie przydzielano administracyjnie. Teraz mężczyzna może wybierać. Grubą, szczupłą, cnotliwą albo ladacznicę.

Ty masz prawo sobie używać, mężczyzna ma prawo Ciebie nie chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwizduGwizdu
6 minut temu, Gość hfde napisał:

Ja się szanuję i tego samego wymagam od kobiet.

A kim ty jesteś kmiotku, żeby od kogoś czegoś wymagać. Spadaj na bambus! Z takim podejściem to jedyna partnerka, jaką ci zostaje to lewa ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Mam 23 lata i miałam może. 3 partnerów, to samo moje koleżanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Jesien22 napisał:

No nie wiem. Mam 23 lata i miałam może. 3 partnerów, to samo moje koleżanki. 

trzech to i tak sporo jak na 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość ... napisał:

trzech to i tak sporo jak na 23 lata

doświadczenie zawodowe już posiadasz, czyli już możesz zostać nauczycielką 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, amBrożyk napisał:

doświadczenie zawodowe już posiadasz, czyli już możesz zostać nauczycielką 🙂

 

Nie wiem co masz na myśli. 

I naprawdę nie uważam, żeby 3 partnerów to sporo. Z jednym jestem ponad 4 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III
2 godziny temu, Gość zxc napisał:

A to, że faceci w twoim wieku robią to samoz kobieta juz ci nie przeszkadza?Tak samo sie szanujcie, to takie kobiety bedziecie przyciagac

Nie porównuj mnie z innymi !!! Ja przedstawiłem swoje skromne wymagania szkoda,że mało dziewczyn je spełnia. Jak jednego lub dwóch chłopaków miała to jeszcze to jakoś ujdzie,ale 5 lub więcej, prosze cię.... Takie unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie mamy czasy ,,jesteś tego warta" czyli czego ? dziewczyny zaniżają dzieląc przez 2 a chłopaki mnożą przez 2 by nie byc ciapkami. Wartości rodzinny padły wraz z wejściem epoki konsumpcji i szybkiego życia , większosc postępuje w myśl zasady lepiej grzeszyć niż żałować albo powiedzonka ostatnio popularnego BBB : byle gdzie , byle jak, byle z kim . Zresztą w każdym kanale telewizyjnym jest pokazywana zdrada, jej uniesienia, romantyzm tylko nie ma co się dzieje po kilku latach , jak to psychicznie dewastuje i zmienia psychikę. A tak naprawdę to przecież w dzisiejszych czasach nie ma kary za zdradę jak kiedys co pokazał dobitnie wyrok sądu gościa co był notorycznie zdradzany i ,,ma" 4 dzieci nie swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina facetow
4 godziny temu, Gość III napisał:

Zdecydowana większość dziewczyn w wieku 20-25 lat nawet te wyglądające na spokojne robiły już takie rzeczy że to się w głowie nie mieści. Wiekszość miała kilku z którymi uprawiały seks i kilkunastu którym lizały członka. I znajdź tu porządną w tych czasach.....

ja jak mialam 20-25 lat to bylam porzadna dziewica i kompletnie zaden mnie nie chcial a te puszczalskie mialy pewno adoratorow, zadna puszczalska nie byla samotna tak tak jak ja
wszyscy faceci chca tylko puszczalskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
15 godzin temu, Gość to wina facetow napisał:

ja jak mialam 20-25 lat to bylam porzadna dziewica i kompletnie zaden mnie nie chcial a te puszczalskie mialy pewno adoratorow, zadna puszczalska nie byla samotna tak tak jak ja
wszyscy faceci chca tylko puszczalskie

faceci może i chcą puszczalskie, ale mężczyźni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość III
56 minut temu, Gość ... napisał:

faceci może i chcą puszczalskie, ale mężczyźni nie.

Dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahah
58 minut temu, Gość ... napisał:

faceci może i chcą puszczalskie, ale mężczyźni nie.

Napisał dojrzały 20 letni mężczyzna 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
11 godzin temu, Gość Ahah napisał:

Napisał dojrzały 20 letni mężczyzna 🤣🤣

A żebyś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25letnia mama
5 minut temu, Gość ... napisał:

A żebyś wiedziała.

padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
17 minut temu, Gość 25letnia mama napisał:

padlam

To tylko świadczy, że sama raczej nie jesteś zbyt dojrzała. Współczuję dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSASAS

Ja lubiępuszczalskie na te parę miesięcy zabawy, ale szukam tej jedynej, wśród porządnych. Sam kiedyśbyłem porzadny i mnie traktowano źle, teraz ja wykorzystuje te ladacznice, a będę kims więcej, dla mojej przysżłej żony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.05.2019 o 19:44, Jesien22 napisał:

Nie wiem co masz na myśli. 

I naprawdę nie uważam, żeby 3 partnerów to sporo. Z jednym jestem ponad 4 lata. 

Mieć chłopaka i ,,chodzić" z nim to jedna sprawa a uprawiać seks to druga. Zatarły się pojęcia , kiedyś dziewczyna miała chłopaka, chodzili pod rękę, do kina, kawiarni, na wycieczki a seksu nie było. Teraz jak dziewczyna mówi że ma chłopaka to tak jakby z nim uprawiała seks. Pozbyliśmy się romantyzmu, głębszego uczucia itp , a tę pustkę wypełnił eks . Może dlatego tyle zdrad, wczesnych rozwodów, niedopasowanych związków. To tak jakby przyszłego kierowcę tira nie przeszkolić, nauczyć jazdy tylko dać kluczyki i kazać jechać po trasach = wypadek, uszkodzenie pojazdu pewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.05.2019 o 12:48, Gość ... napisał:

faceci może i chcą puszczalskie, ale mężczyźni nie.

na żony !!! a tylko do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 godzin temu, Gość gość napisał:

na żony !!! a tylko do zabawy.

Nie potrzebuję kobiety do zabawy, więc nie chciałbym puszczalskiej nawet do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×