Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Maziaja i paciaja

Polecane posty

Gość Cela

Onion Hunter to brat Bogusi, ona sama to fitolka. Patola; co oni tam od dawna wypisują ludziom pod przykrywką i na swoich fejkach. A wszystko kiedy ktoś skrytykuje b., Nawet nie chamsko 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakija
7 minut temu, Gość Kunta napisał:

Nie będziesz mi mówić co mam oglądać a czego nie. Mam swoje życie, a to forum jest dla mnie przerywnikiem, na ktorym wychodzi prawda i obłuda osoby, która kłamie i kreuje się na przewodnicząca wszystkich niepełnosprawnych, a tak naprawdę robi im niedźwiedzia przysługę. 

Mam prawo ja oglądać i mam prawo pisać tu o jej zakłamaniu i mitomanii. Sama się podkłada.

Uważaj, żeby Ciebie nie dotknęła kara Boska w postaci choroby lub chorego dziecka. Życie bywa przewrotne. Lepiej zastanów się dobrze nad sobą i przemyśl swoje zachowanie młody człowieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sephora

Czemu zawsze długo śmierdzi buką nawet jak już wyjedzie ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Smakija napisał:

Uważaj, żeby Ciebie nie dotknęła kara Boska w postaci choroby lub chorego dziecka. Życie bywa przewrotne. Lepiej zastanów się dobrze nad sobą i przemyśl swoje zachowanie młody człowieku. 

Przejales od ojca mądrość i straszenie bogiem 😂 twój pracodawca dostanie jutro skriny, razem z agązet już działamy 🤗 grubas boczek niech chorobowe bierze 😱😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa

Przestańcie gadać z tym trollem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
2 minuty temu, Gość Smakija napisał:

Uważaj, żeby Ciebie nie dotknęła kara Boska w postaci choroby lub chorego dziecka. Życie bywa przewrotne. Lepiej zastanów się dobrze nad sobą i przemyśl swoje zachowanie młody człowieku. 

Ojoj miłosierny człowieku, żeby do ciebie nie wróciło to, czego mi życzysz. Karma wraca bardzo szybko. Hipokryzja pełna gęba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Przejales od ojca mądrość i straszenie bogiem 😂 twój pracodawca dostanie jutro skriny, razem z agązet już działamy 🤗 grubas boczek niech chorobowe bierze 😱😱

Nie mam się czego obawiać, bo nie jestem rodzeństwem Bogusi. Zgaduj dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Smakija napisał:

Uważaj, żeby Ciebie nie dotknęła kara Boska w postaci choroby lub chorego dziecka. Życie bywa przewrotne. Lepiej zastanów się dobrze nad sobą i przemyśl swoje zachowanie młody człowieku. 

choroba to nie jest kara od Boga - doucz się skoroś taki wierzący 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoiler

Czy już po konferencji? Czy bunia jedzie do męża? Czy prostytutka zdąży wyjść na czas? Czy Bogu minie się z nią w drzwiach? O tym i nie tylko, dowiecie się w jutrzejszym odcinku "seniorita paciaja i don roksos"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
2 minuty temu, Gość Hahaha napisał:

Ojoj miłosierny człowieku, żeby do ciebie nie wróciło to, czego mi życzysz. Karma wraca bardzo szybko. Hipokryzja pełna gęba. 

Niczego Tobie nie życzę, ale nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

choroba to nie jest kara od Boga - doucz się skoroś taki wierzący 😆 

Sam ma chore geny, więc przyjął że to kara od Boga za macanie się pod kołdrą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
1 minutę temu, Gość Spoiler napisał:

Czy już po konferencji? Czy bunia jedzie do męża? Czy prostytutka zdąży wyjść na czas? Czy Bogu minie się z nią w drzwiach? O tym i nie tylko, dowiecie się w jutrzejszym odcinku "seniorita paciaja i don roksos"

Koniecznie muszę zobaczyć 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość smak_i_ja napisał:

Niczego Tobie nie życzę, ale nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. 

czyli czego? która z nas tu posadzila Bukę na wózku? 

mysl. gdybym byla w zwiazku z typem, ktory chla i ma mnie w dvpie, to kto za to odpowiada? ja czy sąsiadka, ktora mowi, ze moj chlop chodzi pijany, a slychac u nas awantury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc😎😎
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

czyli czego? która z nas tu posadzila Bukę na wózku? 

mysl. gdybym byla w zwiazku z typem, ktory chla i ma mnie w dvpie, to kto za to odpowiada? ja czy sąsiadka, ktora mowi, ze moj chlop chodzi pijany, a slychac u nas awantury?

Nie wytłumaczysz, cała rodzinka nawiedzona. Bogu w rozsypce, bo mąż ją zdradza i zaniedbuje, ale przecież to wina kafeterii!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja

Nie mogę zrozumieć dlaczego, gdy ktoś staje w obronie Bogusi to jest posądzany, że to ktoś z krewnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

czyli czego? która z nas tu posadzila Bukę na wózku? 

mysl. gdybym byla w zwiazku z typem, ktory chla i ma mnie w dvpie, to kto za to odpowiada? ja czy sąsiadka, ktora mowi, ze moj chlop chodzi pijany, a slychac u nas awantury?

Taka, kafe ją posadzilo, zabrało kochającego męża, w tramwaju rozpylają zapach menela i sikow, w fotoszopie przerabiamy filmiki z live u innych - bo Bogu nie jest taka gruba i niedomyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

czyli czego? która z nas tu posadzila Bukę na wózku? 

mysl. gdybym byla w zwiazku z typem, ktory chla i ma mnie w dvpie, to kto za to odpowiada? ja czy sąsiadka, ktora mowi, ze moj chlop chodzi pijany, a slychac u nas awantury?

Młoda jesteś i życia nie znasz. Szydzenie z Bogusi na forum to cios poniżej pasa. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
1 minutę temu, Gość smak_i_ja napisał:

Nie mogę zrozumieć dlaczego, gdy ktoś staje w obronie Bogusi to jest posądzany, że to ktoś z krewnych?

Idź ją lepiej umyj a nie siedzisz na kafe i trujesz. Zrób dobry uczynek chrześcijański. Zmień pampersa, umyj Ziają i umyj włosy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa

Ok. Jest on, ale jest też gruba na własne życzenie, jest niedomyta i siedzi w 🏠 z pijakiem, który pewnie się na nią wydziera. Lepiej tym się zajmuję onion niż jakimś wpisem na kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość smak_i_ja napisał:

Młoda jesteś i życia nie znasz. Szydzenie z Bogusi na forum to cios poniżej pasa. Wstyd!

merytorycznie odpowiadaj albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
1 minutę temu, Gość Gościu napisał:

Idź ją lepiej umyj a nie siedzisz na kafe i trujesz. Zrób dobry uczynek chrześcijański. Zmień pampersa, umyj Ziają i umyj włosy !!

Bogusia jest zawsze czysta, wykąpana i zadbana. Proszę tutaj nie rozpowszechniać plotek, że od Bogusi brzydko pachnie. Rozumiem, że to też po filmikach wyczuliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Onion, a znasz madzie? Ją też obgadują i tam też o bigosi piszą 😱😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha
Przed chwilą, Gość smak_i_ja napisał:

Bogusia jest zawsze czysta, wykąpana i zadbana. Proszę tutaj nie rozpowszechniać plotek, że od Bogusi brzydko pachnie. Rozumiem, że to też po filmikach wyczuliście? 

Hahaha bo w Sephorze nie można jej nigdy spotkać przecież 🙈🙈 spotkać i poczuć pełnego pampersa i brudne ciuchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może to ten były Kamil tak broni dawnej miłości w podziękowaniu za to, że jednak go uwolniła i wkopała Bejtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

merytorycznie odpowiadaj albo wcale

Przecież Piotrek jej brachol nie umie inaczej. Głupi jak ojciec profesorek po zawodówce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czym sika ten Gandalf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak_i_ja
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czym sika ten Gandalf?

Proszę nie szydzić z Bogusi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rodzina przeżyła koszmar z Bogumiłą. Im się już nie chce działać. Jednocześnie chcą czuć, że coś dla niej robią. Dlatego WALCZĄ TU O NIĄ:) Nic jej to nie da, ale oni mają czyste sumienie, że coś robią. Przy okazji wywalą trochę frustracji za lata z kalekim dzieckiem. Wilk syty i Manchester City. 

Znamy to doskonale. Patusy walczący "o dobro Polski", a w domu ćpający i bijący swoje rodziny. 

Rodzinko, my tu piszemy o ujowych relacjach małzeńskich. Nas Buka nie obchodzi. Jednak dla was to ktoś wazny. Nie widzicie, że za chwilę wyląduje na OIOMie??? Wasza aktywność tutaj jej nie odchudzi, małzenstwa tez jej nie naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Bbb napisał:

Onion, a znasz madzie? Ją też obgadują i tam też o bigosi piszą 😱😱

Zna. Ma ją w obserwowanych 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A może to ten były Kamil tak broni dawnej miłości w podziękowaniu za to, że jednak go uwolniła i wkopała Bejtka.

Kamil ma żonę. Pewnie po obejrzeniu reportażu z TVN jak Bunia pisze z bernim dał sobie siana 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×