Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariiOlla

Dlaczego kobiety farbują włosy?

Polecane posty

Gość Gość

Ja ostatnio dorwałam stary serial golden girls. Tak kojarzyłam z dzieciństwa, że to jest serial o starszych paniach w wieku Jane Fondy teraz. A tu się okazuje, że to młode kobiety ok 50tki. I jak porównasz sobie taką całkowicie siwą aktorkę z Anetą Kreglicka, to jest kosmiczna przepaść. W tym pierwszym wypadku na pierwszy rzut oka widzisz babcię w nieokreślonym wieku. Z siwizną może I się wygląda godnie czy stylowo, ale już niekoniecznie atrakcyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

bo mam 33 lata i nie chcę chodzić  z siwymi antentami, poz tym mam naturalny mysi i wcale nie pasuje mi tak dobrze jak sredni-ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

bo mam 33 lata i nie chcę chodzić  z siwymi antentami, poz tym mam naturalny mysi i wcale nie pasuje mi tak dobrze jak sredni-ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam kilka siwych i myślę ze to noe jest powód farbowania wszystkich i zdrowych włosów.farba niestety niszczy,nie jest obojętna dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczekaj spokojnie aż będziesz mieć 20 czy 40% siwych albo całe skronie I nad czołem. Zmienisz zdanie albo będziesz wyglądać jak mamusia koleżanek w tym samym wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja mam kilka siwych i myślę ze to noe jest powód farbowania wszystkich i zdrowych włosów.farba niestety niszczy,nie jest obojętna dla skóry.

Jesuu. Że tez jeszcze istnieją takie kobiety. Farba niszczy włosy, kosmetyki niszczą skórę, pewnie zaraz któraś napisze, że najlepsze włosy i cery to miały babcie, które włosy myły szarym mydłem i używały kremu bambino. Otóż nie miały. Profesjonalne farbowanie włosów nie niszczy ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No nie przesadzajmy, że nie niszczy. Owszem po farbowaniu ton w ton, to włosy mogą nawet lepiej wyglądać, ale już przy kryciu siwizny, to jest traktowanie włosów utleniaczem 6% i to już jest różnica. Plus ten odrost siwy to widać błyskawicznie, więc trzeba to powtarzać często. Jak są pojedyncze siwe, to lepiej chyba zostawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Krem Bambino używały bo tylko taki był.Gdyby był lepszy nie tknely by go.

Każdy ma swój rozum.

A powiedzcie czemu faceci włosów nie farbuja i chodzą siwi?I nie mają kompleksów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kultura i biologia. Facet nie musi być młody, żeby wzbudzać zainteresowanie. Zresztą porównaj sobie jak np Richard Gere wyglądał w czasach świetności z siwymi włosami, a jak kobieta wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie Richard Gere nigdy mi sie nie podobał,właśnie przez te siwe włosy.

Facet z siwymi włosami jest dla mnie mało atrakcyjny.I nie znam żadnego,ktory coś by robil z siwymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja póki co nie farbuje, ale mam ciemne włosy i zaczynam siwiec, więc zaczęłam robić pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×