Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna

Oto jak odchudziłam swoją córkę, zapraszam.

Polecane posty

Gość Gość

A ograniczyłaś jej mleko bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Katarzyna napisał:

Ograniczalam jej mleko stad zadnych owsianek czy platkow kukurydzianych z mlekiem.

mandarynki zawierają potrzebne witaminy a cukier zapewnia energie. ja w jej wieku w ogole drugiego śniadania nie jadłam. 

pisałam juz kilkakrotnie że ona je teraz więcej a waga jej się utrzymuje na stałym poziomie. ale zawsze się musi jakas glupio-madra trafić. sportu nie uprawia, kobiety z wyróżnionymi mięśniami są obleśne.

Obleśna to ty jesteś klucho kanapowa bezrozumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ograniczyłaś jej mleko bo?

Bo przeczytalam ze moze powodowac tradzik, zawiera hormony a corka miala z tym problem. teraz ma 100 razy lepsza cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8 maja 2019 o 20:06, Gość Katarzyna napisał:

Tak jak napisałam, teraz już może jesc więcej ale w granicach rozsądku. wiadomo ze nikt nie będzie tak jadl przez caly czas ale mi chodzilo o szybkie efekty. teraz jej waga utrzymuje się na stalym poziomie, jak wazyla poniżej 50 kg to stwierdzilismy z mezem ze mozemy jej zwiekszyc porcje.

Ale ty bredzisz:)Dziewczyna studiuje a ty ją traktujesz jak małe dziecko, "stwierdziliśmy z mężem, że możemy jej zwiększyć porcję" ha ha ha . Kobieto albo to jakaś prowokacja z twojej strony albo masz jakiś problem głównie ze sobą. A tak na marginesie to wielu studentów nawet tych stacjonarnych pracuje więc nie opowiadaj, że jest to niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):)
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ty bredzisz:)Dziewczyna studiuje a ty ją traktujesz jak małe dziecko, "stwierdziliśmy z mężem, że możemy jej zwiększyć porcję" ha ha ha . Kobieto albo to jakaś prowokacja z twojej strony albo masz jakiś problem głównie ze sobą. A tak na marginesie to wielu studentów nawet tych stacjonarnych pracuje więc nie opowiadaj, że jest to niemożliwe 🙂

Moim zdaniem to kolejna nastoletnia  panna, której się wydaje, że odkryła sposób na nadwage, taki domorosly dietetyk i psycholog w jednym 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaraz będzie efekt jojo jak w morde strzelił przy takiej śmieszniej diecie. Tu trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Smażona ryba,?smażone mięso?kobieto A słyszałaś o takim czyms jak pieczenie. Więcej warzyw,jakieś salatki  A nie tylko kanapki i kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale ty bredzisz:)Dziewczyna studiuje a ty ją traktujesz jak małe dziecko, "stwierdziliśmy z mężem, że możemy jej zwiększyć porcję" ha ha ha . Kobieto albo to jakaś prowokacja z twojej strony albo masz jakiś problem głównie ze sobą. A tak na marginesie to wielu studentów nawet tych stacjonarnych pracuje więc nie opowiadaj, że jest to niemożliwe 🙂

Pracują, ale nie na caly etat. na pewno by jej nie starczylo na wynajecie mieszkania. poza tym jej powiedzieleismy ze jak schudnie to jej to wynagrodzimy.

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zaraz będzie efekt jojo jak w morde strzelił przy takiej śmieszniej diecie. Tu trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Smażona ryba,?smażone mięso?kobieto A słyszałaś o takim czyms jak pieczenie. Więcej warzyw,jakieś salatki  A nie tylko kanapki i kanapki

przed chwilą narzekaliscie ze za malo tluszczu, a teraz sie smazenia czepiacie. podalam tylko przyklady, oczywiscie przyrzadzalam tez np pieczoną łopatke wołowa. warzywa miała zawsze w kanapkach, surowki były do obiadu. owoce na drugie sniadanie. kanapki zabiera na uczelnie, wiadomo, ze tam nie zawsze jest czas by zjesc coś lepszego.

A i tak sami pewnie jecie codziennie kanapki i jakos wam nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):)
32 minuty temu, Gość Katarzyna napisał:

Pracują, ale nie na caly etat. na pewno by jej nie starczylo na wynajecie mieszkania. poza tym jej powiedzieleismy ze jak schudnie to jej to wynagrodzimy.

przed chwilą narzekaliscie ze za malo tluszczu, a teraz sie smazenia czepiacie. podalam tylko przyklady, oczywiscie przyrzadzalam tez np pieczoną łopatke wołowa. warzywa miała zawsze w kanapkach, surowki były do obiadu. owoce na drugie sniadanie. kanapki zabiera na uczelnie, wiadomo, ze tam nie zawsze jest czas by zjesc coś lepszego.

A i tak sami pewnie jecie codziennie kanapki i jakos wam nie przeszkadza.

Jeżeli nie widzisz różnicy między zdrowymi tłuszczem a smażeniem, to zajmij się czymś innym niż dietetyka.  A kanapki to ostatecznośc i kazdy, kto ma pojęcie o racjonalnej diecie, by to wiedział ... A ile warzyw zmieści się w kanapce? Listek sałaty i plasterek pomidora ? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo
Dnia 9.05.2019 o 09:26, Gość Gość napisał:

Ja jem podobnie tylo drugie śniadanie większe i czasem podwieczorek i nie uważam, żeby to była głodówka. Do tego codziennie 1 do 3 h spaceru z wózkiem i w 4 miesiące ładnie wróciłam do stanu sprzed ciąży. 

Tak to jest Głodówka. Szczególnie ze dziewczyna jest młoda i metabolizm inny. Jem 1900 kcal i do stanu sprzed ciazy wróciłam w 3 miesiące- 15 kg. Nie liczy się tylko ilość paliwa ale tez jego jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

Ograniczalam jej mleko stad zadnych owsianek czy platkow kukurydzianych z mlekiem.

mandarynki zawierają potrzebne witaminy a cukier zapewnia energie. ja w jej wieku w ogole drugiego śniadania nie jadłam. 

pisałam juz kilkakrotnie że ona je teraz więcej a waga jej się utrzymuje na stałym poziomie. ale zawsze się musi jakas glupio-madra trafić. sportu nie uprawia, kobiety z wyróżnionymi mięśniami są obleśne.

a owsianka to tylko na mleku? nie osmieszaj sie, bo widac, ze  to prowo

mandarynka zawiera witaminy? a juz salatka z salaty, papryki, pomidora, ogorka plus zdrowy tluszcz z oleju lub ziareni bialko z sera czy ryby/kurczaka to nie?

z wyroznionymi miesniami? hahahaha 🤣

chyba przestane jezdzic rowerem, bo mi sie miesnie wyroznia, radze poogladac sportowcow np. siatkarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

a owsianka to tylko na mleku? nie osmieszaj sie, bo widac, ze  to prowo

mandarynka zawiera witaminy? a juz salatka z salaty, papryki, pomidora, ogorka plus zdrowy tluszcz z oleju lub ziareni bialko z sera czy ryby/kurczaka to nie?

z wyroznionymi miesniami? hahahaha 🤣

chyba przestane jezdzic rowerem, bo mi sie miesnie wyroznia, radze poogladac sportowcow np. siatkarki

Na wodzie jest niesmaczna. 

Tak w koncu to owoc. przeciez szykowalam salatki, ryby, mieso. nie wiem do czego pijesz.

kobieta ma wygladac kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Na wodzie jest niesmaczna. 

Tak w koncu to owoc. przeciez szykowalam salatki, ryby, mieso. nie wiem do czego pijesz.

kobieta ma wygladac kobieco.

Chyba nigdy nie jadłaś dobrej owsianki... 

A ten temat to ...yczne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiegana

Wspaniały temat, wreszcie wiadomo jak się odżywiać.

Dzięki autorko, pisz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×