Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fisc

Moderator blokuje moje komentarze. Dlaczego?

Polecane posty

Gość fisc

Nie wiem o co chodzi. Nikogo nie obrażam, nie przeklinam, a często kiedy publikuję komentarz to podświetla się on na różowo, nie zostaje zamieszczony i pojawia się info, że treść musi zostać zatwierdzona przez moderatora ale nigdy jeszcze zatwierdzona nie została. Czy też tak miewacie? Serio zaczyna mnie to wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość fisc napisał:

Nie wiem o co chodzi. Nikogo nie obrażam, nie przeklinam, a często kiedy publikuję komentarz to podświetla się on na różowo, nie zostaje zamieszczony i pojawia się info, że treść musi zostać zatwierdzona przez moderatora ale nigdy jeszcze zatwierdzona nie została. Czy też tak miewacie? Serio zaczyna mnie to wkurzać.

moje tez jest jakiś zawzięty...na nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moich to często nie da się wysłać też mogę to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tak zdarzyło raz. Oczywiście komentarz się nie pojawił.

Ale z tego co śledzę wątki na tym forum, to jest bardzo wiele narzekania na moderację, jakieś dziwne zablokowane czy usunięte wątki (nie tylko na "ciążach", ale też w innych działach). No i ogólne zapowiedzi, że normalni ludzie się stąd wynoszą na inne fora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie mi się też to zdarza i dziwi mnie to, bo jakieś obelgi i wyzwiska to normalnie tutaj czytam, jakieś spamy z linkami do stron i jest ok, a kiedy jakiejś mamie odpisałam coś o diecie, tzn co wyrzuciłam, za radą lekarza z jadłospisu przy chorobie tarczycy i dzięki i temu lepiej się poczułam to mi właśnie też nie zatwierdzili. Może najlepiej się tu wyzywać, robić g... burze, spamować i jeżeli rozmawiamy o żywieniu to zachwalac fast foody bo takie tematy tu widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×