Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikt

Przemoc w domu

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mąż stosuje przemoc psychiczną i fizyczną..nic nie robi tylko gra, na członkach rodziny mu nie zależy biorąc pod uwagę na przykład jazdę autem, czteroletniej córka jak dobry psycholog godzi zwaśnione strony.. żona chce męża ratować i nie opuści.. ja wszystko rozumiem, ale przy argumencie o uprawie róż na balkonie padłam 😂😂😂

🤣🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Nikt napisał:

Właśnie dlatego, że jesteście takimi ..... katmi, to nie będę się starać wam tutaj tłumaczyć, bo tumanom się pewnych rzeczy nie wyjaśni. Widząc po innych wątkach tutaj na tym forum, to pisze tutaj patologia i to skrajna, a gdybym wiedziała jaki poziom jest tutaj prezentowany to bym nie pisała. 

Swoim słownictwem pokazałaś jaka jesteś i jaki masz poziom, więc uważasz że takiej osobie ja mam coś tłumaczyć, takiej patologii?

Nie, nie jest najważniejsza kasa. Ale jest ważna. Tylko wy jedno sobie uzurpujecie, że ja jestem na czyjejś łasce. Jesteście zazdrosne i złośliwe, a prawda jest niestety taka że te pieniądze są moje, działalność jest moja, wszystko jest na pół więc nikt mi nie robi łaski czy mi da czy nie, bo to ja o tym decyduje bo to jest moja własność. To wy zaczęłyście temat kasy i poniżania mnie, ja napisałam o swoim problemie a wy sprowadziłyście temat do tego, że mam uciekać ze swojego domu, tak jakbym nie była u siebie, albo że mąż mi daje kase i ja nie mam nic swojego, że jestem ,, kopciuchem,, a te pieniądze są moje, nikt mi ich nie daje, nie wydziela, to jest moja własność, ale tumany tego w ogóle nie rozumieją i kieruje wami zazdrość. Napisałam, że mam pieniądze nie dlatego, żeby się wywyższać tak jak to część z was głupio oceniła, a dlatego że zarzucono mi że jestem na łasce a nie jestem, bo jestem na swoim własnym. To że wy macie przykład z własnego życia że jesteście z gołą dupą i nie macie nic, że musicie zapieprzać na siebie za marne grosze, nie macie gdzie iść tylko na wynajęte z debetem to jest nie mój interes i nie moja wina. Ja takiego życia nie mam. 

Autorko brak ci kultury osobistej! Zmieniasz zdanie, mylisz się w tym co piszesz. Mąż może woli zamykać się w pokoju i grać bo wtedy ma spokój od ciebie. Założyłaś temat napisałaś, że nic nie czujesz do partnera a on stosuje przemoc w stosunku do ciebie psychiczną i fizyczną, więc kobiety zaczęły udzielać ci rad a ty  je poniżasz. A skąd wiesz, że wszystkie piszące tutaj panie mają" gołą dup..ę, zapie.... pszają na siebie za marne grosze i mieszkają w wynajętym mieszkaniu z mężem ...em" Ty poprostu napisałaś o swoim życiu dlatego jesteś taka rozgoryczona i jadowita. Gdybyś miała tak świetną sytuację materialną jak napisałaś to byś poczyniła jakieś kroki aby zmienić swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Autorko brak ci kultury osobistej! Zmieniasz zdanie, mylisz się w tym co piszesz. Mąż może woli zamykać się w pokoju i grać bo wtedy ma spokój od ciebie. Założyłaś temat napisałaś, że nic nie czujesz do partnera a on stosuje przemoc w stosunku do ciebie psychiczną i fizyczną, więc kobiety zaczęły udzielać ci rad a ty  je poniżasz. A skąd wiesz, że wszystkie piszące tutaj panie mają" gołą dup..ę, zapie.... pszają na siebie za marne grosze i mieszkają w wynajętym mieszkaniu z mężem ...em" Ty poprostu napisałaś o swoim życiu dlatego jesteś taka rozgoryczona i jadowita. Gdybyś miała tak świetną sytuację materialną jak napisałaś to byś poczyniła jakieś kroki aby zmienić swoje życie.

Bo to jest jakaś nieudolna prowokacja. Albo autorka ma jakieś zaburzenia natury psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×