Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariiOlla

Dlaczego kobiety farbują włosy?

Polecane posty

Gość MariiOlla

Zwłaszcza, że każdej z nas najlepiej w naturalnym kolorze...

Najgorsze są blondynki co się robią na Rusi lub czerwono, a te kolory pasują tylko sniadej i ciemnej karnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja lubię zmieniać fryzury i kolor. Mój naturalny kolor to musi blond i szczerze go nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka

bo chcą mieć inny kolor włosów.

nie dziękuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitara

Ja mam bardzo dużo siwych, czuję się niepewnie, gdy widać odrosty, a ludzie wpatrują się we mnie i to widzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo chcą i mogą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po to, zeby takie niedoroby jak autorka tematu mialy sie nad czym zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Ja farbuje bo mam już pojedyncze siwaki ale gdybym miała swój kolor to bym nie farbowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Bo w wieku 27 lat zaczęłam siwieć :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issska
24 minuty temu, Gość Aaaaa napisał:

Bo w wieku 27 lat zaczęłam siwieć 🙂

 

Zazdroszczę. Ja zaczęłam siwiec w wieku 17 lat 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bzdura, nie każdej kobiecie jest najlepiej w naturalnym kolorze. Nie wiem skąd taką pierdołę wytrzasnęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre kobiety mają brzydki naturalny kolor, bez połysku, bez pomysłu, bez polotu. Farbowane ładnie błyszczą, kryją siwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat dużo Polek ma brzydki kolor włosów. Jak byłam młoda, to farbowałam, bo eksperymentowałam z wizerunkiem. Później długie lata tylko naturalne i "nudna" fryzura, bo eksperymenty mi się przejadły. Teraz farbuję, bo siwieję. Zresztą wkładam dużo wysiłku, żeby nie było widać, że włosy farbuję, "naturalny" kolor odmładza (co nie znaczy, że nie można takiego osiągnąć chemicznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 36 lat i już widzę pojedyncze siwe.Ale farbowac jeszcze nie będę,bo kiedys przez farby wlosy mi wypadaly.Wole siwe niż być łysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pada,
21 godzin temu, Gość MariiOlla napisał:

Zwłaszcza, że każdej z nas najlepiej w naturalnym kolorze...

Najgorsze są blondynki co się robią na Rusi lub czerwono, a te kolory pasują tylko sniadej i ciemnej karnacji.

-żeby głupi(jak ty) miał zagadkę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Abyś miała o czym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby mogli zarabiać i fryzjerzy i firmy kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby przykryć siwiznę i żeby lepiej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żeby mogli zarabiać i fryzjerzy i firmy kosmetyczne.

Tak Grażko. Najlepiej nie dawać nikomu zarobić nie bedo sie skureweseny na tobie i twoi krzywdzie dorabiac. Matka cie w domu podetnie, farby nie poczebujesz, bo mosz pikny kolor. Taki polski. Siwo mysi. Szampon się kończy? Wody dolej na miesiąc jeszcze starczy. A po co do kina? Matka popkorna zrobi a filma sie z dorenta ściungnie. Na co komu Włochy i Grecja? Wypoczynek na działce najlepszy. Nie bedo hotelarze na mnie zarabioć. Na kawe do kawiarni? Nie naparzysz se w domu? Tylko knajpiarz bedzie zarabiał. Po co na koncert iść. Z jutuba zobaczysz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Janusz napisał:

Tak Grażko. Najlepiej nie dawać nikomu zarobić nie bedo sie skureweseny na tobie i twoi krzywdzie dorabiac. Matka cie w domu podetnie, farby nie poczebujesz, bo mosz pikny kolor. Taki polski. Siwo mysi. Szampon się kończy? Wody dolej na miesiąc jeszcze starczy. A po co do kina? Matka popkorna zrobi a filma sie z dorenta ściungnie. Na co komu Włochy i Grecja? Wypoczynek na działce najlepszy. Nie bedo hotelarze na mnie zarabioć. Na kawe do kawiarni? Nie naparzysz se w domu? Tylko knajpiarz bedzie zarabiał. Po co na koncert iść. Z jutuba zobaczysz.  

A wiesz,ze skromność to CNOTA?

A wiesz jak chemia niszczy zdrowie?

O smogu zaczęli wreszcie mówić,a czemu nie mówią,ze coraz więcej alergii jest z powodu kosmetyków?

A wiesz co to Ekologia?

Dziś staje się modne nie depilowanie pach u kobiet,niemalowanie się i jestem Z A ! 😄

A swoją drogą...chyba z jez.polskiego notorycznie dostawales jedynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Włosy tez się starzeja,zmieniają kolor pomimo ze wyrastają nowe to juz nie są tak piękne jak za młodych lat. Farbujemy sie po to zeby uczyc i nie bac się zmian,ze co jakis czas wyglądać inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

A wiesz,ze skromność to CNOTA?

A wiesz jak chemia niszczy zdrowie?

O smogu zaczęli wreszcie mówić,a czemu nie mówią,ze coraz więcej alergii jest z powodu kosmetyków?

A wiesz co to Ekologia?

Dziś staje się modne nie depilowanie pach u kobiet,niemalowanie się i jestem Z A ! 😄

A swoją drogą...chyba z jez.polskiego notorycznie dostawales jedynki .

Skromność to CNOTA! tak się mówiło dziewczynkom z biednych rodzin, żeby się nie czuły gorsze, że nie mają lepszych ciuchów czy kosmetyków. Bardzo popularne w polandii.

Wiesz jak brak chemii niszczy zdrowie?

Pasty do zębów, plomby,  nici dentystyczne, mydło, szampon, odżywka do włosów, a nawet antybiotyki, szczepienia, luteina, kwas foliowy metylowany, to wszystko wytwory tej strasznej chemii

A wiesz co to zdrowy rozsądek?

Nie spotkałam się jeszcze z tą modą i raczej się ona nie przyjmie. Włosy pod pachą są u obydwu płci niehigieniczne i obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Skromność to CNOTA! tak się mówiło dziewczynkom z biednych rodzin, żeby się nie czuły gorsze, że nie mają lepszych ciuchów czy kosmetyków. Bardzo popularne w polandii.

Wiesz jak brak chemii niszczy zdrowie?

Pasty do zębów, plomby,  nici dentystyczne, mydło, szampon, odżywka do włosów, a nawet antybiotyki, szczepienia, luteina, kwas foliowy metylowany, to wszystko wytwory tej strasznej chemii

A wiesz co to zdrowy rozsądek?

Nie spotkałam się jeszcze z tą modą i raczej się ona nie przyjmie. Włosy pod pachą są u obydwu płci niehigieniczne i obrzydliwe.

Nie masz żadnych mądrych argumentów.

Moj mąż nie goli pach,i nie znam zadnego faceta z wygolonymi pachami.

Wiesz dlaczego jest coraz więcej nowotworów?A rak piersi nie od tych sławnych antyperspirantow?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zauważ ze właśnie bogaci ludzie,wyksztalceni i kulturalni są skromniejsi w mowie i czynie.

Skromność jest cnotą i nic tego nie zmieni.

Czy bycie krzykaczem jest zaprzeczeniem skromnosci i ogłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eko mama

Ja żyję bez chemii. Mam szałas, a w nim materac gryczany powleczony bawełniana narzutka. Śpię pod kołdrą z merynosów. Gotuje na glinianych naczyniach, jakie sama wytwarzam, na ognisku. Smartfona mam, ale internet odpalam tylko raz na miesiąc bo podobno internet powoduje raka mózgu. Jeżdżę tylko konno, sama uprawiam ogródek i trzymam zwierzęta. Nie myję się właściwie wcale, bo to nienaturalne. Po coś się w końcu pocimy, nie? A mycie się jest ingerencją w naturę i ekologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie masz żadnych mądrych argumentów.

Moj mąż nie goli pach,i nie znam zadnego faceta z wygolonymi pachami.

Wiesz dlaczego jest coraz więcej nowotworów?A rak piersi nie od tych sławnych antyperspirantow?

 

No cóż... współczuję Ci letnich spotkań towarzyskich z tymi januszami. Wszyscy faceci których znam golą pachy, albo trymują.  

Raka to sie dostaje od czytania twoich wpisów.

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zauważ ze właśnie bogaci ludzie,wyksztalceni i kulturalni są skromniejsi w mowie i czynie.

Skromność jest cnotą i nic tego nie zmieni.

Czy bycie krzykaczem jest zaprzeczeniem skromnosci i ogłady?

Czego najlepszym przykładem jest wczorajsza gala MET . skromność, prostota... gotyckie katedry, renesansowe rzeźby, barokowe wnętrza... po prostu bieda. Nic na to nie poradzicie, że skromność jako "cnota" była wtłaczana do plebejskich głów, żeby przypadkiem za dużo od życia niższe warstwy nie chciały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Eko mama napisał:

Ja żyję bez chemii. Mam szałas, a w nim materac gryczany powleczony bawełniana narzutka. Śpię pod kołdrą z merynosów. Gotuje na glinianych naczyniach, jakie sama wytwarzam, na ognisku. Smartfona mam, ale internet odpalam tylko raz na miesiąc bo podobno internet powoduje raka mózgu. Jeżdżę tylko konno, sama uprawiam ogródek i trzymam zwierzęta. Nie myję się właściwie wcale, bo to nienaturalne. Po coś się w końcu pocimy, nie? A mycie się jest ingerencją w naturę i ekologię.

A psitke myjesz czy okadzasz dymem z olchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Janusz śmierdzący ale z pachami ogolonymi.Do tego piwny brzuszek ale włos ufarbowany 😄 Skarpetki oczywiście Adidasa i skórzane porządne sandały.Wakacje tylko poza Polandią i tylko na full żarcia i picia(all inclusive).Bo przecież bandzioch nie wytrzyma o samym śniadaniu i obiadokolacji.Masz rację,skromność jest passe!Trzeba jeszcze te zdjęcia na Instagramie wstawić i zameldować się na Facebooku,żeby nikogo nie ominęła informacja gdzie aktualnie przebywasz.

Show biznes to nie prawdziwe życie,to tylko pokazówka Januszu.

A tak na temat-kto się mało przejmuje ludzkim gadaniem,ten mniej siwych włosów przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Eko mama napisał:

Ja żyję bez chemii. Mam szałas, a w nim materac gryczany powleczony bawełniana narzutka. Śpię pod kołdrą z merynosów. Gotuje na glinianych naczyniach, jakie sama wytwarzam, na ognisku. Smartfona mam, ale internet odpalam tylko raz na miesiąc bo podobno internet powoduje raka mózgu. Jeżdżę tylko konno, sama uprawiam ogródek i trzymam zwierzęta. Nie myję się właściwie wcale, bo to nienaturalne. Po coś się w końcu pocimy, nie? A mycie się jest ingerencją w naturę i ekologię.

Żeby być eko,trzeba się napracować.Nikt się za to nie weźmie.Nikomu się nie chce.

Chciało Ci się to pisać?Szkoda czasu 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Janusz śmierdzący ale z pachami ogolonymi.Do tego piwny brzuszek ale włos ufarbowany 😄 Skarpetki oczywiście Adidasa i skórzane porządne sandały.Wakacje tylko poza Polandią i tylko na full żarcia i picia(all inclusive).Bo przecież bandzioch nie wytrzyma o samym śniadaniu i obiadokolacji.Masz rację,skromność jest passe!Trzeba jeszcze te zdjęcia na Instagramie wstawić i zameldować się na Facebooku,żeby nikogo nie ominęła informacja gdzie aktualnie przebywasz.

Show biznes to nie prawdziwe życie,to tylko pokazówka Januszu.

A tak na temat-kto się mało przejmuje ludzkim gadaniem,ten mniej siwych włosów przybywa.

Swojego chłopa i wasze życie opisałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Myślę, że każda z nas sama powinna decydować o tym w czym czuje się najlepiej i jaki chce mieć kolor włosów. Jakiś czas temu również miałam ochotę na zmianę i zdecydowałam się na granatową czerń z cameleo omega. Jestem mega zadowolona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×