Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka

Focus Rf Talus a Focus Rf

Polecane posty

Gość Bożka

Dziewczyny , mam 45 lat i wiotką skórę na twarzy i na brzuchu po ciąży.Przyjaciółka mojej cioci polecała mi zabieg z falą radiową Focus talus ale w moim mieście nie ma go , jest tylko Focus rf. Czym to się różni i czy lepiej jechać na Focusa talusa czy wystarczy sam Focus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rób żadnego Focusa. Na dłuższą metę skóra robi się cieńsze, rzadsza, zwiotczała. Rewitalizację zrób. Kwasy, bursztynian etc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Bożka ,focus talus dobrze ci koleżanka poleciła . Mogę ci powiedzieć jakie efekty były u mnie z pewnością wzmocnienie skóry z jednoczesnym efektem liftingu jakby mniej skóry - naciągnęła się . rewelacyjnie zadziałał na podbródek a owal twarzy zagęścił się.Bruzda przy ustach bardzo duża poprawa, okolica oczu powieka naciągnięta a zmarszczki spłycone. Po tym zabiegu efekt jest widoczny natychmiast i po kilku miesiącach nadal się utrzymuje u mnie. Nie wiem jaka jest różnica w tych sprzętach ale śmiech mnie ogarnia kiedy ktoś proponuje kwasy na lifting skóry z jednoczesnym opluwaniem zabiegu na którym z pewnością nie był . Jakie to Polskie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokusMÓJnrONE

Wierna jestem Fokusowi od wielu lat , od około dwóch lat korzystam z mocniejszego Talusa. Myślę , że po nim dużo szybciej widzę rezultaty niż po starej wersji Fokusa. Z pewnością jest on silniejszy w odczuciach ale nadal przyjemny. Czego się nie robi dla urody :)

Fokus Talus jest najsilniejszą wersją z Fokusów - nie pamiętam parametrów ale warto sprawdzić np na stronce:  www.focusrf.com/pl/nowy-focus

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagdAY

Nie wiedziałam ,że jest focus talus i że to mocniejszy cwaniak od starego focusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaK

I po jednym zabiegu i po drugim masz widoczny rezultat . Robiłam w kilku miejscach w Warszawie i to wiele zależy od umiejętności kosmetyczki i czy zabieg jest wykonywany na żelu czy kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.05.2019 o 09:20, Gość Aleksandra napisał:

Bożka ,focus talus dobrze ci koleżanka poleciła . Mogę ci powiedzieć jakie efekty były u mnie z pewnością wzmocnienie skóry z jednoczesnym efektem liftingu jakby mniej skóry - naciągnęła się . rewelacyjnie zadziałał na podbródek a owal twarzy zagęścił się.Bruzda przy ustach bardzo duża poprawa, okolica oczu powieka naciągnięta a zmarszczki spłycone. Po tym zabiegu efekt jest widoczny natychmiast i po kilku miesiącach nadal się utrzymuje u mnie. Nie wiem jaka jest różnica w tych sprzętach ale śmiech mnie ogarnia kiedy ktoś proponuje kwasy na lifting skóry z jednoczesnym opluwaniem zabiegu na którym z pewnością nie był . Jakie to Polskie ...

Nie robiłam i nie zrobię. Jest bardzo dużo niezadowolonych osób na profesjonalnych forach czy wśród znajomych. Każdy robi co uważa, a ja uważam, że lepiej uczyć się na cudzych błędach. Research w necie "wyleczył"  mnie z wielu pomysłów i jak do tej pory nie zrobiłam sobie zbiegu, którego żałuję. Opluwanie jakiejś maszynki - też coś.. Chyba masz zbyt emocjonalny stosunek do tego. Nie martw się o kliniki, jak to im się nie sprzeda, to będą robić co innego, na pewno biedować nie będą. I tak się składa, że możesz bardzo dużo zrobić dla sflaczałej skóry preparatami i nićmi. Poprawić strukturę, "przyczepić" do tkanek. To nie jest jakaś abstrakcja. A w pewnym wieku przy dużych zwisach, to i tak tylko lift operacyjny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lift operacyjny to się robi dopiero po 50-tce czy 60-tce i ja nikogo nie namawiam, ale mniej bym była przerażona gdyby moja matka chciała lift zrobić niż tego Focusa. Te Twoje focusy, to zbrodnia dla skóry. Na kafe sobie można poczytać jak kobiety płaczą po tym w innych wątkach. Znam osobę, która pracuje w branży estetycznej i jest "zrobiona" naprawdę super, wygląda dużo młodziej i ona te zabiegi gorąco odradza. Nie pozwoliłabym tego zrobić żadnej bliskiej osobie, a Ty sobie rób co uważasz. Jak ten zabieg jest taki cudny, to się obroni. Ja tylko namawiam, żeby przed zrobieniem jakiegokolwiek zabiegu poczytaj o nim i poszukać info na forach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszołomiona

Gość - znam co najmniej dwie osoby z mojego otoczenia , które po liftingu mają schrzanione twarze więc nie pisz bzdur o Focusie ! Chcesz linki do pooperacyjnych skutkach ubocznych po liftingu ? Jestem przerażona tym , że skalpel- piszesz to jedyne wyjście w pewnym wieku . NIEEEEEEEE. Nie zgadzam się aby wmawiać ludziom , że tylko igła i skalpel dają rezultaty odmłodzenia.

Piszę w kontekście wszystkich innych zabiegów bezinwazyjnych kontra TWÓJ lifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też znam osoby, które wyglądają fatalnie po liftingu i co z tego. Wiadomo chyba, że to jest zabieg bardzo ryzykowny i można sobie totalnie twarz zepsuć. Zresztą ja w przeciwieństwie do Ciebie nikogo na nic nie namawiam. Wyrwałaś z kontekstu, to co powiedziałam, bo chodziło mi o to, że na poważne zwisy i tak nic nie pomoże poza liftem, co dla mnie znaczy, że lepiej mieć zwisy i normalną skórę niż chwilowo napiętą skórę po RF, ale gorszej jakości, cieńszą i starą w strukturze. Po co sobie na krótki moment poprawić napięcie skóry, żeby potem się "posypać" jeszcze bardziej.. A żeby ugotowanie kolagenu nazywać zabiegiem bezinwazyjnym, to trzeba mieć tupet. I każdy sobie zdaje sprawę, że lift to jest poważna operacja, człowiek się namyśla latami, nikt nie poleci robić tego ot tak dla kaprysu, a ten Twój nachalnie reklamowany RF, to taki niby niewinny, "bezinwazyjny", więc się można nieźle przejechać. Jaki masz interes w tym, żeby tak nachalnie polecać jakiś zabieg? Podejrzane. Ja sobie zrobiłam różne zabiegi i nikomu ich nie polecam z taką pasją, nawet jak jestem zadowolona, bo wiem, że efekty mogą być różne u każdego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka

Dziewczyny napisałam jako pierwsza posta aby zasięgnąć porady o Focusie Talusie. Liftingu nie biorę pod uwagę .Chcę się starzeć z godnością ale bez igieł i mocnej ingerencji. Dziękuję Ci GOŚĆ za opinię. Sama widziałam jednak efekt buzi po zabiegu Focus talus , tak jak pisałam wcześniej u przyjaciółki mojej cioci i był fajny mimo tego , że robiła go około roku wcześniej. Widziałam też na zdjęciu bo ten salon w którym robiła wykonał zdjęcie w połowie zabiegu. Nadal jednaknie wiem czy robić zwykłego Focusa czy Talusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5432gosc

Talus jest mocniejszy i szybciej zobaczysz rezultaty a chyba o to Ci chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Jestem świeżo po 5 zabiegach focusa talusa na twarz i jestem zachwycona efektem.Pogoniłam swoje dwie psiapsiuły na ten zabieg bo jestem dosłownie zszokowana efektami. Jeszcze niedawno ostrzykiwałam się bo starość zaglądała mi ostro w oczy ale takich rezultatów nigdy się nie spodziewałam.Już teraz wiem czemu Kożuchowska reklamowała kiedyś ten zabieg:) Dlaczego wmówiono mi , że igła jest lepsza niż np: fala radiowa ? to chyba wina mediów społecznościowych i pism kobiecych - dla mnie i moich przyjaciółek focus the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6578com

Jestem świeżo po 5 zabiegach focusa talusa na twarz i jestem zachwycona efektem.Pogoniłam swoje dwie psiapsiuły na ten zabieg bo jestem dosłownie zszokowana efektami. Jeszcze niedawno ostrzykiwałam się bo starość zaglądała mi ostro w oczy ale takich rezultatów nigdy się nie spodziewałam.Już teraz wiem czemu Kożuchowska reklamowała kiedyś ten zabieg:) Dlaczego wmówiono mi , że igła jest lepsza niż np: fala radiowa ? to chyba wina mediów społecznościowych i pism kobiecych - dla mnie i moich przyjaciółek focus the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111

Mam na imię Aneta i piszę o problemie , który mnie dotknął a mianowicie moja skóra po ciąży na brzuchu pozostała obwisła z mnóstwem głębokich rozstępów. Na prawdę myślałam , że czeka mnie już tylko operacja wycięcia- że to mój jedyny ratunek. Zostałam namówiona na zabieg focus talus w jednym z salonów w warszawie. Wykonałam 10 zabiegów na okolicę brzucha . Po pierwszym zabiegu efekt był szokująco dobry , zmniejszyły się rozstępy, cienka skóra w dolnej części brzucha pogrubiała i uzyskała elastyczność . Skóry mam zdecydowanie mniej na brzuchu i choć nie wchłonęła się tak jak przed ciążą to mimo wszystko jest to efekt więcej niż zadowalający. Bez obaw mogę teraz pokazać się na plaży dlatego jestem za nowoczesną technologią do tego bezinwazyjną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi-niecierpilwa

po 3 dzieci moja skóra na brzuchu mocno się rozciągnęła do tego stopnia że nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze.Poszłam na 1 zabieg focusa rf talusa bo tylko na jeden było mnie stać. Wcześniej zrobiłam zdjęcie mojego paszkfila. Zabieg był przyjemny a efekt mnie zaskoczył zupełnie nie spodziewałam się ze wisząca skóra na brzuchu może się jeszcze wciągnąć .Szczerze mówiąc nie spodziewałam się za wiele po bezuczuciowych maszynach a zyskałam znaczne napięcie skóry na brzuchu - jest jej po prostu mniej. Teraz zbieram na więcej zabiegów i nie mogę się już doczekać ich efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscina

TALUS jest the BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaD

Korzystałam 2 lata temu z Maximusa- myślałam , że dobrze zrobi mojej skórze i tak było- dopóki parę miesięcy temu nie skorzystałam z Fokusa talus - kolosalna różnica. Od dziś Fokus talus mój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Origamitanka

Mam 26 lat czy mogę już korzystać z tego zabiegu czy lepiej już coś mocniejszego no nie wiem ale może mezoterapie jednak tak koleżanka mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyoncethe best

NIE KORZYSTAŁAM - NIE WIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RR200

Ciekawi mnie jak jest później , jak długo się rezultat utrzymuje. Zrobiłam nici liftingujące ale ogólnie już po 2 miesiącach nie widzę efektu.Zastanawiam się nad czymś innym - może wampirzy lifting - sylwester tuż tuż - a może fala radiowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Do: Gość RR200

Mniej więcej rok temu zaczęłam przygodę z tym zabiegiem. Poprzednio stosowałam mezoterapię igłową. Fokus jest po to aby skóry było mniej i to się dzieje naprawdę. Po igłach buzia jest odżywiona ale skóra się" nie wchłania " tak jak zaobserwowałam po fokus co odejmuje lat. Nie chcę mieć buzi okrągłej jak księżyc i dostrzykiwać co chwila coś. Nigdy nie zrozumiesz dopóki nie spróbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agajaga

Osobiście robilam laser na buzie  bo napiecie nie takie bylo. Ale tez potem namowila mnie kosmetyczka na focusa i efekt super. Nie bolalo mnie to najwazniejsze bo po laserze nie bylo tak fajnie. I moge tez latem robic focusa . Efekty podobne a brak uszkodzen po focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 443265

To chyba jedyny zabieg z gwarantowanymi efektami - tak się reklamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×