Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramak

dlaczego u mnie trudno znaleźć odpowiednia osobe..? Czy ze mna jest nie tak coś ?

Polecane posty

Gość ramak

Jestem po kolejnym nieudanym związku , czuje sie zdolowany znów jestem sam i źle mi sie żyje. Czy sa jeszcze tacy ludzie w wieku ok 30lat którzy nie mają życia ułożonego i też są sami? Tak samo też jeszcze z żadna dziewczyną nie mieszkałem czy są też tacy ludzie którzy jeszcze nie mieszkali z chłopakiem/dziewczyną ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona

ja mam 30 i nie mieszkałam, aktualnie sama. mysle ze wszystko przed Tobą 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

No to mam nadzieje że nie tylko ja sam jestem w takiej sytuacji , bo wydaje mi sie ze są single singielki w wieku 28-30 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona
1 minutę temu, Gość ramak napisał:

No to mam nadzieje że nie tylko ja sam jestem w takiej sytuacji , bo wydaje mi sie ze są single singielki w wieku 28-30 lat 

znam sporo, i takich niemieszkających tez. Jako facet jest w lepszej sytuacji też bo jestes wiesz jak wino 😉 serio to nie jest jakas choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

A czemu tak myslisz że ja jako facet jestem w lepszej sytuacji ? Czy Ty naprawde uważasz że jeszcze nic nie jest stracone i wszystko przede mną ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neron

chcesz poznac normalna kobite to nie szukaj wsrod polek, no chyba ze jestes desperatem jak inni pseudo-faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nieuleczalne, nigdy nie stworzysz związku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykal
7 godzin temu, Gość ramak napisał:

Jestem po kolejnym nieudanym związku , czuje sie zdolowany znów jestem sam i źle mi sie żyje. Czy sa jeszcze tacy ludzie w wieku ok 30lat którzy nie mają życia ułożonego i też są sami? Tak samo też jeszcze z żadna dziewczyną nie mieszkałem czy są też tacy ludzie którzy jeszcze nie mieszkali z chłopakiem/dziewczyną ?  

jest miliony takich samych i coraz więcej przybywa codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szóstka przegrana
6 godzin temu, Gość goscona napisał:

ja mam 30 i nie mieszkałam, aktualnie sama. mysle ze wszystko przed Tobą 😊

najlepsze już za tobą niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona
9 godzin temu, Gość ramak napisał:

A czemu tak myslisz że ja jako facet jestem w lepszej sytuacji ? Czy Ty naprawde uważasz że jeszcze nic nie jest stracone i wszystko przede mną ? 

bo facetom tak zegar biologiczny nie tyka chociażby 😉  wiesz piszac na tym forum częsc osób Ci napisze ze jestes starcem i najlepiej to juz zyć w celibacie albo w grobie, a część że wszystko właśnie przed Tobą - jak ja 🙂 . Ja uważam że jesteś młody tym bardziej jak na faceta. Jeśli na starcie sie zamartwiasz to czytając niektóre komentarze możesz sie załamać, ale zycie takie czarno-białe nie jest. Byłes w związkach to znaczy że potrafisz w nie wchodzić a to jest duzy plus. Kobiete możesz spotkać zawsze i wszędzie, w wyniku zbiegu okolicznośći. Póki co to przetraw poprzednia relację i nie dołuj się zupełnie niepotrzebnie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

Do goscona: dzieki za pocieszenie , może i masz racje  jak będziesz to możesz napisać? Chetnie pogadam z Toba a ty mykal skąd wiesz ze z każdym dniem przybywa takich osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
13 godzin temu, Gość ramak napisał:

 nie mieszkałem czy są też tacy ludzie którzy jeszcze nie mieszkali z chłopakiem

Owszem, zawsze możesz próbować otworzyć budkę z Lodami.

40z za Loda z maszyny a ponizej dziura do której klient wkłada drąg (Ty co myjesz gąbką do wyrtysku) a on i je loda i ma obrabianego.

Potrzebna będzie Ci rejestracja w ceidg, kasa fis. i dużo samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona
5 godzin temu, Gość ramak napisał:

Do goscona: dzieki za pocieszenie , może i masz racje  jak będziesz to możesz napisać? Chetnie pogadam z Toba a ty mykal skąd wiesz ze z każdym dniem przybywa takich osób ?

pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

Do Gosc goscona : jeśli jesteś to napisz, co tam u Ciebie? Możemy pogadać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi

Ramak, wychodź na miasto, do ludzi,na imprezy a okazja do poznania kogoś fajnego sama się nawinie. Najgorzej to się izolować. Trzymam za Cb kciuki, na pewno niebawem zaświeci znowu słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona

u mnie w porządku 🙂 a u Ciebie jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

Do Goscona A u mnie też dobrze dzień intestywnie mi mija 😉  to możemy pogadać masz czas ? A Ty Bibi : dzięki za pocieszenie obyś miał racje 😉  wiem że tak będe musiał zrobić ale jak ktoś tu by chciał mnie poznać to zapraszam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona

póki co mam 🙂 a o czym chciałbys pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

A możesz podać np maila będzie się lepiej rozmawiało 😉 no pogadać tak o życiu. Jeśli możesz to podaj maila napisze do Ciebie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscona

proszę 🙂  ona-ona_ona@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

Ok to napisze zaraz do Ciebie, a ty Kacpi jeśli będe chciał to też napisze do Ciebie i pogadam z Toba o tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

Do goscona to zapraszam na maila, napisz kiedy bedziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramak

Do Kacpri podaj mi właściwego maila bo nie moge wysłać do Ciebie wiadomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×